BooksUkraine.com » Різне » Спогади про українознавчий клуб "Спадщина" в Києві 1987-1991, Леонід Добрянський 📚 - Українською

Читати книгу - "Спогади про українознавчий клуб "Спадщина" в Києві 1987-1991, Леонід Добрянський"

36
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Спогади про українознавчий клуб "Спадщина" в Києві 1987-1991" автора Леонід Добрянський. Жанр книги: Різне. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 9 10 11 ... 59
Перейти на сторінку:

Л.Пономаренко: Підтримати виступи архітекторів і громадськості проти відбудови на палях Успенського Собору Києво-Печерської Лаври. Обов’язково взяти участь у засіданні з цього питання, яке відбудеться в СПУ 26.02.1988 р.

В.Іщенко: Порушити питання правопису Скрипника в українській мові. Мусієнко: Підготувати листи щодо відновлення Києво-Могилянської Академії і зібрати підписи.

Ю.Ковтун: Провести засідання на тему “Стан української мови в АН УРСР” і запросити на нього парторга.

Я.Федорин: Конкретним секціям розробити заходи і пропозиції щодо вирішення основних питань.

А.Павленко (м. Васильків): Підготовлено до друку три томи Д.Яворницького про історію Запорізької Січі, просити поновити і прискорити друк.

Доценко: Атлас “Україна і українці” – сприяти активізації роботи щодо поновлення монографії.

З.Гребінська: Звернутися до редакції газети “Вечірній Київ” про отримання розширеної інформації з основних проблем, які цікавлять членів клубу.

Мусієнко: Прохання до усіх членів клубу інформувати одне одного про останні актуальні публікації в газетах, журналах та інших джерелах.

В.Кулінич: Серед усіх пропозицій, які прозвучали, найактуальнішою є проблема Києво-Могилянської Академії, тому треба створити групу і розробити конкретні заходи. Доручено створити групу О. Панасюку.

О.Чередниченко: У вирішенні головних питань треба спільно виступати з іншими клубами і товариствами в межах Києва та України.

Гончаренко: Товариство “Зелений світ” готує листа про збереження Хортиці, треба спільно з ними провести необхідну роботу. І дуже важливо бути чесними при підписуванні листів.

О.Федорук: Необхідно взяти участь у кампанії “Сьоме віче” проти спорудження за затвердженим проектом пам’ятника жертвам нацизму в селі Корюківка на Чернігівщині.

В.Іщенко: Вирішити питання про “Сьоме віче” на засіданні історичної секції спільно з офіційними особами та відповідними закладами. Оцінити ситуацію і винести об’єктивне рішення, створити громадську думку. Запросити на засідання представників “Сьомого віче” та авторів скульптурного меморіалу.

Б.Ажнюк підтримав цю пропозицію.

Мусієнко: Розглянути білі плями в історії АН УРСР.

Шкарапута: Підготувати і провести урочисті заходи щодо святкування 1000-річчя Хрещення на Русі.

Доценко: Піднімати питання щодо української топономіки – назв вулиць і площ Києва, населених пунктів України. Виступати з пропозиціями щодо побудови пам’ятників.

В.Кулінич: Обговорити разом з автором і опонентами статтю Бурячка про український правопис.

Гончаренко: Про відкриття музеїв Лесі Українки та Івана Франка. О.Чередниченко: Потрібно вирішити питання про матеріальну сторону існування клубу – внески членів для отримання коштів на службові поїздки та інші витрати. Треба оформити необхідні документи, які надавали б дозвіл для роботи в архівах.

1 ... 9 10 11 ... 59
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Спогади про українознавчий клуб "Спадщина" в Києві 1987-1991, Леонід Добрянський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Спогади про українознавчий клуб "Спадщина" в Києві 1987-1991, Леонід Добрянський"