Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
У центрі коридору стояла опорна бетонна колона. Діма колону, звичайно ж, не побачив – він біг, постійно озираючись назад. Ще б чого – всього в декількох метрах біжить Андрюша з кулаками напоготові. Я прорахувала траєкторію Діми, але підскочити, щоб запобігти зіткненню, не встигла. На повному ходу Діма вдарився головою об бетон. Удар! Я аж заплющила очі, розуміючи, що, можливо, хлопець вбився. Але Діма вийшов з ладу всього на хвилину. Він почесав гулю на лобі, побачив, що Андрій наближається, оббіг колону, увернувся від переслідувача, і на повному ходу понісся у зворотному напрямку. Андрюша пригальмував біля самої колони й просто офігів від такої нахабності однокласника.
- А хтось буде розумнішим чи так і будете далі голови трощити? – кому це я говорила? Обидва бігли вже сходами на другий поверх.
Ситуація щасливо вирішилася, якщо не вважати того, що від стовпа відвалився дебелий шмат тинькування. А Діма? Та нічого! Голова у нього виявилася міцною – будь-який професійний боксер позаздрив би.
До кінця року всі бетонні колони позакривали дерев’яними щитами. І правильно – дерев'яшку замінити простіше, аніж заново підтиньковувати і фарбувати бетонний стовп, до того ж щоквартально. Бо таких товстолобих Дім по школі бігало з десяток. Бігало регулярно, активно й безупинно. А ще вибиті вікна, знесені двері… Суцільна регулярна руйнація школи. Стільки зайвої енергії у дітей пропадало, аж прикро іноді було.
Якось озвучила свої думки щодо біганини коридорами в учительській, так вчителька історії Марта Карлівна просвітила:
— В школі, люба моя, коридор – то не вузький довгий прохід у будівлі, що з’єднує кімнати. Його функція неоціненна. З якоїсь-там мови перекладається як «біговисько». Діти мають рухатися на перервах, щоб викидати оту зайву енергію, в той час кісточки ростуть і розвиваються. Млява дитина – то хвора людина у майбутньому. Тому дитяча рухливість – то норма, не переживайте, звикнете.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.