BooksUkraine.com » Езотерика » Квантовий воїн 📚 - Українською

Читати книгу - "Квантовий воїн"

224
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Квантовий воїн" автора Джон Кехо. Жанр книги: Езотерика. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 15 16 17 ... 63
Перейти на сторінку:
внутрішні програми.

Сінді, жінка, з якою я працював декілька років тому, відчайдушно прагнула побудувати міцні стосунки. Їй було вже за тридцять, вона хотіла мати дітей і відчувала, що вже готова створити сім’ю. У неї була чітка ціль: упродовж року перебувати з кимось у серйозних стосунках, проте, проаналізувавши свої думки, жінка виявила, що має безліч обмежувальних переконань щодо стосунків. Вона помітила, що подумки говорила собі: «Усі хороші чоловіки вже одружені, а ті, хто залишився, мають проблеми», «Серед моїх друзів так багато розлучених; стосунки тривають недовго» та «Я вже не така приваблива, як колись» (тобто «Я вже не приваблива»). Такими були її думки про стосунки, що відкривали її базові переконання. Такі повідомлення вона надсилала енергетичному павутинню.

Базові переконання Сінді прямо суперечили тому, чого вона жадала в майбутньому. Таке трапляється частіше, ніж можна собі уявити; насправді я б сказав, що це єдина серйозна причина того, чому більшість людей не досягає поставлених цілей. Неможливо досягти своєї мети, якщо базові переконання суперечать їй. Я вказав на це Сінді. «Але саме це й відбувається в моєму житті, — заперечила вона. — Я не можу змусити себе повірити в те, що не відповідає дійсності».

Я часто це чую. Ми не хочемо змінювати своїх переконань, навіть якщо вони не дозволяють нам рухатися вперед. Ми міцно тримаємося за свої життєві позиції, знаходимо для себе виправдання за те, що не можемо знайти вихід із ситуації, у якій опинилися і яка нам не до вподоби. Нам іще тільки доведеться дізнатися, як можна кардинально змінити теперішню ситуацію, просто змінивши переконання. Підсвідомість побудована так, що приймає будь-які переконання, які ми даємо їй. Вона створена, щоб виконувати наші вказівки. Підсвідомість — це таємничий партнер у досягненні успіху, але нам ніколи не показували, як правильно використовувати її. Ми насправді можемо навчити свій розум думати про те, чого хочемо самі. Це навичка воїна, яку ми розвиваємо. Опановуючи вміння обирати переконання, які надають нам сили, кардинально змінюємо життя, і відтоді для нас немає нічого неможливого.

Коли я пояснив це Сінді, вона змогла побачити ситуацію під іншим кутом зору: жінка раптом усвідомила, що їй потрібно змінити переконання, якщо вона має намір притягнути до себе чудові взаємини. Її переконання, що «хороших чоловіків не залишилося», не допомагало їй, тож його потрібно було змінити. Логічно все обговоривши, ми дійшли висновку, що в місті, де проживає понад мільйон людей, половина з яких — чоловіки, її переконання в тому, що тут «немає хороших чоловіків» (саме так вона й казала), було сміховинним перебільшенням, яке її підсвідомість прийняла й наразі з цим працювала. Ми вирішили, що, за найскромнішими підрахунками, у місті знайдуться тисячі, якщо не десятки тисяч одинаків, із якими вона точно буде щаслива. Вона прийняла це за теоретичну можливість, хоча її розум усе ще сумнівався, адже впродовж багатьох років її стосунки з чоловіками були безуспішними. Однак жінка збагнула, що переконання має працювати на неї, тому стала вкорінювати це нове допоміжне переконання, як і інші, у підсвідомості, використовуючи методи, про які я вам розповім дещо згодом. Не дивно, що, змінивши переконання, вона змістила свою енергетику, і все почало напрочуд швидко покращуватися. Уже за кілька місяців жінка почала зустрічати нових та цікавих людей, а за чотири місяці після початку цієї практики закохалася в чоловіка, і зараз вони щасливо одружені.

Я був свідком разючих змін тисяч моїх учнів після того, як вони змінювали переконання. Змінюючи власні переконання, ми також міняємо вібрацію на своєму квантовому полі. Нові переконання змінюють наш енергетичний підпис — вони змінюють наше єство.

Усі ми чули приказку: «Повірю, коли побачу». Однак насправді все з точністю навпаки. Для чого чекати, доки ми на власні очі щось побачимо, аби повірити в це? Можливо, ми взагалі ніколи цього не побачимо. Краще спершу повірити, дозволити переконанню перетворитися на ту силу, що діятиме всередині нас, і згодом притягнути «це» до себе. Наша нова квантова мантра звучить так: «Побачу, коли повірю». Радикально? Так і є, але саме це радив нам робити Ісус. Він говорив про переконання доволі своєрідним — квантовим — способом: «І все, чого ви в молитві попросите з вірою, то одержите»*******, 2. Зверніть увагу на цікавий порядок дій у цій біблійній цитаті, адже це ключ до розуміння її значення. Спершу ми маємо повірити. Ісус фактично радить повірити в те, чого ми ще не отримали, перш ніж це матимемо. Спочатку переконання. Радикальна думка, але вона працює, бо суголосна з відомими нам законами Всесвіту. Ісус розумів і працював з енергетичним павутинням за тисячі років до того, як науковці дізналися, що таке квантова реальність.

Якби Всесвіт підкорювався ньютонівській моделі реальності, це неможливо було б зробити. Ми б розуміли, що переконання можуть допомогти нам бути упевненішими та вмотивованішими, але не більше, адже те, що мало б статися, усе одно сталось би, незалежно від того, у що б ми вірили. Саме так пояснювала нашу реальність стара ньютонівська модель. За цією вже застарілою теорією, наші думки та переконання жодним чином не впливають на те, що має з нами трапитися. Однак квантова модель дає нам щось геть інше. Вона стверджує, що переконання повсякчас формують та створюють нашу реальність. Це дві зовсім різні інтерпретації того, як влаштоване життя, і ми напевне знаємо, котра з них є правильною. Ви ж це знаєте, адже так? Я запитую, позаяк хоча теоретично ми й знаємо, що саме є правдивим, але й досі надто часто живемо та поводимося так, наче керуємося саме ньютонівською моделлю. Багато хто й досі не почав жити квантовим способом. Ми донині вважаємо себе чимось відокремленим від решти речей, міцно тримаючись за ньютонівську модель реальності, навіть не зважаючи на те, що наука стверджує зовсім інше. Здається, ми просто не можемо подолати перешкоду, що стоїть перед нами, адже наші відчуття говорять нам одне, а наука — зовсім інше. Ми віримо в реальність, яку бачимо, а не в невидиму енергетичну павутину цілісності, і тим самим думаємо, що збагатилися, придбавши собі золото дурнів********.

Базові переконання — це базис (що зрозуміло вже з самої назви), який визначає наші думки, поведінку та вибір. Якщо ми ставимо собі за мету заробити мільйон доларів, перемогти в головному спортивному змаганні або подолати хворобу, дуже важливо, щоб базові переконання підтримували ціль. Наприклад, якщо ви хочете бути фінансово успішними, але вважаєте, що всі обставини складаються проти вас, то,

1 ... 15 16 17 ... 63
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Квантовий воїн», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Квантовий воїн"