BooksUkraine.com » Міське фентезі » Байка про Арктантропа, Артур Єрмак 📚 - Українською

Читати книгу - "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "

47
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Байка про Арктантропа" автора Артур Єрмак. Жанр книги: Міське фентезі. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 96 97 98 ... 151
Перейти на сторінку:

- Досить, досить! ДОСИ... - крик зірвався бо з рота хлопця вискочило щось сріблясто-біле.

Ця матерія влучила в ведмедя і скувала його рухи повністю, немов мотузками, та такими міцними що коли Нгану опинився поруч з вже занесеним для удару кулаком, Ітан просто фізично не зміг ухилитись.

Юнак вклав в свій удар максимум люті, влучив Ітану у скроню, на секунду однорукий навіть втратив свідомість.

- Ну хоч не з дупи, - простогнав Ітан, коли його звільнили від павутиння. - Цікаво, спробуємо навчити тебе самоконтролю, але починаючи з завтра.

- А наразі, давай спробуємо відкрити тобі очі.

Втім, самотужки Рена відмовилась танцювати танок і повторювати ритуал яким відкрила очі Ітану. Натомість лисиця змусила це робити ведмедя, той в свою чергу відмовився. Підійшов до Франца, поклав долоню йому на плече і уважно подивився в очі. Юнак аж злякався коли голубі очі боса поміняли колір на жовтий і засвітились у наступаючій темряві, близької ночі.

Навіть не зрозумів коли власні його очі перемкнулись спочатку на звіриний зір і темрява ночі враз відступила, давши йому повний огляд а також таке саме полум`я що змушувало райдужку світитись. Трохи згодом Франц «відкрив» і ті очі що потрібно, побачив Лавара, Еру поряд з собою, їх «руки» теж покоїлись на плечах хлопця а поодаль, аж на сторожці спостерігав за дійством Атрос а також всі інші духи, які тільки жили на звалищі.

Захват, котрий відчув Франц можна було порівнювати з наркотичним, бо на відміну від Ітана, павук мав щось подібне таланту усіх кіцуне, він відчував цей новий світ фізично у деякій мірі.

Розпач поселився у душі афрокровійця коли ведмідь відібрав свою руку з його плеча і з тим зникли усі духи окрім Лавара і Атроса, але ж кіт зовсім не був зацікавлений у контакті. З колишнім богом-духом Франц потім розмовляв аж до ранку, так і просидівши, у холоді, на вулиці.

Хлопець виявився дуже завзятим у тренуваннях цього плану, за декілька днів він досяг того що арктантроп досягав от аж до цього самого моменту.

Вечорами ж разом з Ітаном намагались навчити його частковому перетворенню, але до цього хисту не було зовсім, лише зрідка виходило плюватись павутинням.

В день, чоловіки працювали на звалищі, Нгану і справді став офіційно співробітником, навіть оформили трудову книжку у котрій зробили відповідний запис, і куди ж без посвідчення?

Після роботи після тренувань Франц однаково був змушений йти додому, ніяк не міг вмовити пана Мюллера на дозвіл ночувати у плавильні. Сам арктантроп був категоричним, бо мало того що платив хлопцю, тренував його і чесно кажучи сильно не напружував по роботі, навіть годував повних три прийому їжі: сніданок, обід і вечеря... псувати собі секс з дружиною він не збирався (бо ж обидва і Рена і він сам не соромились у гучності своїх стогонів), вночі на території нікого не мало бути.

Здавалось наступило добре життя, працюй, тренуйся, спілкуйся з духами, іноді навіть відпочивай поки підлеглий нічого не запоров. Та одного дня, повернувшись з міста з пакетом продуктів Ітан не застав Рену. На території її не було, Франц гадки не мав де вона, бо пані Мюллер і без того рідко спілкувалась з ним а сьогодні він довго працював зі шредером і навіть не чув нічого, бо апарат глушив своїм шумом глушив навіть гострий слух перевертня.

На телефон вона не відповіла, записки не лишила і не з`явилась навіть за дві години. Та і на звалищі з`явився якийсь новий запах, неприємний, ніби якась срана помісь срібла, ладану і старечої трухи. Явно не запах Франца, той зазвичай пах пітняками і корицею, а останнім часом як і Ітан бензином і мастилом. Ця помісь вела геть зі звалища, тому ведмідь лишив за головного павука і пішов на пошуки, слідував за цим шлейфом немов слідча собака, здогадувався кого побачить в кінці сліду.

Обійшов пів міста і перед самою церквою зупинився, храм Єдиного з його символом у вигляді римської цифри І, з людським тулубом на горі і німбом довкола тулуба. Двері відчинені але всередині судячи по запахам і звукам не було нікого, пуста будівля, окрім однієї полоненої і одного-двох полонителів. Заходити ось так в головні двері буде вкрай необачно, необхідно обійти будівлю по колу, подивитись чи немає часом іншого входу.

- Заходь, - голос Іллі тремтів, поліцай боявся перевертня більше аніж перевертень його, але послухатись довелось, бо в спину його штовхало щось що могло бути дулом пістолета. - Маю срібні набої, тому не випробовуй мене, Міллер, заходь, - додав він, бо Ітан зволікав.

Церква було двоповерховою, але другий поверх представляв з себе щось на кшталт масштабного, кільцевого балкону, звідки міг співати церковний хор або ж молитись додаткова паства, котра наприклад не вміщувалась на першому поверсі.

В цілому інтер`єр нагадував католицький, теж стояли лави, а у дальньому від входу кінці була кафедра за якою стояв вівтар. Вікон церква не мала взагалі, то певно була виняткова фішка Єдиніанської церкви, бо ж нічого не мало заважати загальному Єднанню.

Наразі у храмі було темно, то було спеціально зроблено аби Ітан не міг сховатись, аби його очі видавали його позицію у цьому мороці. За кафедрою читав проповідь священник.

- У час найстрашніший єднайтесь, - читав він, то певно була сама середина молитви. - У час щасливий єднайтесь. Хваліть ім`я наше, бо всі імена то моє ім`я, яко і ми всі є Єдиний а не лиш один Бог. Бо покараю я тих, хто посміє своїм шляхом йти. Той путь лише до Безликого веде і кожен стане Безликим і ним спокушеним яко від моєї милості відмовляється...

1 ... 96 97 98 ... 151
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Байка про Арктантропа, Артур Єрмак », після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Байка про Арктантропа, Артур Єрмак "