BooksUkraine.com » Міське фентезі » Байка про Арктантропа, Артур Єрмак 📚 - Українською

Читати книгу - "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "

48
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Байка про Арктантропа" автора Артур Єрмак. Жанр книги: Міське фентезі. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 56 57 58 ... 151
Перейти на сторінку:
6. Життя і навчання з лисицею

Серед перевертнів

неймовірно мало таких,

що здатні приборкати свого звіра.

І ще менше тих, кому це вдалось.

 

 

Наступний день почався по-новому, вони вперше спали разом і разом прокинулись, хіба що лисиця, прокинулась раніше і просто чекала поки Ітан подивиться на неї.

Вона всміхнулась до нього, але не як коханка чи мати, то була її ніжна, загадкова посмішка, ніби вона насміхається але ж ні, зовсім ні.

Ітан більше не знав як на неї реагувати, в ньому досі вирувала образа за руку але ж... та рука вже була мертва.

Всю ніч йому снилась та казка, про купця, раз за разом один і той самий сон. Вони не чужі один одному це ведмежа і ця лисиця, вони вже давно знайомі, обом здавалось ніби та психушка була тисячу років тому. Та він ніяк не міг збагнути, вона врятувала його, вже двічі, але чому?

Як вона знайшла його, просто опинилась поряд? Чому вирішила допомогти?

Що ж до Рени, навіть я не міг би вгадати про що вона думає, дивлячись на Ітана. Може згадувала їх першу зустріч, як це робив перевертень а може просто милувалась погожим ранком?

Ведмежа відвернувся від неї, зніяковів. Спитаєте чому? Тому що згадав її обличчя, коли вона смоктала учора. Все йому почало здаватись інакше, якщо це стосувалось Рени, але він опирався цьому, ще не міг дозволити собі довіряти їй.

Вона явно чогось хотіла від нього, у всьому і завжди є якась каверза. Але ж треба і поїсти, хлопець був голодним немов зграя вовків. Піднявся і вирішив зробити собі яєчню, по-черзі вбив на вже гарячу сковорідку п’ять яєць, перемішав їх, додав солі, трошки паприки і ось вже готовий сніданок.

Рена легко піднялась з постілі, накинула на себе тонкий, шовковий халат, доволі короткий і прочинивши вікно сіла на підвіконник.

Ітан їв жадно, з таким апетитом, немов у його череві і справді був голодний вовк. А от сама тварина у нього щільно асоціювалася з перевертнями, далі асоціативний ряд повів його до ведмедів і арктантропів а отже і до себе.

- Ти казала, що моєму виду притаманна звичка кидати потомство напризволяще, що ти мала на увазі? Всі перевертні так роблять?

- Ні, лише ведмеді.

Ітан чекав на продовження але Рена і не думала нічого розповідати, здавалось, ніби вона вважає свою відповідь вичерпною.

- Ти обіцяла, що будеш вчити мене, але ця твоя відповідь зовсім неінформативна.

- Вчити або навчати? - запитала майже серйозно. - Добре, буде негарно з мого боку так вчиняти, тож я розповім те небагато яке знаю сама.

Ітан навіть жувати перестав, так і застиг зі шматком хліба у роті.

- Зазвичай перевертні так чи інакше проявляють риси притаманні їх внутрішньому звіру. Наприклад вовки збиваються у зграї, новообернене щеня приймається у зграю, якщо вона є і там виховується, йому пояснюють що до чого і вчать, чому знають. Ведмеді натомість дуже рідко обертають кого-небудь. Ведмедиці, якщо і роблять то потім живуть разом зі своїм ведмежам у якості коханців або близьких друзів але виключно до першого повного місяця, після чого одразу кидають власне дитя. Ведмеді-самці, у тих надрідких випадках, коли дають комусь укус - одразу кидають дитя.

Це відбилось у свідомості ведмежати коротким відлунням, бо ж так і сталось у його випадку. Той покидьок, той самий арктантроп, що його вкусив і порвав на шмаття весь його мисливський загін, одразу щез.

Та запитання, які б він міг задати вже зовсім забулись. Пощастило ж йому, мати ставлення саме ведмежої натури у своїй душі. Та хіба він колись вірив у душу? Мабуть що ні, весело ж бути атеїстом – мисливцем на перевертнів. У Кровії навіть за часів Радянської влади завжди був поширений культ Єдиного – бога, що ніколи не одповідав на молитви. Загальне Єдинство у посмерті за щастя він не вважав, а тому культ, а нині церква були йому чужі..

Чи були альтернативи віросповідання у Кровії?

Звісно були, наприклад Культ Великого Вовка який взагалі виник всього років двадцять-сорок тому і виглядав комерційним проектом але насправді був неофіційним притулком для мисливського цеху. Ніхто по-справжньому не вірив у Великого Вовка.

Звичайно, ніхто на континенті не боронив від проявів будь-якої іншої світової релігії але хочу зазначити що Ітан бачив і незвичайний прояв релігії у перевертнів.

Один з тих вовків, лікантропів, котрих його загону вдалось схопити і стратити, перед смертю мав лише одне бажання – помолитись. Він молився уголос, тож усі його чули і молився він богині Луні, Нолан був дуже набожною людиною, не витримав такого святотатства і пристрелив перевертня не давши закінчити свою химерну молитву.

Зараз Ітан повністю усвідомлював (і нарешті дожував той шматок хліба) що та Луна – то втілення місяця, а місяць в свою чергу, як він вже дізнався на власній шкурі, мав над перевертнями реальну, хоч і надприродну владу. Втім він і не міг збагнути природу цього явища, але згадавши той поклик, тої самої ночі коли він вперше перетворився і по його спині пішли потворні мурахи.

- Рена?

- Я тут, - відповіла вона.

- Що таке поклик? Точніше, як це? Чому то відбувається? Яким чином воно діє?

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 56 57 58 ... 151
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Байка про Арктантропа, Артур Єрмак », після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "