BooksUkraine.com » 📖 Езотерика » «І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко 📚 - Українською

Читати книгу - "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"

189
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "«І бачив я звірину...»" автора Віктор Васильович Савченко. Жанр книги: 📖 Езотерика. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 42 43 44 ... 76
Перейти на сторінку:
однаково рівні і цар, і вельможа і простий чоловік. Тобто йдеться про підготовку сутностей для «десантування» у земний світ, коли прийде їхній час.

4. А що відбувається на землі тепер?

У Ів. Богослова про це сказано в завуальованій формі. Конкретніше пише Нострадамус: «І буде встановлено великий мир, союз і злагоду між одним із дітей (Російська Федерація) та заблудлими й розділеними різними королівствами сторонами (республіками колишнього Союзу), і буде досягнуто такого миру, який триматиметься на великому обмані (і республіки, й Росія запевняють одне одного у дружбі та братерстві, а насправді переслідують протилежні цілі: республіки прагнуть вийти з-під впливу «старшого брата», Росія ж — навпаки, перешкоджає цьому) й під’юджуванні військової групи через відмінність між священнослужителями (політичні орієнтації), і буде об’єднане королівство Несамовитого (Раб’є) (Білорусія), який вдаватиме з себе мудрого. Сторони, міста, села, королівства і провінції зійдуть зі свого попереднього місця, щоб стати вільними, але ще більше погрузнуть у рабстві і потай будуть невдоволені своєю свободою, і оскільки правдиву релігію (християнство) було втрачено, то почнуть бити по лівій стороні, аби повернути праворуч, і відмовляться від святої, час якої закінчився, з її первинним писанням (марксизмом), і після великого пса, вийде найкрупніший, котрий зруйнує все, навіть те, що було зроблене раніше (те, що загарбано ще за царату); як і в старі часи, будуть поновлені храми, і служителі церкви будуть поновлені у своєму попередньому чині (відбудовуються храми, розростається церковна ієрархія), і почнуть розпусту чинити та блудити й коїти тисячу злодійств (міжконфесійна ворожнеча, боротьба за місце на ієрархічній драбині, а найгірше — освячення кривавих боєнь). І наблизившись до нового спустошення і в самий розпал його, повстануть могутні суверенні держави і збройні сили і заберуть у нього обидва меча (власне Росії та Федерації), залишивши тільки знамена…»

Слова цього пророцтва є продовженням слів (уже раніше цитованих) «…злощасний виплід розростеться після першої жертви-покути, і триватиме те всього сімдесят три роки і сім місяців, а затим пустить паростки та, яка так довго була безплідною, починаючи з п’ятдесятого градуса, і яка поновить усю Христову Церкву.» Тобто Нострадамус пише про теперішній час — 2000-й і наближені (з обох боків) до нього роки.


5. В останньому — третьому розділі глави 19-ї «Знищення звірини та її прихильників» пишеться: «17 І бачив я одного Ангола, що на сонці стояв. І він гучним голосом кликнув, кажучи, до всіх птахів, що серед неба літали: «Ходіть, — і зберіться на велику Божу вечерю, 18 щоб ви їли тіла царів, і тіла тисячників, і тіла сильних, і тіла коней і тих, хто сидить на них, і тіла всіх вільних і рабів, і малих і великих…»

Якщо у попередньому розділі цієї глави йдеться про підготовку до війни: «Він пастиме», «Він буде топтати», то у цьому повідомляється вже про початок «бойових дій». За метафорою «птахів, що серед неба літали» вгадуються ті сили неба, призначення яких — утилізувати чорне наповнення сутностей, які опинилися на небі. Пояснення вимагають тільки слова «тіла коней і тих, хто сидить на них». Кабала вважає людину подвійною істотою, одна з яких — дух, ідея, друга — те, що виконує ідею. Перша — вершник, друга — кінь. Якщо ж ідеться не про окрему людину, а про цілу партію, то тут також є вершник — ідеологія (люди, що розробляють її) і кінь — ті, хто її впроваджує в маси. У разі, якщо вершник — особистість духовна і кінь підкоряється їй, то наслідок такої співдружності — добро. Якщо ж вершник сатана і кінь чорний (у даному випадку червоно-коричневий), то наслідок їхньої діяльності — велике лихо. Що й сталося 1917 р. і тривало до 1990-го, з піком звірства в межах 1917–1953 р.р. Може здатися, що тут кінь і вершник помінялися місцями (таке часто трапляється з людиною), але тоді суспільство стало б просто аморальним, у ньому переважали б споживацькі інстинкти; це спостерігається зараз у деяких «ситих» країнах. Ні, то був вершник справжній, а тільки з антисвіту, і кінь — також з антисвіту. Наслідком їхньої спільної діяльності були смерть і страждання багатьох мільйонів людей. «Тіла» (тобто душі) царів, тисячників, сильних, вільних, рабів, малих і великих, про які пишеться у 18-му стиху, — це все похідне від вершника й коня марксистської ідеї.

Перші удари меча (що з уст вершника на білому коні виходили) звірина почала відчувати ще в земному світі в часи хрущовської відлиги, коли з’явилися самвидавчі матеріали та їх трансляції закордонними радіостанціями. Друга хвиля правди з’явилася в офіційно дозволеній художній літературі. Слід сказати, що ця правда часом була не менш завуальованою ніж деякі з глав «Об’явлення…», але крізь густий серпанок художнього вимислу розумний читач помічав роги Бофемота. По цьому починала сходити полуда з очей, людина прозрівала, а відтак отримувала щеплення від червоної бактерії. Були прямі, сильні удари «мечем» уже згаданих письменників. Але в республіках, де до соціального додавався ще й національний гніт, вершникові на білому коні доводилося приховувати блиск меча; його удари були спрямовані здебільшого на руйнування гніздовиська, що його звірина намагалася виснувати в душі чесної людини. Прикладом таких ударів в Україні був роман О.Гончара «Собор», вірші поетів-шістдесятників — тих, хто розглядав марксистську ідею, як «правила гри» — не більше.

Тим часом на зміну людей, народжених на початку століття і отже вражених Темним сателітом, приходили нові, у свідомості яких вже було не саме тільки навісніння. Удари вершника на білому коні впливали й на них. Пригальмував вилюднення Брежнєв і його система. Та як тільки шостої голови звірини не стало, «процес пішов».


6. Це були удари вершника на білому коні та його воїнства у земному світі. У потойбіччі ж, куди вже перемістилася більша частина сутностей звірини, відбувалося таке саме. «19 І я бачив звірину, і земних царів, і війська їхні, зібрані щоб учинити війну з Тим, Хто сидить на коні, та з військом Його. 20 І схоплена була звірина, а з нею неправдивий пророк, що ознаки чинив перед нею, що ними він звів тих, хто знамено звірини прийняв і поклонився був образові її…»

Матеріальні тіла темних, яких у апокаліптичні часи було багато, в шістдесяті роки стали вичерпувати свій ресурс і їхні сутності заполонили собою небо. Це

1 ... 42 43 44 ... 76
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги ««І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"