BooksUkraine.com » Фентезі » Не за планом. Деанда: Книга 1, Алія Елвід 📚 - Українською

Читати книгу - "Не за планом. Деанда: Книга 1, Алія Елвід"

20
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Не за планом. Деанда: Книга 1" автора Алія Елвід. Жанр книги: Фентезі. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 17 18 19 ... 234
Перейти на сторінку:

– Не обов’язково було її бити, командире Варташ, – каже вона Сейну. – Вона шокована та налякана, оскільки все життя жила звичайною людиною. Зараз на неї полює Орвин, а замість підтримки тут панує лише гнітюча атмосфера, що тисне на психіку. 

Але я вже не була налякана, або нажахана. Моє лице видавало повну байдужість, лише інколи очі жмурились від пекучого відчуття ляпаса на щоці. 

– Нехай слідкує за язиком, поки я його не відрізав власноруч, – огризнувся командир. 

– Сейне, це вже переходить всі межі. Або заткнись, або вийди звідси, – у відповідь огризнулась жінка у синьому. 

На диво, командир замовк та продовжив сидіти у кріслі, очікуючи, як Лорейн винесе мені вирок. Думаю, він сподівався, що той буде смертельним. 

Але Лорейн лише обійняла мене та промовила наступне:

– Можеш нам не довіряти, але будь впевнена, що поки ти тут, ніхто з Орвину не зможе заподіяти тобі шкоди. Почувайся як вдома й приходь ввечері до мене для розподілу. Тобі треба відпочити та очистити свій розум, розставити всю інформацію по поличках та проаналізувати все що з тобою сталось. Можеш йти, я попрошу Чейза провести тебе до гуртожитку, ввести в курс справи та дати час відпочити.

Обірвавши обійми, Лорейн відійшла та посміхнулась мені. Якесь дивне  відчуття безпеки почало пробиватись у тілі. На мить стало так тепло від її доброти, що мені стало соромно за свою поведінку. В першу чергу – перед нею, далі – перед усіма іншими. Окрім Сейна.

– Дякую, – прошептала я, щоб це почула лише лейтенантка, та вийшла з зали. 

Під дверима з іншого боку чекав Чейз. Він був приголомшений, оскільки чув, як Сейн кричав на мене. Хлопець запитав, чи все у мене добре, і я відповіла, що в нормі. 

«Ніфіга я не в нормі», – натомість відповіла собі подумки.

Чейз вів мене довгим коридором до гуртожитку та одночасно проводив екскурсію по приміщенню. З його слів я зрозуміла, що зараз ми знаходимось в головному корпусі, де зазвичай працюють та живуть директори, лейтенантка та командири підрозділів. Саме планування Організації складалося з п’ять будівель, кожна з яких належала певному підрозділу. 

Вийшовши з коридору прямісінько на вулицю, ми опинились у великому дворі, що знаходився посеред галявини, оточеної високими лісовими деревами. Головний корпус, з якого ми вийшли, був двоповерховою будівлею з білого каменю, обшитого захисним шаром дроамісу – клейкого матеріалу, який моментально застигає та утворює міцний захисний шар для фундаменту, що витримує атаку зброї різної складності. Цим матеріалом були покриті всі будівлі Організації. Двір мав форму сонця, в якому променями зірки виступали доріжки, що вели від центру до інших корпусів. Середина сонця – це кулеподібна сфера з доповстанською мапою Раонелі, коли країна ще не була розколотою та розсвареною. Військовий та технологічний корпус були майже однакові – триповерхові будівлі, що удвічі більше за головний корпус. 

Чейз розповів, що солдати військового підрозділу мають змогу раз на тиждень виїжджати у столицю, а я зачепилась за цю фразу, знайшовши можливість вибратись звідси. Інформацію про технологічний, інформаційний підрозділи та підрозділ підтримки я прослухала, адже вже почала розробляти план втечі. 

Я долучусь до військового підрозділу та отримаю змогу вибратись в столицю. Звідси виїду до Області Води та повернусь додому, заляжу на дно. Цей план здався мені ідеальним. 

Через добрячі двадцять п’ять хвилин нудної екскурсії, Чейз нарешті привів мене до гуртожитків деандантів. Я очікувала, що гуртожитки будуть мати вигляд звичайної університетської багатоповерхівки, але побачила цілий житловий комплекс, який налічував понад сорока шестиповерхових будинків. В кожному було по шістдесят шість квартир. Я приємно здивувалась від такої щедрості щодо деандантів та не змогла сховати свого захоплення. У Області Води гуртожитки були більше схожі на будівлі для катувань, де в одній кімнаті тіснилось по десять людей. 

– Зазвичай всі деанданти живуть у квартирах по четверо, але так, як ти поки не розподілена, а кожна квартира має спеціальний кодовий ключ, можу запропонувати тобі пересидіти деякий час у мене, – сказав Чейз. – Як тільки тебе зарахують до якогось підрозділу, ти отримаєш особистий код та зможеш вже жити у своїй квартирі з іншими деандантами, – розповідає він, поки ми проходимо багатоповерхівки, що стоять одна навпроти одної. Здавалось, що довга алея не мала кінця.

– А твої сусіди проти не будуть? – питаю я.

Підійшовши до одного з найдальших будинків, Чейз почав вводити код, щоб відчинити великі металеві двері під’їзду. 

– В мене немає сусідів. Всі мої товариші, які жили зі мною, загинули, виконуючи завдання. 

– Вибач, я не знала, – збентежено промовила я.

– Все добре, ти не повинна вибачатися, – запевнив він. – Проходь. 

Ми увійшли до будинку, Чейз махнув мені головою в сторону ліфта. Підійшовши, він натиснув на кнопку з цифрою чотири. 

Поки ми чекали ліфт, я роздивляюсь фотографії, що висіли на стіні поряд. На них були зображені купки людей у військовій формі. Кожен тримав у руці певний різновид зброї – мечі, автомати, луки, вибухівки або просто стояли та усміхались. Висіло понад сорока фотографій, кожна була підписана окремим роком та девізом. 

1 ... 17 18 19 ... 234
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Не за планом. Деанда: Книга 1, Алія Елвід», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Не за планом. Деанда: Книга 1, Алія Елвід"