Читати книгу - "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Так він думав.
Дістав обидві банки консерв, по черзі, бо однією долонею не зміг втримати зразу дві і кинув їх на барну стійку, що була тут за стіл. Рухи його були незграбними, він злився через те як несправедливо з ним повівся світ, Парсонс, чи О’Брайен і особливо оця ось дівчина, які відняли в нього руку. Вже забув як погано йому було з уламками срібної кулі в плечі, як вона йому докучала, боліла, що кожен рух правою подразнював рану.
Ті банки спричинили не мало шуму, але ця дівчина немов не помітила його. Тоді перевертень вирішив вдатись до блефу.
- Ти голодна? – запитав він поки тягнувся до відкривашки.
Тендітне обличчя її повернулось до нього, зараз вона не всміхалась, обличчя у дівчини було майже сумне, неначе у тому вікні промайнуло щось таке, що нагадало їй про щось далеке а втім рідне, куди вже ніколи не повернешся. Але для нього вона привітно всміхнулась.
- Так, я дуже голодна, але мене не задовольнить людська їжа.
Ітан не відповів, він порався з першою банкою і ніяк не міг второпати, як йому, в біса, зафіксувати ту кляту банку і відкрити її лише однією рукою. Ніколи в житті він ще не займався такими простими речами в такому контексті, до того ж він ще навіть близько не був до стадії прийняття, а отже свідомість його палала люттю. На мить він припинив свої зусилля і підняв очі на дівчину, намагаючись зрозуміти сутність кинутої нею фрази.
Вона з цікавістю дивилась на нього.
- Їж без мене, ведмежа.
- Ітан! – різко випалив хлопець а тоді схаменувся зробив глибокий вдих-видих і вже спокійно додав: – Мене звати Ітан, як твоє ім’я?
- Рена.
У той же момент як Рена вимовила своє ім’я пролунав дзвоник, то дзвонили у ворота. Ітан кинув на стіл відкривашку і пішов дивитись кого це привела нелегка до його звалища.
За воротами виявились двоє хлоп’ят, років по дев’ятнадцять, Ітан не був таким вже старим, але чомусь він вирішив що це саме хлоп’ята.
- Тачка треба, - мовив один з них.
Ітан не відповів, тільки відкрив двері і впустив хлопців усередину ті одразу хазяйнуватим кроком пішли до площі-на-ходу і почали по-черзі роздивлятись потрощені автівки, смикали двері, сідали всередину крутили рулі. Нинішній хазяїн спостерігав за цими мавпоподібними рухами опершись дупою на підвіконник сторожки, який, звісно виходив на територію, вікон назовні звалища сторожка не мала.
Нарешті вони обрали машину, як не дивно, то був той самий автомобіль, що на нього поклав око мисливець минулої ночі, до речі, а куди подівся труп? Над цим Ітан ще не встиг задуматися.
- Ось цю, цю беремо!
- Вісімсот баксів і ключі ваші.
- Дорого, скинь хоч трохи.
- Менше ніж за сімсот не віддам, - відрізав Ітан.
Хлопчаки понурились а тоді один з них видав просто геніальну ідею.
- А чого ми взагалі торгуємось, глянь на нього, він однорукий.
- І що? – запитав другий.
- А те що він нам нічого навіть не зробить, віднімемо ключі і все.
- Угу, - промичав хлоп’я. – Ти правий, агов дядь! Ключі давай, а то скалічемо!
Ітан спробував завернути їх, але малі бандюгани були налаштовані рішуче і з двома впевненими ударами збили з перевертня увесь напускний спокій, котрий той натягнув на своє обличчя. Що було далі я описувати не стану, бо то було жорстко і неприємно, хлопці лишись живі і не скалічені, втім втекли зі звалища усі в синцях і з парою гематом. Ітан бив їх стримуючись, але одночасно з тим випустив з себе трохи «пару», і як я вже казав, він був незграбним, не звик до відсутності однієї з кінцівок, тож іноді намагався нею бити, хоч бити було і нічим. З тієї ж причини йому теж прилітало, хлоп’яки не стримувались, били боляче, та не смертельно.
Коли вони втекли, перевертень глянув на ту машину і охрестив її проклятою в своїй уяві. Вже другий раз її намагаються придбати а не виходить.
Коли він замкнув ворота і повернувся у сторожку то побачив що консерва відкрита, а Рена… дівчина наче і не рушила з місця, так і сиділа на ліжку, причому у тій же позі.
- Я маю вчитись робити це самостійно, - сказав він з докорою.
- Про що це ти?
Ітан блиснув очами на нещасну банку.
- Про що ти, ведмежа, я ж не годую тебе з ложечки, - засміялась вона.
- Дякую, - ледь вичавив він з себе, вирішивши що припинатись тут марно.
Хлопець їв мовчки, Рена теж мовчала не зводячи з нього погляду. То було не дуже зручно для юного ведмежати, він намагався дивитись у банку, не зустрічатись поглядом з нею, а усе ж таки периферійним зором бачив.
- Чого ти так на мене дивишся?
- Як я на тебе дивлюсь? – без жодного подиву запитала вона.
- Не грай зі мною в такі ігри, я – каліка…
- Ведмежа… Ітан, підійми голову, подивись мені в очі… Що ти бачиш в них? Може огиду, чи глузування, погорду? Ні, а є там хоч трохи жалості?... Мовчиш, тобі соромно? Це не потрібно. Ти ще не знаєш мене, а вже стверджуєш і вирішуєш за мене що я відчуваю і якими очами дивлюсь.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Байка про Арктантропа, Артур Єрмак », після закриття браузера.