BooksUkraine.com » Наука, Освіта » Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко 📚 - Українською

Читати книгу - "Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко"

58
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Нюрнберґ-2" автора Левко Лук'яненко. Жанр книги: Наука, Освіта. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 28
Перейти на сторінку:
цих комуністичних експериментів. Україна щорічно платила Москві 150 млрд руб. данини. Москва не повернула Україні 120 млрд руб. кредитних ресурсів. Плодами рабської праці та діяльности мільйонів в’язнів Росія користується досі (Біломоро-Балтійським, Волго-Донським каналами та іншими великими будовами). Наші кати досі користуються привілеями, в той час як борці з окупаційною комуністичною системою животіють у злиднях.

Злочином Російської імперії є роздача українських земель своїм сателітам і проведення на цих землях етнічних чисток. Унаслідок пересунення лінії Керзона на Схід та передачі Польщі Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя з українських етнічних земель поляки виселили майже півмільйона українців і тисячі запроторили до концтабору Явожно. Східні кордони України по всій довжині Москва пересунула на Захід в глибину українських етнічних земель. За межами сучасних державних кордонів України опинилася майже половина етнічних земель української нації — отаке «братерське» ставлення московитів до українців!

Вступ

Veritas nihil veretus nisi absoudi

Істина не боїться нічого окрім приховування

Хай українці пізнають істину своєї історії

Проблема суду над КПРС та юридична оцінка її ідеології і практики — це проблема розрахунків з минулим та проблема перспектив побудови нового суспільства.

Для національно-державницьких сил завжди було ясно, що дезінтеграція Російської комуністичної імперії і створення незалежної України — це перехід від однієї історичної доби до іншої історичної доби (або, вживаючи більш звичну для старших поколінь термінологію — перехід від однієї суспільно-економічної формації до іншої).

Попередня доба мала низку характерних рис: Москва — центр імперії, а Україна — її колонія; диктатура однієї партії та відсутність свободи політичної діяльности; державна воля формувалася в Москві і не в представницьких органах, а в ЦК КПРС; жорстке централізоване управління економікою, культурою, мистецтвом; підпорядкування релігійного життя кагебістському контролю; намагання відучити людей від самостійного мислення та виховання з них покірних виконавців волі партії.

На основі аналізу світової практики й відповідно до українських національних традицій та ідеалів українські націоналістичні сили розцінюють ці риси минулого радянського суспільства як однозначно негативні і бачать майбутнє українське суспільство таким, що збудоване на цілковитому запереченні вищезазначених рис минулого.

Українське суспільство — це, по-перше, суспільство незалежної держави України; по-друге, це — демократичне суспільство зі свободою політичної й економічної діяльности та всіма іншими правами і свободами людини; по-третє, центр формування державної волі є в Києві і не в ЦК якоїсь партії, а в представницькому органі влади; по-четверте, це відкрите суспільство з вільним змаганням людських особистостей у підприємництві, політиці, мистецтві, науці, філософії та всіх інших сферах людської діяльности.

Порівняння характерних рис двох суспільств необхідне для того, щоб легше було бачити, від якого суспільства ми відмовляємося і яке суспільство хочемо мати в майбутньому. І ще: позаяк суспільство переходить від однієї своєї доби до наступної не автоматично, а в гострій боротьбі нового зі старим, і поняття «нове» — «старе» — не абстракції, а живі люди зі своїми глибинними інтересами, то чітке визначення рис старого і нового суспільств править за межу, яка дає можливість чітко розділити всіх громадян України на тих, хто хоче Україні добра, і тих, хто з егоїстичних чи просто антиукраїнських мотивів чинить опір новому і всіляко намагається відстрочити відмирання рис старого ладу і продовжити в Україні його існування.

Злочинна суть комуністичного режиму

Складовими злочинної суті комуністичного режиму є злочинна ідеологія та злочинна практика.

Ідеологія — сплав, що утворився з перенесення міжнародними авантюристами (Парвусом, Леніним, Троцьким) західноєвропейського марксизму на московський хижий імперіалістичний дух.

Практика — антиукраїнська маніакальна антихристська мстивість, патологічний людожерський садизм.

Без ідеології, що виправдовувала масові вбивства, знищення цілих суспільних верств, не можна було штовхнути маси темних людей на знищення інших тільки з тієї причини, що вони належать до іншої суспільної верстви.

Покидьки суспільства та затяті російські шовіністи в людожерських гаслах так званих вождів пролетарської революції знаходили моральне виправдання своїх аморальних інстинктів. Тому суд над комунізмом не може обмежитися розглядом злочинної діяльності комуністів. Він мусить розглядати і їхню ідеологію, бо саме вона формувала їхній намір (умисел). Злочинна ідеологія і злочинна практика — це суб’єктивна і об’єктивна сторони складу злочину. Для молодого покоління українців важливо знати не тільки факти (злочини), але й розуміти стан мислення людей, що їх коїли.

Марксизм-ленінізм — теоретична основа репресивних тоталітарних режимів

Олександр Лазоревський (Биков):

«Радянська Росія стала першою і єдиною країною в світі і в історії, в якій більшовики поставили сам закон поза законом»

(Такий невідомий Ленін. — Луганськ: Шлях, 1999. — с. 16).

Людина наділена розумом. Цей розум постійно щось винаходить. Винаходить засоби виробництва, вдосконалює житло, одяг, взуття, вдосконалює засоби комунікації. В історичному розвитку йде від звукових та простих нарізок і міток на дереві до друкування, радіо, телебачення. Винаходить геометричні форми, малюнки, архітектурні форми, удосконалює взаємини між різних суспільних верств і творить все нові й нові суспільні структурні одиниці.

Людина перебуває в постійному пошуку щастя. І якщо щастя людини — це стан, коли людина має життя, яке вона й хотіла мати, то міра щастя вимірюється мірою наближення реального життя до його бажаного уявного образу. Це зіставлення реального й бажаного.

Позаяк розум людини не зупиняється, то уява випереджує дійсність. У суспільному плані це означає, що людина завжди незадоволена своїм суспільним ладом і постійно шукає шляхів його удосконалення. Це почуття — могутня пружина людського прогресу. Не було б незадоволення, то й не було б розвитку. Ті суспільства, в яких укорінилася ідеологія задоволення реальним станом речей, надовго зупинилися у своєму розвитку. Ми належимо до європейської цивілізації. Вона не знала такого задоволення, вона ж виявилася найдинамічнішою частиною людства.

Через незадоволення виникали трактати про краще суспільство. На практиці вони виявлялися утопіями, проте якісь елементи відповідали тенденціям історичного розвитку і засвоювалися людством.

Від «Утопії» Томаса Мора 16 століття до 19 століття маємо довгу низку утопій. Марксизм міг би залишитися великим досягненням утопічної літератури і не завдав би великої шкоди людству, коли б не став державною ідеологією величезної російської імперії. Але він нею став. І не випадково. Російська імперія створена була народом, який більше дбав про розширення держави, аніж про впорядкування своєї власної землі. Може, тут виявився генетичний зв’язок московитів з кочовою татарщиною. У 13 сторіччі кочові татарські орди завоювали угро-фінські племена та їхню маленьку слов’янську панівну верству, прийняли мову цієї розвинутішої верстви, влили свою кров, завдяки своїй чисельній перевазі передали слов’янізованому

1 2 3 ... 28
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко"