Читати книгу - "“Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Враховуючи останню заяву Аріеля Шарона, важко позбутися думки, що вся ця криклива активність “єврейських євнухів” і в Україні спричинена не турботою зберегти міжнаціональний і міжконфесійний мир, а більш прозаїчними мотивами — довести “спонсорам” свою необхідність.
І останнє. Для тих, хто уважно відстежує події у світі, досить чітко виявляється світова месіанська роль єдиної у світі наддержави — США. Найактивнішими прибічниками цієї месіанської ролі є ті, хто свого часу зробив реінтерпретацію європейського соціалізму в дусі старозавітної теократичної нетерпимості. “Тоді це були червоні комісари, які вийшли зі смуги осілості, — пише О. Панарін. — Сьогодні — це емісари глобалізму, які заново подолали смугу “національної осілості” і відчули себе громадянами світу. Єврейський месіанський темперамент вирізняється радикалізмом історичного нетерпіння; він знову шукає земного царя, який би взявся влаштувати повну й остаточну перемогу обраного народу на Землі”[178].
І ось тут, можливо, нам відкриється один із найважливіших чинників, який активно діє в геополітиці сьогодення. Ми вже звертали увагу на зростаючий націоналістичний егоїзм Америки, на примітивізм американської масової культури, позбавленої справжнього коріння, на агресивну політику, “здатну привести світ до тотальної катастрофи”.
“Але в тіні до цього часу залишається ще одна причина — перебудова під впливом світового єврейського лобі американської картини світу з просвітницької на теократично-талмудистську. Просвітницька картина світу — відкрита, езотерична, що покладає надії на етнічно нейтральні універсали Прогресу. Талмудична картина світу — закрита, езотерична, що розповідає про закриту для профанної більшості людства перемогу “обраного народу” в історії”[179].
Примечания1
Данилов В. Арийская империя. Гибель и возрождение. Кн. 1. — М.: Воля России, 2000. — С. 147.
(обратно) 2Зиновьев А. Русский эксперимент. — М.: Наш дом, 1995. — С. 7.
(обратно) 3Там само. — С. 21.
(обратно) 4Американський президент Гаррі Трумен увійшов в історію як “герой”, незважаючи на те, що наказав скинути атомні бомби на Хіросіму і Нагасакі, внаслідок чого загинуло 140 тисяч мирних жителів; окрім того, він відіслав 2 млн радянських військовополонених назад у СРСР, знаючи, що всі вони потраплять до концентраційніх таборів.
(обратно) 5Сенченко М. Фінансовий інтернаціонал. — К.: МАУП, 2002. — 56 с.
(обратно) 6Пранов В. Закон выживания подлейших. История мракобесия. — М.: Десница, 2002. — С. 303.
(обратно) 7Термін “цивілізація” походить від латинського слова “civilis” — “громадянин”. Вперше поняття «цивілізація» використав у французькій літературі маркіз де Мірабо в 1757 р. у праці “Друг законів”. Французькі просвітники називали цивілізованим суспільство, засноване на засадах раціональності та справедливості (Детальніше див.: Алексеенко І. Світові цивілізації в історичній динаміці // Політичний менеджмент. — № 3. — 2004. — С. 152—162.)
(обратно) 8Данилов В. Арийская империя. Гибель и возрождение. Кн. 1. — С. 7.
(обратно) 9Данилов В. Арийская империя. Гибель и возрождение. Кн. 1. — С. 9.
(обратно) 10Сенченко М. Україна: шляхом незалежності чи неоколонізації? — К.: МАУП, 2003. — 120 с.
(обратно) 11Патрик Дж. Бьюкенен. Смерть Запада. — С. 212.
(обратно) 12Данилов В. Арийская империя. Гибель и возрождение. Кн. 2. — М.: Воля России, 2000. — С. 6.
(обратно) 13Там само. — C. 5.
(обратно) 14Данилов В. Арийская империя. Гибель и возрождение. Кн. 1. — М.: Воля России, 2000. — С. 6.
(обратно) 15Michael Loewy. Georg Lukacs: from Romanticism to Bolshevism / Patrick Caniller, Translator. — London: NLB, 1979. — P. 112.
(обратно) 16Michael Loewy. Georg Lukacs: from Romanticism to Bolshevism (Patrick Caniller, Translator. — P. 151.
(обратно) 17Gerald L. Atkinson. «What Is the Frankfurt School?». — August 1, 1999. — P. 2.
(обратно) 18Патрик Дж. Бьюкенен. Смерть Запада. — С. 112—113.
(обратно) 19Патрик Дж. Бьюкенен. Смерть Запада. — С. 118.
(обратно) 20Там
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «“Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією», після закриття браузера.