Читати книгу - "Билиця про казкового звіра"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Увечері Різьбяр зайшов у свою майстерню, яка теж не постаріла на хвилину, навіть пил не осів на столі. Різьбяр думав, що йому час повертатися в підвал, звідки він вийде лише за три роки. Але замість того, щоб піти, він узяв шматок кості й почав вирізати дивний, без єдиного вітрила корабель — тепер саме такі плавали по ріці. Скінчивши цю роботу, взявся за тріскачку — подарувати молодшому братові дівчини, щоб він не надто заважав.
«Нічого, — думав він. — Один день нічого не значить. Я повернуся в підвал на день пізніше й буду працювати дуже швидко. Я встигну».
Про автораСвятослав Лоґінов (справжнє прізвище Вітман) народився 9 жовтня 1951 року в Приморському краї (Росія). Закінчив хімічний факультет Ленінградського університету. Працював науковим співробітником в НДІ, різноробочим, інженером, вантажником, учителем хімії.
Перша публікація в журналі «Уральский следопыт» (оповідання «По грибы», 1975 р.) вийшла під справжнім прізвищем, однак «знаючі люди» попередили: якщо хочеш видаватися частіше, ніж раз на шість років, зміни прізвище. Він узяв дівоче прізвище матері — й відтоді регулярно виходять його книжки.
Лоґінов — один із найпопулярніших російських авторів, які працюють у жанрі фентезі. Автор наразі 11 романів, 7 повістей і кількох десятків оповідань, за які був удостоєний цілої низки літературних премій: «Аэлита» (2008), «Странник» (2003), «Интерпресскон» (1995, 1998, 1999, 2006), «Великое кольцо» (1983) та ін.
Мешкає в м. Санкт-Петербург (Росія).
1Це популярне німецьке прізвище перекладається українською як мельник.
(обратно) 2Малефіціум — у середньовічній юриспруденції — дія, що заподіює шкоду.
(обратно)Оглавление Святослав Лоґінов Билиця про казкового звіра Цілі прогресу Цирульник Залізний вік Ганс Щуролов Билиця про казкового звіра Сумирний Жак Оберіг біля Порожнистих пагорбів І тоді ти береш меч Устигну Про автора
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Билиця про казкового звіра», після закриття браузера.