BooksUkraine.com » Не художня література » Інформатика, Ruslana 📚 - Українською

Читати книгу - "Інформатика, Ruslana"

22
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Інформатика" автора Ruslana. Жанр книги: Не художня література. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 51 52
Перейти на сторінку:

У діалоговому вікні Вставити структуру знайдіть і виділіть документ Word, а потім натисніть кнопку Вставлення. Для кожної з частин тексту в документі, до якої застосовано стиль "Заголовок 1", буде створено новий слайд.

Примітка.: Якщо документ Word не містить стилі "Заголовок 1" і "Заголовок 2", PowerPoint створить слайд для кожного абзацу у вмісті.

Паралельні обчислення

Паралельні обчислення – це форма обчислень, в яких кілька дій проводяться одночасно. Ґрунтуються на тому, що великі задачі можна розділити на кілька менших, кожну з яких можна розв'язати незалежно від інших.

Є кілька різних рівнів паралельних обчислень: бітовий, інструкцій, даних та паралелізм задач. Паралельні обчислення застосовуються вже протягом багатьох років, в основному в високопродуктивних обчисленнях, але зацікавлення ним зросло тільки недавно, через фізичні обмеження зростання частоти. Оскільки споживана потужність (і відповідно виділення тепла) комп'ютерами стало проблемою в останні роки, паралельне програмування стає домінуючою парадигмою в комп'ютерній архітектурі, основному в формі багатоядерних процесорів.

Паралельні комп'ютери можуть бути грубо класифіковані згідно з рівнем, на якому апаратне забезпечення підтримує паралелізм: багатоядерність, багатопроцесорність – комп'ютери, що мають багато обчислювальних елементів в межах одної машини, а також кластери, MPP, та ґрід – системи що використовують багато комп'ютерів для роботи над одним завданням. Спеціалізовані паралельні архітектури іноді використовуються поряд з традиційними процесорами, для прискорення особливих задач.

Програми для паралельних комп'ютерів писати значно складніше, ніж для послідовних, бо паралелізм додає кілька нових класів потенційних помилок, серед яких найпоширенішою є стан гонитви. Комунікація, та синхронізація процесів зазвичай одна з найбільших перешкод для досягнення хорошої продуктивності паралельних програм.

Максимальний можливий приріст продуктивності паралельної програми визначається законом Амдала.

Публікація презентації в Інтернеті

Відкрийте презентацію або Веб-сторінка який потрібно опублікувати в Інтернеті. Натисніть кнопку Microsoft Office і виберіть Зберегти як. У списку Папка виберіть шлях або розташування веб-сторінки на веб-сервері.

Якщо потрібно надати доступ до презентації, опублікованої в Інтернеті, то, вибираючи розташування для цього файлу, слід указати Веб-сервер або інший доступний комп’ютер.

У полі Ім’я файлу введіть ім’я файлу або не чіпайте пропоноване ім’я, щоб прийняти його

Порада.: Якщо для опублікованої презентації потрібно вказати ім’я, відмінне від імені вихідного файлу, з якого виконується публікація, введіть нове ім’я.

У полі Тип файлу виконайте одну з таких дій:

Щоб зберегти презентацію як веб-сторінку та створити відповідну папку, яка містить допоміжні файли (як-от маркери, текстури фону, зображення та звуки), виберіть пункт Веб-сторінка.

Щоб зберегти презентацію як веб-сторінку, яка містить в одному файлі всі допоміжні дані, включно з усіма зв’язаними файлами, виберіть пункт Веб-сторінка в одному файлі.

Щоб налаштувати рядок заголовка для веб-сторінки, натисніть кнопку Змінити заголовок, введіть текст рядка заголовка в полі Заголовок сторінки, а потім натисніть кнопку OK. Натисніть кнопку Опублікувати та в діалоговому вікні Публікація веб-сторінки виконайте такі дії:

Щоб указати слайди, які потрібно опублікувати, виберіть потрібний перемикач у групі Об’єкт для публікації.

Щоб відобразити нотатки доповідача для презентації, установіть прапорець Показувати нотатки доповідача.

 

Імпорт зображень в текстові документи, презентації та електронні таблиці. Застосовувати кілька програм для розв’язування завдань з обробки інформації. Публікувати текстові документи та презентації як веб-сторінки.

 

1 ... 51 52
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Інформатика, Ruslana», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Інформатика, Ruslana"