Читати книгу - "До зустрічі ніколи, Меланія Арт"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Від роздумів мене знову відволік телефон. Одним оком швидко подивився, хто там мене добивається. Хоменко. От діставуча! Борючись з бажанням піти і викинути її телефон десь у канаву, щоб вона не мала до нього доступу, розблокував екран і прочитав, що ж за геніальна ідея знову завітала до її голови.
Хоменко: Я знаю, що робити з проєктом.
Я: Ну?
Хоменко: “надсилає файл”.
Хоменко: Ось це можна взяти за основу.
Хоменко: Десь рік тому я випадково потрапила в Національний музей народної архітектури та побуту в Пирогові. Мене настільки захопила вся та автентика, що мені захотілося поглибити свої знання в етнографії нашої країни. Я перечитала стільки ж літератури, скільки за весь час навчання в університеті, мабуть. Ось тоді й народилась ідея для цього концепту. Звісно, тут візуалізація для уявного ресторану, але, думаю, головна думка буде зрозуміла.
Хоменко: Тільки уяви! Ми запропонуємо проєкт готельного комплексу, в якому поєднаємо етностиль та хай-тек! Так би мовити, майбутнє поєднаємо з минулим, створивши щось абсолютно нове та оригінальне.
Хоменко: О, ось тільки мені в голову прийшло, що можна кожен поверх готелю присвятити окремому регіону країни, використовуючи кольори, орнаменти та інші особливості, що для нього характерні. Це буде дуже круто і символічно. А на території можна розробити якийсь тематичний артоб'єкт, що також буде виконувати функцію відкритого залу для визначних подій.
Хоменко: Ну що?
Перечитав все, що тут мені написала Хоменко, і нічого не зрозумів.
Так, для початку потрібно переглянути, що ж вона там мені відправила. Для цього використав ноут, адже з телефону все одно не так зручно переглядати.
І ось файл відкрився, а в мене просто щелепа ледь не відвалилася від здивування.
Це була просто шикарна 3D-візуалізація інтер’єру для ресторану в етностилі. Тепер я зрозумів всі слова, що написала мені Хоменко. Це геніально! Не скажу, що тема нова на ринку, але все ж в такому виконанні я ще її точно не бачив.
Прогортавши всі сторінки файлу, повернувся на початок і знову почав все більш детально роздивлятися.
Нове сповіщення ледь почув, поринувши в думки.
Хоменко: Не мовчи!
Хоменко: Я зараз прийду і буду стояти в тебе над душею, поки ти не напишеш відповідь.
Не стримався від посмішки, адже це, мабуть, вперше, коли Хоменко настільки жадає спілкування зі мною. Можна було б її ще помучити, але ж дійсно припреться.
Я: Та зачекай ти. Дивлюсь.
Хоменко: Нууу?
От все було круто з ідеєю, але є одна проблема. Я не вірю, що вона справді належить білявці. Вона запросто могла скопіювати його у якогось іншого дизайнера.
Я: Скажи чесно, Хоменко, хто автор цього?
Хоменко: На що ти натякаєш? Я, звісно!
Я: Давай ти мені зараз скажеш правду, а потім ми вирішимо, чи варто так ризикувати.
Хоменко: Гордич, ти в своєму розумі? Я придумала та розробила все це! Про яку ще правду ти городиш?
Знаєте, а через повідомлення дійсно легше все сприймати. От була б білявка поряд, я вже ледь стримувався б, щоб не придушити її, а так – я сам містер спокій.
Я: Мало в це віриться.
Я: Гаразд, доведеш мені, що справді сама все придумала – дам зелене світло на цю ідею.
Ось це правильне рішення. От чесно, якщо вона справді доведе своє авторство – я навіть попрошу у неї вибачення.
Пройшло п’ять хвилин, а відповіді від Хоменко так і не було. Гм, або думає, як викручуватися з доказами, або ж одразу відступила. Коротше, нічого нового.
Ніякої відповіді я не отримав і через годину, і через дві.
Зловив себе на думці, що я навіть трохи розчарований. Хотілося вірити, що люди можуть змінюватися, але у випадку білявки – це просто нереально, очевидно.
Раптом пролунав стук у двері, за яким одразу зайшов схвильований Андрій. Мимоволі напружився, відчуваючи, що зараз буде якась підстава.
– Власе, Ніка показала мені свою ідею про використання етноелементів в проєкті для Сіворського. Ти вже встиг подивитися? Вона сказала, що надіслала тобі, але вирішила ще показати мені, адже я все ж тут бос. Так от, я в захваті! Добре, що вона згадала про це зараз, а не тоді, коли вже було пізно, – Андрій говорив, а я відчував, як закипаю від гніву.
Он як вона вирішила діяти. Як завжди, через чужі руки. Ну-ну, Хоменко.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «До зустрічі ніколи, Меланія Арт», після закриття браузера.