Читати книгу - "Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Уранці, рушивши до нас, вони озирнулися – й побачили дивну картину: вітер господарював на верхівці гори. Там гуло й хитало деревами, а нижче панував цілковитий спокій. Від підніжжя гори плавно піднісся над замком Гербуртів чи то орел, чи то яструб і кружляв у високому небі. У цілковитій відповідності до давньої легенди про те, що всі чоловіки з роду Гербуртів, помираючи, перетворювалися на цих гордих та хижих птахів й селилися у скелях довкола замку…
– Ага, ось твоя куртка, – Андрій витяг з наплічника й подав мою руду вітрівку.
Я витріщилась на нього.
– Хлопець вранці приходив, у сірій сорочці, – просив повернути.
Кость з Лесею не здивувалися, а мені мову відібрало. Вони могли не знати, але ж я знала, що хлопець у моїй куртці мені наснився, я не давала йому жодної одежини – вони обидва відмовились, сказали, що їм не холодно. Він наснився мені в підземеллі в моїй вітрівці. Але де реальність, а де сон чи вигадка, іноді важко зрозуміти. Хоча холод підземелля і доторк металу були такі невимовно реальні… Мої пальці їх пам’ятали.
У ті неймовірні добромильські дні і згодом я не раз поверталася думками до підземного ходу, до вовчого виття та рудої вітрівки, яку я віддала уві сні, а вона до мене повернулась наяву. До того захисного муру, що постає в повітрі, з’єднуючи залишки замкових стін. Хто всередині – у безпеці, а хто назовні – пильнуйся сам. Згадувала погляд хлопчика в сірій сорочці і чийсь голос, биття чийогось серця. Думала про те, що хтось замикає на ніч замкові мури, видимі й невидимі.
2014–2015 рр.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Тамдевін. Вовчі історії замку Гербуртів (збірка)», після закриття браузера.