BooksUkraine.com » Наука, Освіта » Цивільний процесуальний кодекс України [станом на 1 січня 2011] 📚 - Українською

Читати книгу - "Цивільний процесуальний кодекс України [станом на 1 січня 2011]"

154
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Цивільний процесуальний кодекс України [станом на 1 січня 2011]" автора Верховна Рада України. Жанр книги: Наука, Освіта. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 46 47 48 ... 84
Перейти на сторінку:

3. У разі зміни позивачем предмета або підстави позову, зміни розміру позовних вимог суд відкладає судовий розгляд для повідомлення про це відповідача.


Стаття 225. Порядок заочного розгляду справи


1. Про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.


2. Розгляд справи і ухвалення рішення проводяться за загальними правилами з винятками і доповненнями, встановленими цією главою.


Стаття 226. Форма і зміст заочного рішення


1. За формою і змістом заочне рішення повинно відповідати вимогам, встановленим статтями 213 і 215 цього Кодексу, і, крім цього, у ньому має бути зазначено строк і порядок подання заяви про його перегляд.


Стаття 227. Повідомлення про заочне рішення


1. Відповідачам, які не з'явилися в судове засідання, направляється рекомендованим листом із повідомленням копія заочного рішення не пізніше трьох днів з дня його проголошення.

{ Частина перша статті 227 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2453-VI (2453-17) від 07.07.2010 — зміни щодо здійснення повноважень Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ вводяться в дію після початку діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ — з 1 листопада 2010 року }

Стаття 228. Порядок і строк подання заяви про перегляд

заочного рішення


1. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.


2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.


Стаття 229. Форма і зміст заяви про перегляд заочного рішення


1. Заява про перегляд заочного рішення повинна бути подана у письмовій формі.


2. У заяві про перегляд заочного рішення повинно бути зазначено:


1) найменування суду, який ухвалив заочне рішення;


2) ім'я (найменування) відповідача або його представника, які подають заяву, їх місце проживання чи місцезнаходження, номер засобів зв'язку;


3) обставини, що свідчать про поважність причин неявки в судове засідання і неповідомлення їх суду, і докази про це;


4) посилання на докази, якими відповідач обґрунтовує свої заперечення проти вимог позивача;


5) клопотання про перегляд заочного рішення;


6) перелік доданих до заяви матеріалів.


3. Заява про перегляд заочного рішення підписується особою, яка її подає.


4. До заяви про перегляд заочного рішення додаються її копії за кількістю осіб, які беруть участь у справі, та копії всіх доданих до неї матеріалів.


5. До заяви про перегляд заочного рішення, поданої представником відповідача, додається довіреність або інший документ, який підтверджує його повноваження.


6. За подання заяви про перегляд заочного рішення судовий збір не сплачується.


7. До неналежно оформленої заяви про перегляд заочного рішення застосовуються правила статті 121 цього Кодексу.


Стаття 230. Дії суду після прийняття заяви про перегляд заочного рішення


1. Прийнявши належно оформлену заяву про перегляд заочного рішення, суд невідкладно надсилає її копію та копії доданих до неї матеріалів іншим особам, які беруть участь у справі. Одночасно суд повідомляє особам, які беруть участь у справі, про час і місце розгляду заяви.


2. Заява про перегляд заочного рішення повинна бути розглянута протягом п'ятнадцяти днів з дня її надходження.


Стаття 231. Порядок розгляду заяви про перегляд заочного рішення


1. Заява про перегляд заочного рішення розглядається в судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце засідання, не перешкоджає розгляду заяви.


2. Головуючий відкриває судове засідання і з'ясовує, хто з осіб, які беруть участь у справі, з'явився, встановлює їх особу, перевіряє повноваження представників, після чого повідомляє зміст заяви і з'ясовує думку сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, щодо вимог про перегляд заочного рішення.


3. У результаті розгляду заяви про перегляд заочного рішення суд може своєю ухвалою:


1) залишити заяву без задоволення;


2) скасувати заочне рішення і призначити справу до розгляду в загальному порядку.


4. У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

{ Частина четверта статті 231 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2453-VI (2453-17) від 07.07.2010 — зміни щодо здійснення повноважень Верховного Суду України та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ вводяться в дію після початку діяльності Вищого спеціалізованого суду України з

1 ... 46 47 48 ... 84
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Цивільний процесуальний кодекс України [станом на 1 січня 2011]», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Цивільний процесуальний кодекс України [станом на 1 січня 2011]"