Читати книгу - "Білявки все ще не помирають наодинці, КАТЕРИНА ЧУЧАЛІНА"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Павло вмикнув гучний зв'язок. Після привітань, пан Кестрел заявив:
- Це щодо вашого небіжчика у сараї. Ним виявився колумбійський мільйонер Орландо Торос.
- Ну що ж це таке! – Обурилася Фані. – Україна по вінця втопає в іноземних мільйонерах, а мені жоден не попався!
- Павле… - обережно почав пан Кестрел, і чи здалося Феофанії, чи її чоловік дійсно дещо різко запитав:
- Що?!
- Я хотів щось запитати, але вже забув.
- Пане Кестрел, - з ентузіазмом запитала невірна дружина, - а ти раптом не мільйонер? – Пауза.
- Ні. Феофаніє, чому ти цікавишся мільйонерами, коли у тебе вже є твій чоловік?
- Це вона мене тримає у тонусі, - пояснив Павло.
- Хочете обговорити ваші сімейні проблеми? – Запропонував нову тему для обговорення телефон голосом допитливого литовця.
- Ні, давай про небіжчиків, - сказав пан Сміт. – І не хвилюйся, я вже затулив їй рота долонею.
- Його упізнала наречена. Як вони познайомилися, я казати не буду. Певно, ви вже здогадалися. Вона сказала, що два дні тому вони пішли разом до нічного клубу. Там вони посварилися. Причину вона не назвала, але я припускаю, що він її приревнував. Тож, вона залишилася, а він пішов геть.
- Залишивши її без грошей? – Обурився пан Сміт.
- Зважаючи на те, що вона про це не вказала, то, мабуть, гроші у неї були. А може вона злодійка і поцупила його кредитну картку. Я думав, у вас в родині лише Феофанія схиблена на грошах.
- Вона не схиблена на грошах, - сказала тітонька Квітка. – Вона схиблена на Павлі, не розумію чому.
Павло та його дружина подумали якою все ж таки гуманної пані була Медуза Горгона.
- Тож, - вів далі холоднокровний литовець, ніби його не перебивала підступна американка, - наречена дісталася готелю і свого нареченого не знайшла там. Вона вирішила, що, вибачте, я зараз її процитую: «…він зняв якусь кляту бабу». Можливо, вам це про щось говорить, але для мене цей вираз є суцільною таємницею.
- Він стрибнув у гречку, - пояснила Фані своїм трьом співрозмовникам. Схоже це ще більше їх заплутало. – Та наречена вирішила, що її колумбійський наречений зрадив їй із якоюсь іншою жінкою.
- Тобто, - уточнила тітка Квітка, - у нього був секс із іншою? То чого одразу не сказала?
- Наступного разу, казатиму англійською, - відповіла роздратована Фані. – Пане Кестрел ти знаєш англійську?
- Британську, американську, австралійську, новозеландську, з іншими у мене проблеми.
- Бачу, Павле, ви все ж таки родичі. То та наречена заявила у поліцію? – Запитала злісна тітка.
- Ні. Вона думала що він десь розважається, а якщо його приведуть до поліції, то він її не пробачить. Але, маю визнати, тут був сюрприз. Він помер від кульового поранення, а на його тілі виявили сінці.
Пані та пан Сміт смикнулися.
- Може, його вкрали та хотіли отримати викуп? – Припустив Павло. – А чого його потрібно було закопати? Інші ж небіжчики просто собі розгулювали містом.
- Я не знаю, чому, - відповів литовець. – Головоріз, не той, що бухгалтер, а інший, сказав, що його, тобто колумбійського пана, замовили закопати. Може, хтось хотів, щоб того пана вважали не мертвим, а зниклим безвісті. На жаль, я погано знаю колумбійське законодавство.
- А може, - припустила Фані, - це не тіло того Орландо. Може, він заборгував колумбійській мафії і вирішив зникнути. Тоді віддав свій костюм іншій людині, а його наречена упізнала труп.
- Це доволі фантастично, - пробурмотів пан Кестрел. – Але за все своє життя я побачив стільки неймовірного, що дійсно було, що можу повірити у будь-що. Як то кажуть, якщо ми чогось не бачили, це не означає, що його не існує.
- До речі, про малоймовірне, - сказала Фані та розповіла про ситуацію із пані Швець.
- Вам видніше, - обережно сказав литовець. – Ви розмовляли із нею та бачили її рухи та реакції. Хоча, ви занадто молоді, щоб досконало розуміти мову тіла. Втім, я радше згоден із вами обома, ніж із пані Купер. Якщо це вона все влаштувала, то має бути впевнена на двісті відсотків, що її не спіймають. І, я ще не повідомив вас, що у тому нічному клубі, де ви були, також стався серцевий напад. Десь, ближче до ранку. Хоча, може в нього дійсно був серцевий напад, бо у віці 57 років не варто розважатися всю ніч.
- Він теж був багатієм? – Запитав Павло.
- Умовним, - відповів пан Кестрел. – Його майно оцінене в двісті тисяч, але схоже, для когось і такі статки є ласим шматком. Нареченої, він, як не дивно не мав, але зустрічався із декількома дівчатами з вашої агенції.
- Тож, виникає запитання, яким чином головорізи його отруїли, якщо морочилися з нами.
- Жінка, - раптом сказала Фані. – З головорізами була жінка.
- І як вона виглядала? – Запитав пан Кестрел.
- У тому то й річ, - відповів Павло, - що ми не встигли зробити її світлину. Одяг у неї був такий, що вона могла бути худорлявою і не дуже. Теоретично вона висока, але можливо вона була на великому підборі. І якщо це пані Швець, чи її партнер, особисто я не певен, чи не могли вони ввести нас в оману, за допомогою акторських шляхів. Ну, тобто, десь підкласти тампон, десь за допомогою мейкапу, тобто макіяжу змінити певні лінії.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Білявки все ще не помирають наодинці, КАТЕРИНА ЧУЧАЛІНА», після закриття браузера.