BooksUkraine.com » Бізнес-книги » Шлях до фінансової свободи. Bаш перший мільйон за сім років 📚 - Українською

Читати книгу - "Шлях до фінансової свободи. Bаш перший мільйон за сім років"

445
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Шлях до фінансової свободи. Bаш перший мільйон за сім років" автора Бодо Шефер. Жанр книги: Бізнес-книги. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 63 64
Перейти на сторінку:
ви здатні повірити в те, що прийде ще більше грошей.

Отже, грошові пожертви є доказом вашої віри в самого себе й у енергетичний потік Всесвіту. Зміцнивши таким способом довіру до самого себе й Всесвіту, можете очікувати, що у ваше життя прийде більше грошей. Ви очікуєте багатства — і в такий спосіб воно стане для вас самоочевидним. Згадайте: наші очікування визначають, що ми отримуємо насправді.

Той, хто допомагає, усвідомлює, що ми живемо у світі взаємозв’язків

Однозначно, жити так, ніби ви одні на цьому світі, — не є ознакою мудрості. І звісно, така позиція мало в чому допомогла б як у дрібницях, так і в цілому. Щоб проявити найкраще в собі, ми потребуємо інших. Й іншим потрібні ми. З цього випливають дві прості, але важливі істини: разом ми досягаємо більшого. І по-друге, справи кожної окремої особи йдуть краще, якщо краще йдуть у всіх загалом.

Ми не можемо розглядати наше особисте щастя ізольовано й ігнорувати стан людства навколо себе. Далай-лама говорив: «У сьогоднішньому взаємопов’язаному світі індивіди й нації вже не можуть вирішувати багато своїх проблем власноруч. Ми потребуємо одне одного, а тому повинні розвинути в собі почуття універсальної відповідальності. Наш особистий і колективний обов’язок — захищати та оберігати людський рід на цій планеті й підтримувати його слабких членів».

Согьял Рінпоче бере для прикладу дерево, щоб пояснити, що, зрештою, ніхто не може вести незалежне існування: «Люди дізнаються, що дерево перебуває в надзвичайно тонкій мережі зв’язків, яка охоплює весь Всесвіт: дощ, що падає на його листя, вітер, що розгойдує його, земля, яка годує й утримує його, пори року й погода, світло Сонця, Місяця і зірок — усе є частиною цього дерева. Усе сприяє тому, щоб робити дерево тим, чим воно є. Воно ніколи не могло б існувати окремо від усього іншого».

Благополуччя суспільства впливає на нас сильніше, ніж ми сьогодні можемо науково довести, але не можна заперечувати, що ми маємо вплив на інших людей, а їхній стан — на нас.

Усі ми знаємо: що даєш — те й отримуєш. Це стосується й таких простих речей, як усмішка й дружність. Хто любить світ, того й світ любить. Це стосується також і грошей. Хто дає світові гроші, тому світ їх повертає.

Лише той, хто віддає, бере на себе справжню відповідальність

Відповідальність означає здатність відповідати. Відповідальна людина не може заплющити очі на те, від якої скрути страждає багато людей і як добре, на противагу, справи в неї самої.

Світ затьмарений турботами. Нерівність розподілу загрожує щастю й миру. Навіть шляхи до справедливого розподілу приховані у пітьмі й постійно викликають суперечки. Тому кожен дороговказ, що спалахує, є важливим. Світ потребує людей, які є такими вказівниками. Можливо, він дає цим людям більше коштів для того, щоб вони могли сяяти ще яскравіше.

Хто віддає, той відчуває себе живим

Існує небагато речей, що дозволяють людині відчути таку жвавість і надають їй стільки енергії, як можливість віддавати. Тому навряд чи існують кращі ліки, ніж віддавати з почуття вдячності або відповідальності. Чи просто з любові до життя й до людей.

Щастя передбачає, що ми насолоджуємося тим, що в нас є. І найкращий шлях до цього — діяти відповідально, відповідати, щось віддаючи. Жертвуючи гроші, ми можемо сіяти щастя. І також можемо сіяти гроші. Концепція відповідальності активує чудо. Наприкінці ми отримуємо більше, ніж віддали. Звісно, це все має лише віддалений стосунок до істинної природи чуда, але, як і у всіх чудесах, ми не повинні знати напевно, чому та як воно сталося. Ми можемо задовольнитися тим, що спостерігаємо результати. І ось результат того, що жертвуєте 10 % свого доходу, — ви стаєте багатими й щасливими. Ви отримуєте те, що хочете, і насолоджуєтеся цим. Тому я пропоную вам спробувати це. Ви вже знаєте: «Багато хто шукає коріння, поки дехто зриває плоди». Можливо, ви ніколи не знайдете коренів цього дива, але якщо дієте й жертвуєте 10 %, то згодом пожинатимете плоди.

Основні поради

Жертвуйте визначену частину свого доходу.

• Це переконає вас самих, що гроші хороші і що ваші кошти — у надійних руках.

• Коли на це наважитеся, запишіть своє рішення й підстави для цього.

• Складіть план, щоб відповідально застосовувати власні гроші. Переконайтеся, що вони справді виконують своє призначення.

• Допомагайте послідовно.

• Розпочинайте допомагати навіть тоді, коли насправді ще не можете собі цього дозволити.

Гроші роблять щасливими

Гроші можуть зробити щасливими. Вони збагатять ваше життя в прямому розумінні цього слова, але це станеться лише тоді, якщо ви діятимете. Ви повинні щось робити.

Якщо ж просто переглянули книгу й не робили вправ, то перегорніть назад і почніть все спочатку. Переконайтеся в тому, що гроші роблять щасливими.

Ключові ідеї розділу

• Успіх означає те, що ви отримуєте речі, які любите. Щастя — уміння насолодитися тим, що ви отримали.

• Велика кількість багатства — це довірене нам священне майно, яке зобов’язує свого власника присвятити все життя на благо суспільства.

• Найкращий засіб, щоб «вилікуватися» від почуття власної непотрібності й втрати сенсу життя, — просто піклуватися про іншу людину.

• Коли ви жертвуєте гроші, то доводите самому собі, що можете відповідально поводитися з ними і що ваші кошти — у надійних руках.

• Жертвувати — означає очікувати багатства, а наші очікування визначають те, що ми, зрештою, отримуємо.

• Жертвувати гроші — це доказ віри в самого себе.

• Хто любить світ, того й світ любить. Хто дає світові гроші, тому світ їх повертає.

• Віддаючи, люди стають більш жвавими та енергійними.

• Бути багатими, не беручи на себе відповідальності, означає бути нещасливими.

Перспектива: що буде далі?

Знання знищує двох ворогів творення добробуту: ризик і страх.

— Чарльз Гівенс «Багатство без ризику»

Тепер ви вже знаєте техніки й стратегії, які допоможуть змінити своє життя й життя тих, хто вас оточує. Відклавши цю книгу, маєте дві можливості: можете відчути, що навчилися чогось хорошого, але продовжуватимете діяти, як раніше, або можете вжити цілеспрямованих заходів, щоб змінити свою фінансову ситуацію та, відповідно, життя. Ви можете застосувати описані тут концепти, щоб створити диво й почати абсолютно нове існування.

Цицерон чи Демосфен

В античні часи були два видатні оратори: Цицерон і Демосфен. Коли Цицерон закінчував промову, слухачі вставали, аплодували й захоплено вигукували: «Яка чудова промова!». Коли ж Демосфен завершував свою, люди кричали: «Слід діяти! Почнімо негайно!» І саме це вони й робили.

Якщо ви читаєте цю книгу й просто говорите собі: «Яка мила книжка — справді цікаві думки й техніки», — але нічого не втілюєте в життя, то

1 ... 63 64
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Шлях до фінансової свободи. Bаш перший мільйон за сім років», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Шлях до фінансової свободи. Bаш перший мільйон за сім років"