Читати книгу - "Колекція душ, Аліна Вінсент"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Спогади заглибили чоловіка у свій початок – дитинство Адама. Як і будь-який інший люблячий батько, він підкреслював усі гарні сторони свого сина, життєрадісного і активного малюка. Далі спогади вели його до підліткових років хлопця, і чоловік згадував, як прививав сину любов до баскетболу, улюбленої гри їхньої сім’ї, маючи надію виростити спортсмена. А коли ті спогади завели чоловіка до періоду старшої школи, він згадав, яким засмученим був, коли син сповістив його, що прагне бути не баскетболістом, а кухарем. Засмученість професійним вибором хлопця була основною причиною, через яку батько Адама відмовив тому у фінансуванні університетського навчання.
Хлопець вступив до єдиного університету міста, де йому гарантували стипендію. Попри те, що пропозиція розповсюджувалася лише на юридичний факультет через причину недобору студентів у році вступу Адама, хлопець не відмовився від колишніх амбіцій. У вільний час він відвідував кулінарні курси і мріяв про відкриття власного ресторану у майбутньому.
Чи були у нього близькі друзі, із якими він найчастіше проводив свій час? На це питання від Еммі чоловік зніяковіло покрутив головою. “Адам любив проводити свій час на самоті,” – відповів він. Чи перебував він у стосунках? “Якщо й так, то син ніколи не знайомив нас із дружиною зі своїми обраницями,” – стишеним голосом зазначив чоловік.
- Розумієте, для Адама час наодинці із собою сприймався за щастя, а не за сум. У розумінні сина, момент на самоті – ідеальна мить, аби присвятити її власним захопленням й бажанням. – Пояснював чоловік, зрідка ковтаючи чай із чашки на столику.
Його мова, насичена нескінченними спогадами про сина, невпинно линула у маленькому приміщенні вітальні. Чоловік без упину говорив, ніби його безмежні слова підтримували присутність їхнього головного персонажа. Він насолоджувався життям своєї дитини принаймні у живих спогадах і вірив, що смерть людини настає не від фізичної загибелі, а від згасання пам'яті про неї. Тож батько Адама Іраха усіма силами підживлював іскру пам'яті свого сина, що палала у його серці.
Лише тієї ночі, сидячи у своїй вітальні під звуки голосу батька Адама Іраха, Еммі вперше поглянула на особистості зі знайдених у будівлі фотокарток глибше. Вона більше не бачила їх віддаленими незнайомцями. Це були реальні люди із власними долями і сім’ями, які колись так само вели бесіди у власних вітальнях, пили напої зі свої чашок, будували власні плани та плекали свої мрії. І всі вони були вбиті, зруйновані й спаплюжені.
Саме тоді Еммі осяяло: розгадку варто шукати не у бездушному будинку, а у душах людей, котрі він відійняв. Саме це осяяння невдовзі привело Еммі до стін студентського гуртожитку, в одній із кімнат котрого ще нещодавно проживала вбита Марія Луксур.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Колекція душ, Аліна Вінсент», після закриття браузера.