Читати книгу - "Стіни в твоїй голові , Ріна Март"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Часто нам здається, що розповівши коханій людині про те, що нас турбує, що нам болить у стосунках, ми відразу отримаємо від неї максимальну віддачу. Вона нас почує і докладе всіх зусиль, щоб усунути наш внутрішній дискомфорт.
Але цього не відбувається. І ми намагаємося знову. Кидаємося на амбразуру стосунків з новими силами і впевненістю, що ми щось не так сказали, що він просто неправильно все зрозумів. Ми починаємо буквально кричати про це... І знову нічого не відбувається. Партнер продовжує чинити як раніше, нічого не змінюючи у своїй поведінці... І ми знову збираємо сили для нового ривка і більш гучного крику про допомогу...
Чому так відбувається? Чому на іншому березі тебе не чують, навіть якщо ти кричиш про це в рупор? Думаючи про це, ми найчастіше починаємо самокопання. Внаслідок подібних маніпуляцій відбувається втрата впевненості в собі. У той час як проблема в іншому.
В емоційній глухоті на тому березі.
Людина «глуха» просто попалася. Вона не чує. І не почує. Слухає начебто уважно, але не чує. Нездатна вона до емоційного слуху. Немає в неї цього. Не розвинений механізм емпатії.
І картати себе за «глухоту» іншого не варто. Якщо ви говорите чесно і прямо про свій дискомфорт через поведінку коханої людини, а вас не чують, значить, справа не в вас. І продовжувати жити з «глухарем» - це вже усвідомлений вибір. Навряд чи він почує. Не треба надій. Докричатися до «глухого» неможливо. Тільки голос посадите. А йому хоч би хни. Адже він не чує.
- Ви посміхаєтеся. І ви такі спокійні? Чому ви не кричите?
- Я кричу. Тільки ви не чуєте.
Е.Μ. Ремарк «Час жити і час помирати»
З повагою, ваша Ріна Март. Не забудьте тицьнути кнопку «Підписатися»
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Стіни в твоїй голові , Ріна Март», після закриття браузера.