BooksUkraine.com » Міське фентезі » Байка про Арктантропа, Артур Єрмак 📚 - Українською

Читати книгу - "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "

47
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Байка про Арктантропа" автора Артур Єрмак. Жанр книги: Міське фентезі. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 23 24 25 ... 151
Перейти на сторінку:

Щось йому це нагадувало. Приблизно так само він потрапив у психушку деякий час назад, може пора на другий захід? – роздумував він спокійно.

Цього разу було не лячно, він навіть не здивувався усій цієї маячні. Тааак, він все ще людина, - гірко сміявся хлопець. Що це, внутрішня кровотеча? Від сну?

Навіть якщо він не перевертень то точно не в собі, але в лікарню знову не хотілось, тож ніхто про це не дізнається.

Добряче промивши рота і вмившись він попрямував на кухню, де заварив собі кави з молоком, пив його вже на балконі, дивлячись як люди, немов мурахи снують по вулиці. Поспішають на роботу, а Ітану не треба поспішати. Він посміхнувся зі зловтіхи але та посмішка швидко зав’яла.

Звісно, бути безробітним дуже приємно, не треба нікуди вічно поспішати, вдосталь часу, можна спати скільки душі завгодно (і бачити кошмари на будь-який смак), можна дивитись фільми-серіали, грати в ігри, займатись хобі, майструвати що-небудь, вигадувати будь-що, але… потрібні гроші. Бо без них можна легко опинитись на вулиці і грати роль бомжа у цьому спектаклі світового масштабу.

Треба шукати роботу.

Кава вже не смакувала йому, бо ця думка перебила увесь настрій. Дивно, про усіляку маячню і фізичну біль він думав вже спокійно, навіть покірно. Натомість думки про роботу викликали у нього мало не нудоту.

Після скудного сніданку з однієї лише кави, Ітан ввімкнув комп’ютер і почав шарити по сайтах із оголошеннями.

Менеджер з продажу. HR-менеджер. Менеджер-кінолог. Менеджер з охорони праці. Інженер по клінінгу. Директор плей-руму. Інженер-репетитор для дошкільнят. Цуценяня (сиділка для цуценяти). Інженер-зоологіст для зоологічного парку.

Остання його заінтересувала, тож Ітан подзвонив маючи надію дізнатись про вакансію більше. Сайт писав тільки про гнучкий графік та високу зарплатню.

- Доброго дня, я телефоную з приводу вакансії…

- Інженер-зоологіст? Так, актуально, - різкий, високий, жіночий голос теревенив швидко, але не довго.

- Розкажіть будь-ласка умови праці.

- Графік роботи сім-через-сім. Зарплатня один раз на місяць, уніформу видаємо, однак прати її маєте самостійно. Їдальня є, але зараз не працює, муситиме носити їжу з собою. Все зрозуміло?

- А обов’язки? Що потрібно робити?

- Для початку – прибирати за тваринами.

- Що ви маєте на увазі?

- Ну гівно виносити, вольєр чистити. До речі яка у вас освіта?

- Вища, за спеціальністю бізнес і ділова справа.

Зі слухавки доносився лише один звук – його відсутність. Повна тиша запала паузою.

- Ем, ви нам не підходите, на цю вакансію нам потрібні люди з освітою по тваринам. До побачення.

Не встиг він навіть подумати як почув короткі гудки з іншого боку.

- То для того щоб поратись із фекаліями треба освіта лише в сфері зоології. Ясно.

Хм, ось щось цікаве. Вакансія на аналогічну посаду, ті ж самі обов’язки, що він виконував, працюючи на Бучму. Вишенькою на торті було те що Арахма Росла ненавидів свого конкурента, єдиного у всьому Хаттоні, пана Гью Ламмонда. Цю компанію Ітан знав, навіть декілька разів був там, бо Росла посилав саме його з дипломатичними місіями. Більш того йому навіть пропонували перейти до них, на більший оклад звичайно.

- Доброго дня, - почав хлопець. – Мене звуть Ітан Міллер, хочу дізнатись про вашу вакансію.

- Звичайна робота офісного клерка, - пояснила дівчина. - Ви маєте досвід у цьому напрямку?

- Так, маю, я декілька років працював на пана Бучму.

- Це чудово пане Міллере, але дозвольте поцікавитись, чому ви полишили роботу на пана Бучму?

- Ми мали особистий конфлікт.

- То ви сварлива людина?

- Мені здається це запитання для співбесіди, але забігаючи наперед скажу – ні, я не сварливий. Можу охарактеризувати себе як сумлінного працівника, який націлений на результат, що прагне до особисто росту.

- Чудово, я можу записати вас на наступний тиждень, на вівторок, восьму годину, вас це влаштовує?

- Так.

- Чудово, приходьте з документами.

Ось і добре, треба лише підготувати костюм і поголитися перед тим як йти.

Тепер Ітан мав надію, на туж саму зарплатню і можливо краще ставлення. А зараз ще й мав пів тижня до співбесіди, нарешті можна трохи відпочити. І хоч як би радів цьому, але все ж трохи нудився, бо не міг вигадати що робити, чим зайнятись. Останній місяць з нього добре цідили кров, усі ці події, усі ці жахи.

Трохи згодом він подзвонив Марії, але та лише відказала що передзвонить трохи пізніше і кинула слухавку.

А через деякий час просто вийшов надвір до турніків і почав трохи ганяти тіло. Давно він вже так не робив, просто скинути футболку, підставивши спітнілу шкіру прохолодному повітрю і підтягуватись на перекладині, а потім віджиматись на брусах.

Бадьорить.

1 ... 23 24 25 ... 151
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Байка про Арктантропа, Артур Єрмак », після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "