Читати книгу - "Чи може бджола вжалити бджолу? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Гері Маркус – професор психології та директор центру мов та музики в Нью-Йоркському університеті. Його книги про походження та розвиток розуму і мозку включають «The Birth of the Mind» («Народження розуму»), «Kluge» («Клудж») та «Guitar Zero» («Гітар Зіро»), в якій описується, як «Джим Хендрікс зустрічає Олівера Сакса».
Сара Міллікан стала загальновідомою в Британії завдяки передачі «The Sarah Millican Television Programme», туру із усними виступами та DVD, а також появі на гумористичних телешоу, таких як «Mock the Week» та «Michael McIntyre’s Comedy Roadshow».
Шазія Мірза – гумористка та письменниця. Вона писала колонки для журналів «Guardian» та «New Statesman», брала участь в Единбурзькому фестивалі мистецтв, та знялася в таких шоу, як «CBS 60 Minutes», «NBC’s Last Comic Standing», «The Now Show» (радіошоу) та «Have I got News for You» (ВВС).
Колін Монтгомері – гравець у гольф та один із найвідоміших спортсменів. «Монті» залишався в центрі уваги в сорока одному турнірі по всьому світі, де він перемагав. Також він брав участь у восьми титанічних матчах на Кубок Райдера. У 2010 році він очолив команду-переможець у змаганні.
Майкл Мослі створив багато документальних фільмів про людське тіло та медицину. Він лікар, але створює та презентує наукові передачі на ВВС. Останні з його передач мають назву «Inside the Human Body» («Всередині людського тіла») та «Frontline Medicine» («Передова медицина»), у них знялись військові лікарі, які служать в Афганістані.
Стів Молд – магістр Оксфорду з фізики та науковий експерт в «Blue Peter» («Прапор відплиття»). Він проводить розмовний фестиваль ботанів, ніч науки та комедії, яку перенесли до Вест Енду (Лондон) в 2012 році, а також робить науковий внесок до музичних фестивалів, як фестиваль в Гластонбері з партизанської науки.
Девід Ніколс – письменник романів та автор фільмів та телепередач. Його першими популярними романами стали «Starter for Ten» та любовна історія «One Day», які прочитали мільйони людей в усьому світі. Обидва романи були екранізовані за сценарієм, який також написав Девід.
Ніл Олівер – археолог та історик. Його почали впізнавати після того, як він вів передачу «Coast» на ВВС, а також після написання його останньої книжки «A History of Ancient Britain» («Історія античної Британії»). Але більш за все Ніл полюбляє рити ями та дивитися фільми про Індіану Джонса.
Лоррейн Паскаль у віці шістнадцяти років була помічена модельним скаутом та стала першою чорношкірою британською моделлю на обкладинці американського журналу «Elle». Дуже успішна модель, Лоррейн змінила кар’єру на пристрасть до кулінарії. Зараз Лоррейн відома завдяки телешоу та кулінарним книжкам «Baking Made Easy» та «Home Cooking Made Easy».
Ніколас Патрік – британець за походженням. Він працює астронавтом у NASA, літав у дві місії, а також тричі виходив у відкритий космос із Міжнародної космічної станції. Як він отримав таку роботу? Ніколас вивчав машинобудування в Кембриджі та Массачусетському технологічному інституті, а також розробляв ракетні двигуни й кабіни для літаків.
Роб Пенн проїздив на велосипеді більшу частину свого свідомого життя. Коли йому було двадцять, він покинув роботу та поїхав навколо світу на велосипеді. Роб – журналіст, телеведучий та письменник. Він описував погоду в книжці «The Wrong Kind of Snow» («Неправильний сніг»). Його остання книжка – «About the Bike: the Pursuit of Happiness on Two Wheels» («Про велосипед: жага до щастя на двох колесах»).
Роберт Пестон – телеведучий та автор книжок про те, як люди і країни заробляють гроші та чому деякі люди багаті, а деякі – бідні.
Джастін Поллард – історик, який проводить більшу частину свого часу за написанням книжок, статей і сценаріїв для телешоу, таких як «QI». Він консультував режисерів фільмів, від «Хлопчика в смугастій піжамі» до «Піратів Карибського моря», а також написав дев’ять книжок, в одній з яких він зобразив вибух туалету.
Крістофер Поттер – автор «You Are Here, A Portable History of the Universe» – книжки про життя Всесвіту, від кварків до надскупчень галактик та від слизу до людини розумної.
Гевін Претор-Пінні заснував Товариство любителів хмар та написав книги під назвою «The Cloudspotter’s Guide», «The Cloud Collector’s Handbook» та «The Wavewatcher’s Companion». У дитинстві він був дуже допитливим та постійно ставив запитання, а тепер він дає на них відповіді.
Філіп Пуллмен – автор трилогії «His Dark Materials» («Темні матерії») та багатьох інших романів. Коли Філіпові було вісім років, він відкрив для себе усі чудеса коміксів, які й досі мають великий вплив на його книжки та малюнки.
Гордон Рамзі робив кар’єру футболіста, але після травми переучився на шеф-кухаря. Зараз він має ресторани від Лос-Анджелеса до Дохи, які нагороджені багатьма зірками «Michelin». Його можна побачити на таких телешоу, як «Kitchen Nightmares» («Кошмари на кухні») та «Hell’s Kitchen» («Пекельна кухня»).
Мартін Різ – королівський астроном. У давні часи, роботою королівського астроному було керувати Грінвічською обсерваторією в Лондоні. Він цього не робить, але він професор у Кембриджському університеті. Йому пощастило стати астрономом у час, коли ми дізнаємося так багато про планети, зірки та галактики.
Джой С. Гейлінн Рейденберг – професор анатомії в Маунт-Синайській медицинській школі в Нью-Йорку. Вона вивчає тіло людини та тварин, а також є порівняльним анатомом у шоу «Inside Nature’s Giants», деивчає тіла великих тварин зсередини, щоб дізнатися, як вони функціонують.
Крістофер Райлі – письменник, телеведучий та продюсер в області астрономії та космічних польотів. Також він є ветераном двох астробіологічних місій NASA з переслідування метеорних штормів навколо Землі.
Мері Роуч пише для журналів «National Geographic». «New Scientist», «Wired» та «New York Times». Серед її книжок «Packing for Mars» («Підготовка до Марсу»), де вона описує чудернацькі речі про космічні подорожі. Вона обожнює походи,
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чи може бджола вжалити бджолу? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди», після закриття браузера.