BooksUkraine.com » Молодіжна проза » Не сама, Тена Дітна 📚 - Українською

Читати книгу - "Не сама, Тена Дітна"

16
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Не сама" автора Тена Дітна. Жанр книги: Молодіжна проза. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 10 11 12 ... 141
Перейти на сторінку:

На початку сьомої зробили коротку зупинку на заправці. Хлопці пропонували купити кави, але ми з дівчатами відмовилися. Вирішили, що краще поспати, бо жайворонків серед нас не було, виключно сови.

З сьомої ранку народ трохи пожвавішав.

Місцина за вікном була мальовнича, а сонечко допомогло прокинутися тим, хто завбачливо не зсунув шторки.

Водій увімкнув музику і день заграв новими фарбами.

Відправила Гордію повідомлення, що поїхала з дівчатами у село. На два тижні. На збір черешні. Запитала де він пропав і чи все в нього гаразд. Не буде ж він вічно мовчати?

Лора повідомила нам, що ми майже на місці.

Якраз проїжджали черешневі сади.

Люди вже працювали, хоча ще й восьмої ранку не було! Це мене неабияк здивувало. Водій пояснив, що робочий день починається рано, бо в спеку працювати важко.

Ми з Сонею запитально подивилися на Лору.

-  Сюрприз! -  радісно оголосила вона наш вирок.

-  А ще якісь сюрпризи будуть? – примружилася Соня.

-  Багато! Багато сюрпризів! Не дякуйте! – відкрито раділа Лора, ховаючись за Мар’яну. Мар’яна верещала, а ми з Сонею намагалися дотягнутися до подруги.

За вікном з’явилися ряди новеньких теплиць. Лорі пощастило, бо ми переключилися на них. Тут теж вже працювали люди. Здається, у всіх тут робочий день починався рано.

Через кілька хвилин ми в’їхали в село. Я була приємно здивована.

Побачене суттєво відрізнялось від того, що малювала уява при слові село.

Дорога, якою ми їхали була заасфальтована, садиби доглянуті, охайні будиночки, серед яких багато нових, декілька магазинів, відділення пошти, дитячий садочок… О, я навіть вивіску «Салон краси «АФРОДІТА» встигла побачити, поки ми не повернули. І все це потопало в зелені та квітах.

Лора розповідала, що через село протікає річка, а трохи далі є ще й зариблений став та невеликий змішаний ліс.

Мені вже тут подобається! І, здається, не тільки мені, бо в салоні постійно лунали схвальні вигуки.

Як не дивно, але ми проїхали село й в’їхали в ліс. Зупинилися на стоянці недалеко від одноповерхової будівлі. За нею виднілися невеликі дерев’яні будиночки, розкидані серед лісу.

Я знову була приємно вражена, бо взагалі не так уявляла місце, куди погодилася поїхати.  

-  Ми на місці! – проголосила Лора. – Велкам! Давайте швидко вивантажуйтеся, підемо вас шокувати! – по-змовницьки підморгнула вона нам і підхопила свій наплічник.

-  Сподіваюся, побачити ще й аква-парк, – пожартував Макс. – Дівчата, беріть тільки неважкі речі! Всі валізи та сумки ми з хлопцями заберемо самі.

Подякували хлопцям, взяли свої наплічники, попрощалися з водієм та покинули автобус. Водій на прощання здивував нас обіцянкою скоро побачитися.

Перед будівлею знаходився невеличкий майданчик, з трьох сторін засаджений різної форми ялівцем. Трохи далі колодязь зі зрубу, а ближче до входу декоративний віз, повний діжками та кошиками з квітами. Зі знайомих мені там були лише петунії. Біля самого входу розкинули свої гілки два величезні кущі жасмину, рясно вкриті квітами. Вид та аромат були дивовижні!

Сама будівля була з великим навісом, розташованим праворуч від входу. Все, що знаходиться під навісом було від нас приховано високим тином, рядами мальв та кущами ялівцю. Над дерев’яним ґанком була закріплена вивіска «КОРЧМА».

Не встигли ми підійти до сходинок, як із дверей з вереском вибігла дівчина і кинулася з обіймами до Лори.

-  П-р-и-в-і-і-і-т! – верещала симпатична білявка, руками стискаючи подругу.

-  Даринко, задушиш! – Лора намагалася послабити хватку. – Я теж дуже рада тебе бачити.

-  А як я рад бачити тебе! – Тарас вийшов із будівлі з якимось статним високим чоловіком середнього віку.

Поки чоловік, залишаючись на ґанку, оглядав всіх нас, Тарас стрімко подолав сходинки.

-  Привіт, сестричко, - потягнувся рукою і клацнув Мар’яну по носі. – Дозволь і мені привітатися, - кинув він Дарині, яка тямуще гмикнула і поступилася  місцем. Лора із задоволенням подалася йому назустріч, але не встигли вони обійнятися, як заговорив чоловік. Голос у нього був приємний та низький.

-  Я теж дуже рад бачити вас всіх! Хоча обійматися ми з вами не будемо, сподіваюсь в мою щирість повірять всі! – він примружився, театрально прокашлявся і глянув на Тараса.

Лора зашарілася, а Тарас трохи відсторонився від неї.

–   Мене звуть Бойко Сергій Олександрович, я керівник агропідприємства "Новий сад" і я радий вітати вас та ваше рішення приєднатися до нас. Зараз наші дівчата вас трошки підгодують. Потім Тарас покаже, де ви будете мешкати ці два тижні. У вас буде кілька хвилин перевдягнутися. І, прошу, зверніть особливу увагу, на те, що крім волосся обов’язково щось повинно бути на голові та й в ній теж повинен бути порядок.  Але з цим, я бачу, у вас проблем немає. Недарма ж ми тут зустрілися? – чоловік якось не очікувано по-хлоп’ячому широко посміхнувся й так само швидко сховав бісиків, що промайнули. - Одяг та взуття мають бути зручними. О 9-00 збір на цьому ж місці. Питання, які виникатимуть, можна задавати вашому бригадиру, з нею ви познайомитися в саду або Тарасу. Урочиста частина завершена, - знову посміхнувся Сергій Олександрович, - не буду вас більше затримувати. Успіхів! Ласкаво просимо! – повів рукою вбік входу, запрошуючи нас й рушив всередину.

Здається, нам тут раді!

Це була справжня корчма! Доволі простора та світла, оформлена у народному стилі: білені стіни з намальованими мальвами та тином, із глечиками на ньому, на одній зі стін; на сусідній – піч із дерев’яним стосом під нею, стеля з дерев’яними балками, довгі дерев’яні столи із лавками, вікно роздачі з віконницями. Стійка і двері, що вели на літню терасу, теж були з дерева.

Сама тераса добре проглядалася через вікна та прочинені двері. Вона була огороджена тим самим справжнім високим тином, за яким росли справжні мальви. На терасі теж знаходилися дерев’яні столи з лавками. За одним із них сиділи хлопці, до яких і приєднався Сергій Олександрович.

1 ... 10 11 12 ... 141
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Не сама, Тена Дітна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Не сама, Тена Дітна"