BooksUkraine.com » Міське фентезі » Байка про Арктантропа, Артур Єрмак 📚 - Українською

Читати книгу - "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "

47
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Байка про Арктантропа" автора Артур Єрмак. Жанр книги: Міське фентезі. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 38 39 40 ... 151
Перейти на сторінку:

Краще тоді вже зовсім не користатись таксі, чом би не прогулятись по місту на своїх двох? Так і зробив. Йшов куди очі дивляться, дивився на різні фонтани, пам’ятники, прогулявся по місцевому парку і знайшов де попоїсти. Це було як ніколи доречно, хлопець вже напевно не менше доби не мав крихти у роті.

- Доброго дня, дівчино, я дуже голодний, що б ви мені порадили замовити? – запитав він.

Генделик був геть пустий, ранок як не як, до того ж робочого дня. Ітан зараз аж ніяк не зміг би назвати день тижня, те кляте перетворення геть вибило його з колії, він не міг поки що повернутися до таких тривіальних речей як день тижня чи нормальне життя. Зате він добре чув як пахне з кухні, різноманітне м’ясо, смажена картопля, прямо зараз напевно допікався хліб, смажилась ковбаска… я не буду перелічувати тут увесь спектр почутих ним запахів, але  на кухні наче готувались до фуршету.

- Прямо зараз у нас ще тільки ранкове меню: кава або чай і шарлотка. Може запропонувати вам сирну булочку до цього.

- А чого-небудь більш… вагомого нема на сніданок?

- З десятої години у нас звичайне меню.

- А зараз скільки не підкажете, у мене бачте, зараз, ані годинника ані телефона.

- Дев’ята п’ятдесят.

Ітан заплющив очі і видихнув повітря з легень.

- Добре, дайте будь ласка кави і шарлотку, а що у вас з десятої?

- Повний перелік доступний до перегляду або у мене за спиною на стіні або у формі буклету, тримайте, - дівчина передала йому меню.

Хлопцю стало трохи ніяково. Він взяв той буклет і ніяк не міг відбитись від почуття наче розмовляє з роботом. Дівчина… Ольга, як значилось на бейджу, була аж надто спокійною, флегматичною, якби ще описати, а, точно, в неї були відсутні будь-які емоції. Ти можеш очікувати невдоволеність, можеш бачити невиспаність людини, особливо зараз, та цього просто не було.

Втім ані фізично ані ароматом вона аж ніяк не відрізнялась від звичайної живою людини. Не мала смаку, як на Ітана, бо рясно поливалась солодкими, приторними парфумами.

Поки вона робила каву, він читав меню, йому хотілось м’яса, котре так манило його з кухні. Першим в меню він побачив курку, уявив її на смак, в нього навіть потекли слинки аж раптом увесь апетит пропав і його ледь не знудило від спогаду.

Перевертень. Звір, коли він жрав людське м’ясо, воно нагадувало по смаку курятину. Десь всередині його тваринне єство також сходило слинкою, у своєму сні, поза межами повного місяця.

Свинина, конина, баранина, телятина, що завгодно окрім курятини. Борячись з собою він читав те кляте меню і вибрав собі біфштекс, замовив одразу, не дивлячись на протести дівчини про десяту-нуль-нуль, особливу увагу попросив приділити прожарці, аби там не було ніякої крові.

Як не дивно та стейк йому подали разом із шарлоткою і кавою, не був певний про час, та здалося що на той момент було десь біля дев’ятої п’ятдесят вісім.

Їжа була смачна, тим паче що голод давав про себе знати, головне було відганяти від себе будь які думки про курку, про перевертнів, про своє поламане життя і про тих людей які померли через нього.

- А не підкажете де тут можна знайти недорогий готель? – спитав він у дівчини, вже стоячи у дверях. Зала все ще була пуста.

- За дві вулиця звідси вниз по дорозі наче є готель, хоча з приводу цін я вам не підкажу, вибачте.

Схил дійсно був, доволі крутий як для міста. Ітан пішов униз, як порадила касирка, нічого гарного або гідного уваги він не побачив.

Готель він дійсно знайшов, той називався «Між небом і пеклом», мав три зірки і як прикинув хлопець не дуже-то і «світився». Хороше місце аби на деякий час сховатись від поліції, від мисливців, від світу так би мовити.

Номер був вільний лише один і той виявився не дуже щоб і дешевий а запас грошей мав порівняно з тим скромний.

Тепер вже сидів на ліжку у своєму номері і намагався підрахувати на скільки днів йому вистачить. А треба ж було ще й за щось їсти.

Тут потрібно зробити невеличкий відступ. Ще до періоду окупації Кровії у королівствах і князівствах материка ходили крони, монета була цінна та добра. Коли прийшли колонізатори і після затяжної війни Рендорик капітулював, крони лишилися національною валютою, просто коштували менше аніж кошти з Європи. Набагато пізніше коли Третій Рейх окупував Польшу паралельно з тим Радянський Союз підтримав революцію у Кровії. Країну таким чином було «визволено» хоч та на той момент тільки формально підпорядковувалась Британському Трону. Кровійська Комуністична Партія одразу впровадила рубль як валюту. Рубль протримався на материку 46 років, аж поки йому на заміну не прийшов Кровійський долар.

13 серпня 1985 року народилася незалежна країна Кровія, сталось те за підтримки Сполучених Штатів і на той момент країна була незалежною лише на словах. Столицею став Дейкрофт, валютою, що логічно за таких обставин, долар.

Зараз на дворі дві тисячі дев’ятнадцятий рік. Рік коли Ітан Міллер став медведем-перевертнем і тікав від світу і від свого життя. Зараз Кровійський долар мав співвідношення три до одного з Американським.

Ціна за одну добу у готелі становила вісімдесят доларів і дев’яносто дев’ять центів, у той час як в кишені хлопець мав всього дев’ятсот шістдесят два долари. То були його скромні збереження, все, що лишилось після нормального життя коли він міг спокійно облаштовувати квартиру, коли витрачався на бронежилети, на гвинтівку (тоді він не замислюючись відвалив тисячу шістсот доларів), на спортзалу, коли був мисливцем і навіть не замислювався що за якісь півтора місяця його життя так круто розвернеться навколо власної дупи.

1 ... 38 39 40 ... 151
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Байка про Арктантропа, Артур Єрмак », після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "