Читати книгу - "Білявки все ще не помирають наодинці, КАТЕРИНА ЧУЧАЛІНА"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
І вона дотрималася обіцянки - повідомила, що дітей у неї немає та розповіла про витвір своєї занадто бурхливої уяви. Ім’я «Едвард» було поцуплено з відомої саги.
- Тож, - вела далі Фані, - я припустила, що почувши ім’я відомого вампіра, мої друзі зосередяться на тому, чи бува мій «хлопець» не вампір, і не будуть докучати мені всякими дрібницями.
- Ти – дуже винахідлива, - кивнула тітонька Квітка. А Павло фиркнув та вивів свою автівку на трасу Київ-Чоп.
- Більшої дурні ніколи в житті не чув, - повідомив щасливий Павло. – Тітонько, а Ви певні, що хочете, щоб я одружився на потенційній пацієнтці божевільні?
- Чи певна я? – Вдала стан задумливості підступна пані Купер, а тоді щосили вдарила хлопця ззаду своїм віялом, по голові. Павло смикнувся, ледь не в’їхав у рукотворний розділювач дороги, вирівняв автівку та сердито поглянув на підступну тітку у дзеркало заднього виду. – Ти хіба не можеш керувати авто нормально?! Іноді мені здається, Павле, що тебе підмінили у перинатальному центрі. Але, на жаль, це не можливо. Твоя мати привела тебе у цей світ у власному будинку!
- Хоч якесь полегшення, - повідомив Павло. – То може, зрештою скажете нам, навіщо наполягаєте на нашому найскорішому шлюбі?
- Я знаю, - занадто радісно повідомила Фані. – Тітонька Квітка хоче щоб я, як її внучата племінниця працювала на неї задарма.
- Бачу, Феофаніє, ти таки забагато часу провела з Павлом та набралася від нього всяких дурних ідей. Насправді, я піклуюся про тебе.
- Про мене? – Повернула голову до тітоньки Квітки дівчина.
- Так. При такому нездоровому способі життя, який веде Павло…
- Чому це він - нездоровий, - обурився племінник-онук.
- А коли ти останній раз їв шпинат?
- Я його ненавиджу, - відповів Павло, а Фані посміхнулася.
- Так от, за твого нездорового способу життя є великий шанс, що ти несподівано помреш, - Павло вилаявся, щоправда лише подумки, - та залишиш Фані із розбитим серцем. А якщо ви одружитеся, їй хоча б твоя трикімнатна квартира залишиться у спадок.
Павло здивовано поглянув у дзеркало заднього виду, тітонька Квітка кивнула йому у відповідь.
- Знаєте, - сказала Феофанія, - Ви ото щойно це так сказали, ніби я збираюся взяти шлюб із Павлом з розрахунку.
- Якби ти хотіла одружитися з розрахунку, ти б знайшла собі мільярдера, чи хоча б мультимільйонера. - Павло ледь не з’їхав з дороги. – Та що ж таке із тобою сьогодні?! - Гримнула пані Купер та стукнула віялом по спинці водійського крісла. – Ти ж не пив, сподіваюся.
- Я ніколи не сідаю за кермо нетверезим.
- Знаєте, тітонько Квітко, - мовила Феофанія. – Для когось і трикімнатна квартира в центрі Києва здається щасливим лотерейним квитком. Хоча… у тебе мабуть субсидія на комуналку, - звернулася вона до нареченого.
- Наразі, я добре заробляю. Тож, на комуналку мені вистачає.
- Враховуючи, що ти не депутат…
- Звідки така впевненість? – Здивовано подивився Павло на наречену.
- О, я їх багатьох бачила. Вони, перш ніж привітатися, заявляють, що – депутати і їм всі все винні. Деякі навіть на побачення мене кликали, - зітхнула вона, з удаваним сумом.
- Я так розумію, - сердито мовив Павло, - що ти таки хочеш побачити, як виглядав би Отелло, якби був українцем.
- Ну, я не ходила на побачення, бо це було б не професійно зустрічатися з клієнтами.
- Дякую, що цього разу врятувала мене від кримінального злочину, - кивнув Павло і ледь встиг проковтнути лайку – його ледь не підрізав фіолетовий ламброджині.
- Тож, я припускаю, що ти – айтішник. Хоча ти на них геть не схожий.
- Чому це? – Павло здивовано поглянув на наречену.
- Наскільки я знаю, вони всі помішані на комп’ютерних іграх, в них бібліотека з самого лише фентезі, і вони не можуть розмовляти на теми, що не пов’язані з роботою. А в тебе я побачила книги різних напрямів і ти жодного разу не грався у комп’ютерні ігри. Хоча, можливо ти це робив коли ходив «працювати».
- Ну, знаєш, - розвів руками Павло і це було дурістю, бо авто наскочило на чергову яму, - про бухгалтерів теж кажуть, що вони лише чаї п’ють і нічогесенько не роблять. Тож, стереотипи не завжди є правдою. І, щодо моєї квартири, я її продам і купимо однокімнатну, в гуртожитку.
- Гадаєш, ти настільки чарівний та незамінний? – посміхнулася Фані.
- Так тобі і треба, - звернулася пані Купер до хлопця.
До готелю вони дісталися без пригод та сварок. Щоправда, щоразу бачачи кубельце із лелекою, Фані хотілося радісно заверещати: «Дивіться, дивіться, лелека!», але вона стримувала ці свої бажання. Бо лелеки приносять дітей і хто знає, якими підступними жартами її закидають Павло, або тітонька Купер. Особливо тепер, коли вони точно знали, що вона, наразі. дітей не має.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Білявки все ще не помирають наодинці, КАТЕРИНА ЧУЧАЛІНА», після закриття браузера.