BooksUkraine.com » Бізнес-книги » Думай як мільйонер 📚 - Українською

Читати книгу - "Думай як мільйонер"

454
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Думай як мільйонер" автора Харв Т. Екер. Жанр книги: Бізнес-книги. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 3 4 5 ... 45
Перейти на сторінку:
побачити. Вони живуть виключно у видимому світі.

Коріння творить плоди

Уявіть собі дерево. Припустімо, що воно уособлює дерево життя. На дереві є плоди – у житті ми звемо їх результатами. Тож ми дивимося на плоди (наші результати), і вони нам не подобаються; їх надто мало, вони надто дрібні або погані на смак.

Тож що ми схильні робити? Значна кількість людей приділяє ще більше уваги плодам, результатам, концентрується на них. Але що саме створило ці конкретні плоди? Їх створили насіння й коріння. Те, що над землею, створене тим, що під нею. Саме невидиме створює видиме. То що це значить? Це значить, що, коли ви хочете змінити плоди, спочатку потрібно змінити коріння. Якщо хочете змінити видиме, спочатку потрібно змінити невидиме.

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ:

Якщо хочете змінити плоди, спочатку потрібно змінити коріння. Якщо хочете змінити видиме, спочатку потрібно змінити невидиме.

Авжеж, дехто каже, що побачити – це повірити. Маю запитання до таких людей: «Чому ви тоді сплачуєте рахунки за електрику?» Ви не бачите струму, однак використовуєте й упізнаєте його. Якщо у вас є сумніви щодо його існування, можете сунути пальця в розетку, і, гарантую, ці сумніви швидко зникнуть.

Зі свого досвіду скажу, що невидиме в цьому світі набагато потужніше за те, що можна побачити. Ви можете погодитися чи не погодитися з моїм твердженням, але, якщо не використовуватимете цього принципу в житті, матимете самі страждання. Чому? Бо ви йдете проти законів природи, згідно з якими те, що під землею, творить те, що над нею, тобто невидиме творить видиме.

Ми як люди – частина природи, а не вищі істоти. Отже, коли ми визнаємó закони природи та працюємо над своїм корінням – своїм «внутрішнім» світом, наше життя йде плавно. Коли ми не визнаємо´ їх – життя стає тяжким.

У кожному лісі, на кожній фермі, у кожному фруктовому саду те, що під землею, творить те, що над нею. Саме тому марно зосереджувати увагу на плодах, які ви вже виростили. Ви не зміните плодів, що вже висять на гілках. Однак можете змінити завтрашні плоди. Утім, для цього потрібно закопатися в землю і зміцнити коріння.

Одна з найважливіших речей, яку ви можете зрозуміти, полягає в тому, що ми живемо не тільки на одному буттєвому рівні. Ми одночасно живемо у принаймні чотирьох різних царствах. Ці чотири сектори – фізичний світ, ментальний світ, емоційний світ і духовний світ.

Утім, більшість людей не розуміють того, що фізичний світ – це хіба що «роздруківка» інших трьох.

Наприклад, припустімо, що ви щойно написали листа на комп’ютері. Натиснули кнопку друку – і лист вийшов із принтера. Ви проглядаєте паперову копію і – це ж треба – знаходите одрук. Берете перевірений ластик і витираєте помилку. Тоді знову натискаєте кнопку друку, і знову з’являється той самий одрук.

Боже, як це могло статися! Ви ж його стерли! Цього разу берете ще більший ластик, трете сильніше й довше. Навіть вивчаєте підручник «Ефективне витирання» на три сотні сторінок. Тепер у вас є всі потрібні «інструменти» і знання. Ви готові. Натискаєте кнопку друку – і знову! «Не може бути! – вигукуєте ви зачудовано. – Як це можливо? Що тут відбувається? Невже я в сутінковій зоні?»

А відбувається те, що справжню проблему не можна виправити в «роздруківці», тобто у фізичному світі, її можна виправити лише у «програмі» – у ментальному, емоційному й духовному світах.

Гроші – це результат, достаток – це результат, здоров’я – це результат, хвороба – це результат, ваша вага – це результат. Ми живемо у світі причин і наслідків.

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ:

Гроші – це результат, достаток – це результат, здоров’я – це результат, хвороба – це результат, ваша вага – це результат. Ми живемо у світі причин і наслідків.

Ви коли-небудь чули, як хтось стверджує, що брак грошей – це проблема? Тепер послухайте: брак грошей ніколи-ніколи не буває проблемою. Брак грошей – це лише симптом того, що відбувається всередині.

Брак грошей – наслідок, але в чому головна причина? Ось до чого все можна звести. Єдиний спосіб змінити «зовнішній» світ – спочатку змінити «внутрішній».

Які б ви не мали результати, дрібні чи вагомі, погані чи хороші, позитивні чи негативні, завжди пам’ятайте, що зовнішній світ – це просто відбиття внутрішнього. Якщо у внутрішньому житті щось не так, то в зовнішньому житті все йде не дуже добре. Усе дуже просто.

Декларація: потужний секрет змін

На моїх семінарах ми послуговуємося техніками «прискореного навчання», що дають змогу вивчати швидше й запам’ятовувати більше. Ключ до цього – залучення. Наш підхід полягає у старій приказці: «Те, що чуєш, – забуваєш; те, що бачиш, – запам’ятовуєш; те, що робиш, – розумієш».

Тому я попрошу вас: щоразу, коли ви доходите до кінця кожного основного принципу, викладеного у книжці, спочатку покладіть руку на серце і промовте вголос «декларацію», тоді торкніться голови вказівним пальцем і промовте ще одну «декларацію». Що таке декларація? Просто твердження, яке ви промовляєте виразно й уголос.

Чому декларація – такий важливий інструмент? Тому що все створено з одного матеріалу – з енергії. Енергію передають через частоти й вібрації. Отже, кожна декларація, яку ви виголошуєте, має власну вібраційну частоту. Коли ви виголошуєте декларацію вголос, її енергія вібрує клітинами вашого тіла, і якщо одночасно торкнутися тіла, ви відчуєте цей унікальний резонанс. Декларації не просто надсилають Усесвіту особливу інформацію, вони надсилають потужне повідомлення й вашій підсвідомості.

Різниця між декларацією й афірмацією невелика, але, як на мене, важлива. Афірмацію визначають як «позитивне твердження про те, що мета, якої ви бажаєте досягти, уже досягнута». Натомість визначення декларації таке: «проголошення офіційного наміру вдатися до певних дій або набути певного статусу».

Афірмація констатує, що бажане вже відбувається. Я не в захваті від цього, бо часто, коли ми стверджуємо щось, що ще не стало реальністю, тихий голос у голові зазвичай відповідає: «Це неправда, це нісенітниці».

З другого боку, декларація не констатує щось, як реальність, це заява про те, що ми маємо намір щось зробити або кимось стати. На це голос у голові може «купитися», бо ми не кажемо, що це вже правда – це наші наміри на майбутнє.

Декларація за своїм визначенням офіційна. Це формальна енергетична заява до Всесвіту крізь власне тіло.

Це визначення містить іще одне важливе слово – «дії». Щоб наміри

1 ... 3 4 5 ... 45
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Думай як мільйонер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Думай як мільйонер"