BooksUkraine.com » Бойове фентезі » Казки Монашки 5 Вірінея, Монашка 📚 - Українською

Читати книгу - "Казки Монашки 5 Вірінея, Монашка"

10
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Казки Монашки 5 Вірінея" автора Монашка. Жанр книги: Бойове фентезі. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 8 9 10 ... 26
Перейти на сторінку:
Частина 7

Частина 7
Принц заснув, а я спробував зв'язатися з королем Арихонів. На жаль, Фаетон лише доповідав, що зв'язку немає.
— Фаетоне, тебе випадково не зіпсували під час апгрейду? Чому ти не чуєш короля Арихонів?
— Командоре, ми перебуваємо надто далеко, щоб зв'язатися з тією точкою простору, де перебуває король.
— Досить мені заливати про відстані. Я зараз зв'яжуся з королівського корабля Паратіктелів.
— Нічого не вийде. Зв'язку з королем Арихонів не буде.

— Чому, чорт забирай!?
— Потужність передавачів занадто слабка, щоб пробитися на таку відстань за наявної чутливості приймальних пристроїв, як моїх, так і можливостей короля Арихонів.
— Чому ж тоді старійшина Драго міг вільно зв'язатися з Паратіктелями?
— Потужність передавачів Велеса в мільйони разів потужніша за мої, а чутливість приймальних пристроїв у стільки ж разів краща.
— Дякую, втішив. Скільки ж нам ще летіти, щоб і нас почули, і ми могли чути?
— Не менше трьох діб у земному обчисленні.

— Ти збожеволів?! Це ж півдороги! Я навіть не встигну попередити короля про небезпеку.
— Командоре, технології, що застосовуються в Паратіктелів та моїх передавальних пристроїв, не дають змоги збільшити потужність.
— А якщо використати загальну потужність з усіх кораблів?
— Ви колись казали, що якщо зібрати разом дев'ять жінок, то все одно дитина не народиться через місяць. Мої роботи можуть змонтувати передавач у кілька разів потужніший, але це проблеми не вирішить. Навіть якщо застосувати найдосконалішу на цей момент нейтринну систему зв'язку, то доведеться летіти до моменту стійкого зв'язку не три доби, а дві доби і двадцять три години.

— Прикро, доведеться терпіти.
— Командоре, зв'яжіться зі старійшиною Драго і попросіть його передати повідомлення королю Арихонів.
— Ех, Фаетоне, Фаетоне. Я звичайно нахаба, дуже великий нахаба. Але не до такої ж міри. Те, що Драго передав мені свої знання, ще не означає, що я можу з ним спілкуватися на короткій нозі.
— А чому нога має бути короткою?

— Іди ти в дупу зі своїми безглуздими запитаннями. Це означає, що я не можу турбувати старійшину Драго. Як у будь-якій цивілізації, так і у всесвіті існує ієрархія, яку не можна порушувати. Навіть спілкування з королем Арихонів доводиться вести по-різному. Якщо нікого поруч немає, то по-дружньому, без усіх цих звеличувальних промов. Але в присутності інших, особливо підлеглих короля, доводиться витримувати етикет, щоб не принизити честь і гідність керівника. Це в кожній цивілізації так. Ось тобі яскравий приклад: принц. Він хотів убити свого друга за те, що той начебто його принизив в очах короля. Цю фігню напевно ніколи не викорінити в розумних істот.
— Зрозумів.

— Гей, принце! Досить дрімати! Так усе життя проспиш, — Кархір ледве розліпив очі, все ще не розуміючи, де він і чому. Потім згадав. На очі набігли сльози, та він стримався.
— Варваре, куди і навіщо ми летимо? Я хочу повернутися.
— Повернутися тобі зараз, значить загинути безславно. А я не хочу, щоб ти гинув. Та й обіцянку, дану твоєму покійному батькові, я зобов'язаний виконувати. Можна програти бій, але виграти війну. Ми з тобою ще повернемося. І вбивця твого батька заплатить за все сповна. Але поки що ти до цього не готовий. Наразі він набагато сильніший за тебе.

— Це йому дядько всі свої знання передав.
— Чому саме йому?
— Але ж це його син.
— Ага. І твій брат по батькові.
— Що?! Він не мій батько!

— На превеликий жаль, це був твій кровний батько. Він зґвалтував твою матір, поки король був у від'їзді. Та коли король висидів тебе, то він весь час намагався тебе вбити, щоб прибрати конкурента на королівський трон. Майже все вийшло, як він передбачав. Єдине, що він не передбачив – свою смерть. Король виявився вправнішим бійцем, ніж він. Та твій брат Кардінг підло вбив короля, забезпечивши собі трон.

Якщо ти зараз повернешся, то загинеш, адже Кардінг наразі значно сильніший за тебе і нікому буде відновити справедливість. Я можу перемогти Кардінга, але це буде моя перемога, а не перемога майбутнього короля. Крім того, якщо я зараз повернуся, загине мій найкращий друг, король Арихонів. Тож твоє повернення доведеться відкласти. До речі, я пропоную тобі придумати собі псевдо. Так легше спілкуватися. Та й для кораблів потрібні позивні.

— Я навіть не знаю. Може ти придумаєш?
— Ну, для кораблів можна взяти «Фенікс».
— А що це?
— Розумієш, мені недарма дали кличку Варвар. Адже я потрапив у цей час із минулого (п'ять тисяч міжгалактичних років тому). Я дикун, варвар. У моєму часі існують легенди про птахів, які відроджуються з попелу. Ось такі безсмертні птахи.

— Що означає «птахи»?
— Вони трохи схожі на тебе, дивись, — я прокрутив голограми із зображенням найрізноманітніших птахів, показав і фенікса, а коли з'явилося зображення сокола, що пікірував за здобиччю, у принца очі спалахнули.
— Варваре, що це за прекрасний птах?
— Це сокіл, хижий птах.
— С-о-к-і-і-л, — по літерах вимовив принц, — навіть звучить чудесно.
— Значить, вважаю, що для себе ти вже вибрав псевдонім. Ти Сокіл, а твої кораблі Фенікси.

— Класно звучить. Я так розумію, ми летимо до Арихонів?
— Так, але летіти довго, майже шість земних діб, а ваших ще більше. І що найнеприємніше, половину шляху ми будемо без зв'язку з усіма моїми друзями. Шлях до Паратіктелів (або назад) дуже довгий.
— І повертатися теж довго. Добре тобі говорити, це ж не твій батько загинув.
— Кархіре, дарма ти в мій бік колючки кидаєш. Мені теж доводилося тікати, коли я був слабшим за супротивника.
— Що ж це за противник такий могутній, що навіть тобі доводилося тікати?

— На той час я такою силою, як нині, не володів. Гаразд, дивись і не втрачай свідомість від вигляду інших цивілізацій. Тільки мені доведеться іноді коментувати, щоб тобі було зрозуміліше, — я запустив голограму, де прилетів із Лією на вимогу Адмірала Бюля.
— Мою дружину разом із Земним флотом, яка, здається, на той час командувала космічним флотом Землян (але претендувала на якусь посаду в штабі Альянсу), запросили на бій, у якому брав участь Альянс цивілізацій (а я полетів разом із нею, незважаючи на те, що був цивільним).

Командувач Альянсу, Адмірал Бюль, виявився дуже підступний (так само, як і твій брат). Він влаштував Лії пастку. Відправив мій та її корабель (без флоту) до сусідньої планети, де перебувала ескадра кораблів Бюля. Ці одинадцять кораблів із початком основного бою мали розстріляти наші обидва кораблі. Він припускав, що в запалі бою ніхто не помітить, що творилося по сусідству.

— Але ж ви могли відстрілюватися!
— Ні, Соколе, не могли, не мали права. Постріл по союзному кораблю вважається одним із найтяжчих порушень. І якби з наших кораблів був зроблений хоча б один постріл, значить, Землян вигнали б з Альянсу. На це і розраховував Адмірал. Ось і довелося нам рятуватися, як могли.
— Нічого собі: як могли! Без жодного пострілу знищили ескадру кораблів.
— Але ти ж бачиш, Лія непритомна, я знесилений. Сам знаєш, як застосування ментальної сили висмоктує з організму енергію.

Загалом ми на цій планеті прожили дикунами близько року. Потім вплуталися в бійку між двома цивілізаціями. Полонили Адмірала Бюля (на той час вже колишнього адмірала). На кораблі його цивілізації втекли. А він, знаючи, що ми все одно прилетимо до Землі, вирішив помститися і знищити нашу цивілізацію і нас із Лією заодно. Але завдяки допомозі двох цивілізацій (Мауренів та Арихонів), бій біля Землі був виграний, адмірал Бюль убитий. Справедливість перемогла. Нехай і через рік, але все ж таки.

— Король Арихонів твій друг?
— Так. Тебе щось бентежить?
— Просто мені незрозуміло. Король дружить із цивільним. Нехай і з іншої цивілізації, але зі звичайним цивільним.
— Вважаю, що це не має великого значення. Я врятував його. І врятував, коли він ще не був королем. Він у той час був ворогом землян. Флот його батька був розгромлений біля Землі.

— То ти рятував ворога?
— За великим рахунком – ворога. Але я рятував не ворога, рятував розумну істоту, якій хотілося жити, у якої десь далеко залишилися рідні та близькі, якій дуже хотілося повернутися додому. Незважаючи на те, що ми з ним перебували по різні боки барикад, я в ньому побачив чисту душу, відчув його доброту і чесність.

— Ви з ним схожі. Ти рятував ворога – він рятував ворогів.
— Нехай буде так. У будь-якому випадку поганий мир набагато кращий за хорошу війну.
— Командор, отримано сигнал лиха, — перебив наш діалог Фаетон.
— Джерело?
— Сигнал надходить від корабля невідомої мені цивілізації. Але сигнал не стабільний. Він періодично з'являється і зникає.
— Азимут?

— Майже у нас за курсом. Через дві з половиною хвилини буде максимальне наближення.
— Усім кораблям! Готуємося згідно наказу Фаетона вистрибнути в тривимірку. Вистрибуємо з активованими невидимками. Спостерігаємо лише оптично. Максимальне збільшення оптики. Жодних сканерів без наказу не вмикати. Усе озброєння привести в бойову готовність! Підготувати рятувальні капсули та човники!

— Принце, одягай скафандр, на випадок бою можлива розгерметизація.
— Варваре, мій скафандр на моєму кораблі. А телепорт у сигма-просторі неможливий.
— Цього мені тільки не вистачало. Фаетоне, терміново принцу ремонтних роботів, нехай придумають, як йому скористатися хоча б шоломом.
— Виконую.

Під невидимками вистрибнули в тривимірку.
— Фаетоне, звідки надходить сигнал лиха? — на голограмі з'явилася зоряна система. Вісім планет. Телескоп повернувся в бік орбіти четвертої планети. Складалося враження, що ми наближаємося до орбіти цієї планети, хоча було не лише збільшення телескопа, а й дійсне наближення на маневрових двигунах. Незабаром невелика цятка поруч із цією планетою перетворилася на некерований корабель, що безладно перекидався.

— Фаетоне, ідентифікація?
— У моїй базі даних таких кораблів немає.
— А у Феніксів?
— Цей корабель належить цивілізації Гленів, — почувся голос бортового компа королівського корабля.

— Терміново мені всю інформацію щодо цієї цивілізації і зокрема щодо цього корабля!
— Це цивілізація найманців, — на голограмі з'явилася велика та страхітлива людиноподібна істота. Чимось схожа на казкових орків. Із широкого рота стирчали дві пари величезних іклів. Вуха гострі, як у ельфів. Шкіра землисто-сірого кольору. Але цей колір нестійкий. Незабаром колір поступово змінився на жовтий, лимонний, зелений.

— Ау! Що в тебе з передачею кольору?  Якого кольору в них шкіра?
— Колір шкіри непостійний. Він змінюється залежно від навколишнього середовища та температури. Це пов'язано з тим, що на їхній планеті температура змінюється від -235 градусів Брадинга (-100 градусів Цельсія – послужливо переклав Фаетон) до +480 (+220 за Цельсієм). Зміною кольору шкіри вони частково пристосовуються до таких величезних коливань температур.

До того ж, шкіра в них дуже міцна, за міцністю не поступається деяким видам броні. Практично майже все доросле населення – найманці в інших цивілізаціях. Глени – чудові бійці. Якщо вони беруться охороняти якусь цивілізацію, то роблять це сумлінно. Щоб не втратити авторитет найманців. Один корабель найманців може протистояти сотні бойових кораблів прилеглих цивілізацій. Тому з ними ніхто не вступає в бій.

Незабаром корабель побачили не лише на голограмі, а й неозброєним оком. Він виявився некерованим. Місце, де знаходилася командна рубка, понівечене. Основні двигуни «вирвані з м'ясом» (ніби хтось величезними клешнями відгриз), лише величезні й непотрібні дюзи залишилися від двигунів, які могли викинути в сигма-простір корабель вагою в мільйони тон.

Магніти маневрових двигунів зруйновані. Усі гармати понівечені. Кабінки стрільців знищені. По всьому кораблю отвори, як від кульових пробоїн. Ось тільки ці «кульки» діаметром до трьох метрів. Уперше мені зустрілися такі пошкодження. Не могли ж у космосі стріляти з вогнепальних мортир, як із кулемета! І ще дуже багато незрозумілого. Наприклад, пробоїни з одного боку, а всі поламані гармати розгорнуті у зворотний бік.

Здається, що там ніхто не міг вижити. Але ж сигнал лиха виходить саме з цього корабля. Та й узагалі, чому він один? Як він міг охороняти планету самотужки?
— Фаетоне, скільки кораблів твої датчики зафіксували?
— Тільки цей пошкоджений корабель.
— А сліди?
— Близько п'яти тисяч слідів важких кораблів, що вистрибнули в сигма-простір приблизно 20 хвилин тому.
— Якщо це корабель найманців, то яка цивілізація проживає в цій зоряній системі?
— Валікіри. Імовірно, ця цивілізація нещодавно почала налагоджувати контакти з іншими цивілізаціями. Власного міжзоряного флоту для охорони в них немає. Ймовірно, тому вони вирішили скористатися послугами найманців.

— Фаетоне, підлітаємо без поспіху. При наближенні швидкість зменшуємо, як при стикуванні. Підкрадаємося на відстань кілометра. А далі я човником, — одягнув подвійну броню (інвірську та інквізиторську), скафандр, кокон. Зброї на себе начіпляв, як іграшок на новорічну ялинку, хоча інтуїція й мовчала, буцім ніякої небезпеки не існувало.
— Соколе, лети на бойовий пост (Фаетон покаже куди) і тримай під прицілом цей кораблик.
— Варваре, але в мене ж немає пальців, як у тебе. Я ж не зможу стріляти!
— Ти дурень чи прикидаєшся? Управління телепатичне! Фаетоне, відведи його. Нехай мені нерви не псує.

Телепортувався в човник і, прихопивши з собою кілька ремонтних роботів, вилетів з активованою невидимкою до цього загадкового корабля. Кілька разів облетів навколо, зупинився біля зруйнованої командирської рубки. На реактивних двигунах скафандра влетів усередину.

У приміщенні рубки все розкидано і поламано, як під час обшуку квартири ментами. Обережно пройшов в інші приміщення. Без штучної гравітації, все літало всередині приміщень у невагомості, особисті речі, зброя (як ціла, так і пошкоджена), тіла вбитих Гленів. Більш за все, що вони билися до останнього. Навіть мертві, закривавлені, зброї з рук не випускали. Хіба, що зброя виявлялася відрубаною разом із рукою.

Скрізь усе забризкано зеленою кров'ю Гленів. Хоча в деяких місцях багато фіолетових плям. Цілком імовірно, що це кров ворогів. Але ніде, жодного вбитого ворога. Мені все ж незрозуміло, як Глени могли оборонятися в розгерметизованих приміщеннях. Усі бійці без скафандрів. Але вони билися. Притому відчайдушно.

— Візьми цю фіолетову речовину на аналіз, — видав наказ одному з роботів. Далі я вже рухався інтуїтивно. На очі постійно потрапляли трупи Гленів, найчастіше з відсіченими головами. Хто ж це такий грізний, що знищував найманців, як дітей? В одному відсіку натрапив на нерухомих роботів. Напевно, бортовий комп перестав працювати, природно і всі роботи, що підкорялись йому, завмерли.

— Візьміть із корабля кілька ремонтних роботів, — наказ своїм роботам, які тупцювались біля мене, наче песики, — якщо зможете знайти медробота, то обов'язково хоча б одного відтарабанити на човник. Спробуємо їх запустити своїми силами.
Я вже пройшов майже третину корабля, а до джерела, що передавав сигнал лиха, так і не дійшов. Потрапив в ангари. Практично всі човники перебували на місці.
— Фаетоне, організуй перекидання на наші кораблі човників із кораблика. Але тільки цілих. Пошкоджені нам не потрібні.

Нарешті, вдалося зрозуміти, яким чином передавався сигнал лиха. Він виходив із пошкодженого човника. За дивним збігом обставин, цей сигнал потрапляв на дюзи вирваних основних двигунів, потрапляв у фокусі. Дюзи, що являють собою величезний параболоїд, зіграли роль найпотужнішого підсилювача. Лише тому ми змогли зафіксувати сигнал у сигма-просторі. Одна з величезних «куль» пробила обшивку корабля і, ймовірно, вибухнула всередині ангару. Вибухом човник зірвало з кріплень і відкинуло до протилежної стінки корабля.

Вибухом увігнуло ближню (до місця вибуху) частину обшивки човника. Цією увігнутою обшивкою човника притиснуло до протилежної і роздушило одного з Гленів. Чи то він, гинучи, встиг увімкнути сигнал лиха, чи то якось трапилося по-іншому, але живлення човна виявилося непошкодженим, і досі звучав цей сигнал. Я не став туди пробиратися, а за допомогою телекінезу усе вимкнув. Дивно, але відчуття живого організму не зникало.

— Варваре, там нікого живого не залишилося. Уже дуже багато часу минуло після розгерметизації. Жодна жива істота не зможе вижити в безповітряному просторі, та ще й стільки часу.
— Ні, Соколе. На цьому кораблі десь ще жевріє життя. Фаетоне, піджени до цього кораблика ще один човник із роботами. У Феніксів з'ясуй, де розташований відсік із блоками пам'яті, нехай твої роботи перенесуть усі блоки пам'яті бортового компа до нас. Крім цього, знайди, де зберігаються запаси їжі. Вибирай на свій розсуд, але, щоб був весь асортимент, — а сам продовжив пошуки.

— Варваре, це вже мародерство.
— Соколе, якщо в нас на кораблі виявиться хоча б один живий Глен, чим ти його годуватимеш? Може себе запропонуєш на десерт?
— Ну, у тебе й жарти!
Йшов на відчуття живого, як гончак по сліду. Цей слід, то майже зникав, то знову, ледве помітний, з'являвся. Раптом мені здалося, що я проскочив джерело. Вирізав мечем Арихонів отвір у закрите приміщення й офігів. З протилежного боку обшивка корабля виявилася розвернута. Ймовірно, силою вихідного повітряного потоку Глена потягнуло у відкритий космос.

Його броня зачепилася за край розплавленої обшивки, яка пошкодила броньований захист на нозі, а інший виступ, остигаючи, затиснув ногу Глена, як лещатами. Цілком можливо, що той намагався просто вирватися, впираючись руками (руки обпалені). Але метал виявився занадто гарячим. А коли метал охолонув, то намагався розігнути або розрізати мечем, точніше секирою. Але навіть зламавши зброю, розігнути не вдалося. І ось зараз він перебував у коматозному стані, але ще не мертвий. Неймовірно. Метнувши кілька королівських шакрамів, звільнив бранця від залізної хватки знищеного корабля і разом із напівживим Гленом телепортнувся на Фаетон. Мій човник довантажився нерухомими гленівськими роботами і теж повернувся. А другий човник ще залишався пришвартованим до цього корабля, роботи мають завантажити блоки пам'яті бортового компа та хавку для Глена.

— Який має бути склад повітря для дихання Гленів?
— Норма: 17% кисню, решта азот. Але Глени можуть обходитися і значно меншою кількістю кисню. Тривалий час можуть взагалі не дихати.
— Обмеження щодо максимального вмісту кисню є?
— На своїх кораблях вони використовують склад 50 на 50: половина кисню, половина азоту.

— Зрозуміло. Дякую, — взявся складати поламані кістки ноги і загоювати пошкодження. Потім прибрав опіки. Глен до тями не приходив. Телекінетично провів масаж серця (до речі, серце майже втричі більше від людського). Самостійно воно не бажало працювати. Глен не дихав. З'явився принц і здивовано втупився на нерухомого інопланетянина. Потім підлетів, став йому на груди і почав незвично рухатися вгору-вниз. Спочатку злегка, поступово збільшуючи силу (чи вагу). Незабаром грудна клітка Глена почала то стискатися, то розпрямлятися, втягуючи повітря. Він закашлявся, і принц злетів до стелі.

Тільки-но Глен прийшов до тями, як в одну мить, оцінивши обстановку, не дивлячись на доволі потужну огрядну постать, він зробив блискавичне заднє сальто і став у бойову стійку, спиною до стіни.
— Замри! — не тільки Глен застиг, а й принц нерухомо завис під стелею, — спокійно, Глене, спокійно, для тебе небезпеки немає.

— Ви хто? І як я опинився у вас на кораблі? Ви інквізитори?
— Глене, чому ти зробив висновок, що ми інквізитори?
— Емоції. У вас немає злості, немає ворожого ставлення, лише доброзичливість та співчуття. Крім того, фраза: спокійно, для тебе небезпеки немає – типова для інквізиторів.

— Ні, ми не інквізитори. А ти опинився у нас на кораблі тому, що ми врятували тебе.
— Командоре, усі човники на борту.
— Дякую. Усі кораблі продовжують перерваний шлях.
— Виконую, — багатоголоса відповідь чотирьох кораблів. І відразу навалилося перевантаження.

— Куди ми летимо? Я не бажаю нікуди летіти! - заволав Глен.
— Як же мені набридли ці істерики! Ви що всі найнялися? Не хочу, не буду, тощо. Глене, відпочинь, — змахнув у його бік рукою. У Глена підкосилися коліна. Невдовзі він мирно сопів на підлозі, а принц опустився на підлогу корабля.
— Варваре, вибач за подібну істерику. Тепер мені зрозуміло, що ти мав рацію. Я поводився по-дитячому.
— Гаразд, забули. Поки з'явиться зв'язок, нам потрібно запустити пам'ять бортового комп'ютера Гленів та з'ясувати, хто на них напав.

Ми докладали героїчних зусиль, щоб вивудити хоч щось із пам'яті, та все безуспішно. І це все об'єднаними бортовими компами чотирьох кораблів. Залишили в спокої блоки пам'яті, і я розбудив Глена. У будь-якому разі, йому необхідно підкріпитися.
— Глене, вставай, досить спати. Необхідно поїсти. Ти чому віддав би перевагу зі звичайного раціону?
— Ви мене отруїте.

— Дурень ти, і не лікуєшся. Нафіга нам було тебе рятувати, щоб потім труїти? Можна було тебе залишити прикутого навічно до свого корабля, — Глен інстинктивно схопився за пошкоджену броню на нозі. Здивовано обмацав свою ногу (пошкоджень не було), потім глянув на руки (опіків на них не спостерігалося).
— Хто мене лікував?

— Та яка різниця? Разом. Я прибрав пошкодження, а Сокіл змусив дихати. Але мене цікавить інше. Хто зміг, як із дітьми, розправитися з могутніми найманцями?
— За таку образу, я вб'ю тебе.
— Глене, з тебе досить і однієї ганьби (вашого повного програшу нападникам). Не ганьби себе ще раз, програшем цивільному, — я відчув сканування.
— Цивільному? Але ти закритий краще за інквізитора, тебе не можна просканувати.

— Це тому, що ти занадто слабкий проти мене, — Глен зробив блискавичний стрибок у мій бік, намагаючись схопити за горло. Пролетівши повз мене, він врізався в стінку. Все одно знову кинувся на мене і знову промазав. Понад двадцять спроб Глена вдарити мене припали на порожнечу. Принц посміювався у сторонці. Швидкість Глена виявилася настільки високою, що принц бачив удари розпливчастими і водночас вони не досягали мети.

— Глен, я тобі багато разів надавав можливість не ганьбитися, але ти вперто відмовлявся. Убивати я тебе не буду (не для того рятував), але здачі ти отримаєш.
Чотири блискавичні удари і всі кінцівки Глена поламані. Навіть самому стало нестерпно, коли побачив кістки, які стирчали. Попри пекельний біль від переломів, Глен не проронив жодного звуку. Він просто впав, хоча навіть у такому стані вперто намагався піднятися.
— Соколе, зможеш полікувати нашого невгамовного друга?

— Звісно, — принц взявся до зрощування кісток. Я іноді телепатично поправляв його, якщо він якусь кістку ставив трохи не так. Судячи з того, що принц витратив на це кілька хвилин, то це було його перше зрощування, та ще й невідомого йому досі інопланетянина. Добре ще, що від моїх ударів кістки поламалися, а всі великі кровоносні судини залишилися цілими. А то Глен за цей час помер би від втрати крові.

— Ну, то що б ти хотів поїсти? — спокійно запитав Глена після лікування.
— Не думаю, що у вас знайдеться хоч щось, що підходить мені.
— Фаетоне, подавай весь асортимент нашому гостеві, нехай сам вибирає.
Незабаром роботи доставили по порції кожного виду їжі. Я навіть відчув, як у мене в шлунку забурчало від голоду і почалося рясне слиновиділення. Після такої втрати енергії Глену потрібно терміново капітально пожерти.

Незважаючи на це, Глен усе ж запитав:
— А ви?
—По-перше, ми не голодні, а по-друге, у кожного свої смаки. Кожна цивілізація харчується по-різному. Тож їж, набирайся сил, а потім нам хотілося б почути, хто вас так жорстоко покарав.
Ми з принцом терпляче чекали, поки Глен насититься.

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 8 9 10 ... 26
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Казки Монашки 5 Вірінея, Монашка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Казки Монашки 5 Вірінея, Монашка"