Читати книгу - "Хроніки Південного"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
З вуст в уста братва розповіла про наші плакати, інші побачили їх у друзів вдома, тому перша партія розходилася скоро. Якось у суботу ми заскочили до клубу філателістів. Туди народ приходить з усілякими значками, марками, хтось приносить старі журнали, продає моделі літаків та ще всілякий мотлох. Ми зі своїм яскравим товаром там довго не затрималися — народ змів наші залишки плакатів, і ми поверталися додому вже тільки з грошима в кишенях, роздумуючи про те, що більше чекати нічого, треба скоріше знов до Риги погнати, бо гроші в наших кишенях на радощах довго не затримуються, і якщо та радість триватиме й далі, то скоро ми знову опинимося на нулі.
До того ж наш гороскоп був вдалим. Я, звісно, гороскопам не вірю, однак почитую. Чому б не підняти собі настрій? Нещодавно писали про тих, хто народився у хуртовину, якась там Анґеліна Залвторєне понаписувала: «Ти народився, тому ти потрібний, просто необхідний у цьому світі. Живи, радій та поквапся на своїй хвилі…». А це просто немов у десятку. Хоча й без гороскопів зрозуміло, що нема чого тягти час, потрібно ловити хвилю.
Нам зірки усміхалися, тому в Ригу ми змоталися без жодних проблем. Нічого туди не везли, їхали, мов якісь туристи, усмішка від вуха до вуха, навіть дивно було нічого не боятися, ні над чим не труситися. Коли хтось просив торбу з хлібом видати за свою, ми відповідали, що теж маємо свої і не ваша це справа, куди ми їх поклали. Найприємніше було роздумувати про те, що я вже трошки бабла навідкладав, а якщо й далі все так добре піде, то, дивись, незабаром буду мати якусь шкірянку.
Немає нічого кращого за шкірянку. А що може бути краще? Шкірянка — це солідно, по-багатому, відразу видно, що ти — серйозна людина. У фільмах агенти і різні детективи — всі у шкірянках. І певно, що не в дерматинових. Дерматинові можеш поставити й ті будуть стояти, а ще небезпечно, щоб їх не зламати чи подерти.
А які ще можуть бути куртки? Може, болонієві дощовики? Бувають ще пуховики, а ще аляски, але що там казати — мода на них майже минула. Зі шкірянкою можуть конкурувати хіба що курточки з написом Chicago Bulls або ще Los Angeles Kings. Але зараз і такі вже не рідкість, і вони — просто писк моди. А шкірянки є справжніми і вічними, і це мені подобається. Носи — ніяк не зносиш, хіба би хтось порізав. А ще шкірянка — єдина з курток, яка має свій запах, такий дикий, від якого аж голова паморочиться. А коли знаєш, що на тобі не дерматин, а справжня шкіра тварини, то й сам почуваєшся, ніби мисливець. По правді, в нас здебільшого носять свинячу шкіру, та й нехай. Кажуть, свиня — найрозумніша тварина, тому нема чого тут носом крутити. Та ніхто й не крутить, бо тут усі у свинячій шкірі ходять, мало хто кращу може собі дозволити. Якщо добре її не помацаєш, то не одразу й розрізниш.
Наступної суботи ми пішли до клубу філателістів, однак вирішили, що там якась ліва тусовка зібралась, проте коли й через тиждень повернулись додому, нічого не сторгувавши, зрозуміли, що в тому клубі наших плакатів вже по горло, і нічого не поробиш — треба переходити у найвищу лігу. Тому ми постелити біля базарної брами звичайну картонку і кинули всі плакати на неї, щоб не змокли. Не було в нас ні столика, ні ще чогось схожого. Спочатку важко йшло — хтось підійде, ціну запитає і зникне геть. Якщо біля тебе юрба людей не збереться, то всі проходять повз — наче ти порожнє місце. А як тільки починають юрбитися, натовп зівак усе збільшується, ніби хтось снігову кулю з гори пустив. Але здається, що ціни народу не до душі — за три години ми спихнули лише два плакати. Проте можна було радіти, що ніхто до нас не чіпався. Мабуть, побачили, що стоять тут якісь нетямущі — ну нехай, потопчуться — й підуть собі. А ті чуваки, що поруч, були тут старожилами: скільки я не заходив на базар, завжди їх бачив. Вони могли б нам сказати: забирайте свої папірці й валіть звідси. По правді, це вони торгували папірцями — плакатиками завбільшки з подвійний аркуш зошита. Ціни, звісно, теж набагато нижчі, але нічого класного вони не мали. Але люди все одно біля них юрбились, бо під тими плакатиками вони ховали знімки голих баб.
Я залишив свій товар Мінде і погнав до їхніх столиків поглянути через плече, що там вони, витягаючи з кишень, показують. А в них теж роботи фотомайстрів — по декілька разів перефоткані карти, за які вони просили ціну в рази вищу, ніж ми за свої плакати. Але ті карти були такими, що я б не наважився їх взяти до рук, а вже про те, щоб купити, то взагалі мова не йшла — де б я таке заховав від батьків?
Усі тут навколо тільки й тріпалися про порнуху, але досі мені не траплялось нічого такого бачити, ніхто мене не кликав вночі подивитися відік, тому мені здавалося, що всі тут трошки схожі на рибалок, які балакають про свій улов, якого самі ніколи не бачили. Може бути, що це тільки мені так не поталанило. Бо якщо хочеш на справжню живу голу бабу поглянути, треба на вихідних пертися до бараків, де багато бабів душ приймають, і намагатися якось проскочити всередину. Корочє, не фартило мені. Цікаво — хоча на тих картах баби дивилися тобі прямо в очі, і здавалось, що пальцем кличуть просто до себе, але чомусь вони були страшненькими й мали якийсь штучний вигляд. Мені не вірилось, що вони можуть бути такими по-справжньому. Навіть ті, що іноді показували по RTL чи SAT1, і то здавалися справжнішими.
Як не крути, коли я розглядав ті карти, зрозумів, що тискання однокласниць за шафою на перервах — уже пройдений етап, хоча він і навіював чимало сентиментів.
Були часи, коли у класі тискались за шафою щоперерви. Частенько п’ять пар одночасно. А наступну перерву парами мінялися. Ми знайомилися з особливостями жіночої нижньої білизни, кров у нас майже закипала, тонус м’язів покращувався, бо всі дівахи билися, як риби в неводі. Вони теж мали тренуватися, як утекти від таких, які, тримаючи в обіймах, сунуть свою пику цілуватися та верзуть різні нісенітниці. Тут все відбувалось немовби особливий підвид спортивної боротьби зі своїми правилами і власною системою підрахунку очок. Пацани по своїй вигаданій системі отримували умовні очки за те, що цілою долонею залізли до грудей, попи, стегон, кудись під одяг ближче до шкіри, ну і, певно що, за поцілунок. Дівки теж вели
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хроніки Південного», після закриття браузера.