Читати книгу - "“Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Культурна революція звільнила мільйони молодих американців від опіки батьків, учителів і священиків. Вона прокотилася кампусами (студентськими містечками): спочатку антивоєнний рух, відтак наркотики (“врубайся і вирубаєшся”), сексуальна революція (“займайся любов’ю, а не війною”). Згодом набрав сили феміністський рух, який взяв за основу рух за права людини. Жінки вимагали рівних прав з чоловіками. Сформувалася нова мораль, яка виправдовувала “життя для себе”, так звана, ситуативна етика, про яку йтиметься нижче, під новий спосіб життя. Пропонуючи секс, наркотики, рок-н-рол, новоявлені революціонери зустрічали розуміння на телеканалах та в інших засобах масової інформації.
Так, культурна революція виявилася справжньою революцією, яка відкинула християнську мораль і створила власну культуру — культуру смерті. Нова культура формувала суспільну думку через телебачення, кінематограф, театр, пресу і музику.
“Домінуюча культура вдень і вночі глузує з колишніх цінностей, з уявлень про те, що жінка повинна мати чоловіка і дітей, — пише Б’юкенен. — А тепер у нашому суспільстві виникли сили, що загрожують остаточно відірвати американську жінку від материнства”[36].
Ці сили уособлює рух феміністок, для яких словосполучення “звільнення жінки” означає відмову від традиційної і, на їхню думку, обтяжливої ролі жінки, матері і господині.
Наприкінці 1973 р., в розпал культурної революції, було опубліковано новий маніфест феміністського руху під назвою “Декларація фемінізму”, який мав широку рекламу і багато позитивних відгуків. У ньому проголошувалося, що “шлюб був придуманий чоловіками й на благо чоловіків; він є санкціонований законом метод управління жінками... Ми повинні знищити його. Загибель інституту шлюбу є необхідною умовою звільнення жінки. Тому ми закликаємо жінок розлучатися з чоловіками і не мати з чоловіками персональних стосунків... Всю історію слід переписати з точки зору пригноблення жінки. Ми повинні повернутися до давніх жіночих релігій на зразок знахарства”[37].
Найбільш радикальні представники фемінізму, такі, як юрист Кетрін Маккінон, заявляють: “Для фемінізму не існує відмінностей між проституцією, шлюбом і сексуальними домаганнями”[38].
Успіх фемінізму в США феноменальний, про що свідчить збільшення на 1000 % числа невінчаних пар, які живуть разом: з 523 тис. осіб у 1970 р. до 5,5 млн. осіб сьогодні[39]. Письменниця Катаріна Рунске видала у Великій Британії книгу під назвою “Порожні серця, порожні домівки”, в якій описала наслідки фемінізму. За її словами, це “...дарвінівський глухий кут розвитку. В біологічних термінах ніщо не виявляє неадекватний взірець так швидко, як недостатній рівень відтворення; прямим наслідком популярності фемінізму є незворотне зниження рівня народжуваності. Політики, які прислухаються до феміністок, піддають грандіозній небезпеці свій народ”[40]. Тобто розквіт фемінізму є провісником загибелі народів і смерті Заходу.
Отже, культурна революція є культурою смерті! З огляду на те, що масова культура у своїй ієрархії цінностей ставить радості сексу значно вище за щастя материнства, а різні телевізійні передачі, реклама, “мильні опери” тощо прославляють секс, кар’єру й незалежність, назва “культура смерті” недалека від дійсності. Як висловився оглядач “London Times” Дженкін Ллойд Джонс, “великі цивілізації і тваринні стандарти поведінки співіснують лише короткий період”[41].
Сучасна Америка — це дві країни. Стара консервативна Америка, яка поступово втрачає свої позиції, і нова, що набирає сили. “Нові американці — покоління 1960-х і більш пізні — не відчувають прив’язаності до старої Америки, — пише Б’юкенен. — Вони вважають її брехливою, лукавою, реакційною, консервативною країною й тому обтрушують її пил зі своїх ніг і з успіхом будують нову Америку. Культурна революція в їхніх очах була славною революцією; з іншого боку, для мільйонів людей ця революція — катастрофа, яка відняла в них рідну країну й поселила в культурній пустелі, в етнічній каналізації. Ці люди не хочуть жити в новій Америці й не бажають за неї боротися... Я маю намір описати цю революцію — які вона ставила перед собою цілі, як виникла, як зуміла позбавити нас Бога, як опоганила наші храми, змінила віру й підкорила собі молодь і що пророкує її тріумф. Слід пам’ятати, що ця революція взяла гору не тільки в Америці — ні, вона перемогла на всьому Заході. Цивілізація, що ґрунтується на вірі, а з нею культура і мораль відходять у минуле і скрізь замінюються новою вірою, новою мораллю, новою цивілізацією”[42].
І ця нова цивілізація веде людство до винищення.
Дехристиянізація АмерикиПредставники Франкфуртської школи активно втілювали свої ідеї в життя. Маючи достатньо коштів, вони зробили все для того, щоб знищити у США християнські цінності, змінити віру, що призвело до дехристиянізації Америки, сексуальної революції, розгулу сексуальних збочень, насильства і катастрофічної депопуляції білого населення.
У книзі “Смерть Заходу” Б’юкенен присвятив цілий розділ дехристиянізації Америки. Він пише: “Грамші стверджував, що дві тисячі років християнства зробили західну людину несприйнятливою до марксизму. Перш ніж Захід може бути завойований, слід позбавити його віри. Але яким чином? Відповідь Грамші — обхідний шлях через оволодіння суспільними інститутами. Марксисти повинні співробітничати з прогресивними силами й разом з ними захоплювати інститути, що формують душі нового покоління — школи, коледжі, кінематограф, музику, мистецтво, нові мас-медіа, без цензури, а також радіо і винайдене вже після смерті Грамші,
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «“Культурна революція” в Україні, або Управління деградацією», після закриття браузера.