BooksUkraine.com » Підліткова проза » Випускний клас, Вікторія Грош (Rouce) 📚 - Українською

Читати книгу - "Випускний клас, Вікторія Грош (Rouce)"

74
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Випускний клас" автора Вікторія Грош (Rouce). Жанр книги: Підліткова проза. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 36 37 38 ... 50
Перейти на сторінку:

Концерт продовжується як пів години. Ми в черговий раз з Матвієм підіймаємось на сцену цими сходами. І я не розумію як так вийшло, що я ногу поставила не правильно і мені стало на стільки боляче, що захотілось кричати від цього болю. Та я не подаючи вигляду вийшла усміхнена на сцену та почала говорити свою репліку. А стояти було боляче, що хотілось сісти. На щастя ми через хвилину спустились зі сцени. Андрій бачив, що я підвернула ногу, тому коли я спустилась, то він підбіг до мене та поставив стілець аби я сіла. За це йому величезне дякую, бо дуже нога болить.

До нас підійшла Зоя Павлівна.

— Що сталося?

— Я ногу підвернула. Болить дуже

— Мг — жінка на мить задумалась, тому що довго думати не було можливості, бо ж цей виступ скоро закінчиться — ти сиди тут біля Андрія. А на сцену піде Інна — Інна з непорозумінням подивилась на жінку.

— А я ж допомагаю Андрію

— Вже ні — вона взяла теку з моїх рук та дала Інні, а після вказала на папірець вже її фраз. Я ж залишилась сидіти з Андрієм. Ну як так, перший виступ в школі на сцені видався підвернутою ногою? Сцена це напевно не моє. Сцена для повітряної гімнастики, то моє, але сцена школи — ні. Це ж треба, згадала про гімнастику й плакати захотілось. Як же мені тепер ходити на тренування? Про них, можливо треба на деякий час забути...

— Сильно нога болить? — запитав однокласник

— Угу... доторкнутись боляче... можливо перелом якийсь... але сподіваюсь, що просто ушиб. Щось не хочеться з гіпсом ходити — я почала істерично сміятись, а з очей потекли сльози. Вони текли мимовільно, бо я навіть не думала плакати.

— Мені теж цього не хочеться. Сподіваюсь там нічого серйозного немає — сказав Андрій та обійняв мене.

Андрій.

Ці місяці перед концертом пройшли цікаво. Запам’ятався день закоханих. У школі наш клас зробив невелике свято. У класі після останнього уроку накрили стіл з різними смаколиками та газованою солодкою водою. Була з нами класна керівничка, тому слідкувала аби ніякий алкоголь на стіл не потрапив. Ми весело проводили час, а після я з Даринкою пішли ще у кав’ярню. Ось так у шкільних формах й пішли. Я не хотів йти до себе, бо мене б потім не випустили зі словами “Допоможи сестрі з Кірою”. А я в цей день хотів погуляти з Дариною. А після прогулянки ми пішли до неї. Весь інший час, тобто вечір сиділи з підручниками та вчили уроки. Даринка після таких веселощів не могла зібратися з думками, тому як виявилось зробила декілька помилок. Якби я сам робив ці завдання, то у мене б помилок було все одно більше, ніж зробила вона. І на наступний день коли перевіряли домашню роботу Даринці поставили першу дев’ятку за цей рік. Вона її вже виправила, але той день її зовсім не радував. А я якось звик до таких днів, тому був не здивований.

А сьогодні вже концерт, ми до нього готувались довго. Даринці аж ніяк не подобалось пропускати уроки, тому вона кожен вечір сиділа з підручниками та вчила все сама. І мене примушувала ось так вчити. Казала “Треба буде екзамени складати, тому вивчити все потрібно”. І таки вона права, адже якби ми не вчили ми б контрольні та самостійні роботи не написали б взагалі, навіть на двійку.

Концерт почався добре, все йшло по плану, до того моменту як однокласниця не підвернула собі ногу. З одного боку це дуже-дуже погано, а з іншого, вона тепер сидить біля мене та контролює все, що відбувається на сцені. І плюс ми пошепки розмовляємо. Ми розмовляємо, а в думках у мене одне, хоч би цей концерт швидше закінчився, щоб повести Дарину в травматологію. Та він ще довго буде йти, бо номерів у цьому році більше, ніж було у тому. Зоя Павлівна вирішила, що той концерт був коротким, хоча мені це зовсім не здалось.

За дві години все нарешті закінчився. Все пройшло добре за виключенням одного. А саме з підвернутою ногою Даринки. Ми зразу після концерту з її мамою поїхали у травматологію.

Приїхавши у лікарню, Даринку завели до лікаря. Їй зразу зробили рентген. І залишили одну у кабінеті, бо лікар сказав, що він зараз скаже, що треба робити, ну звісно коли побачить той рентген.

За десять хвилин Даринка вийшла з кабінету. Ми з Поліною Дмитрівною встали з лавки.

— Що сказав лікар? Що з ногою?

— Перелому немає, просто ушиб. Сказав походити декілька днів з тугою пов’язкою, робити компреси. І якщо буде боліти, то пити знеболювальні — сказала Даринка. Мені аж від серця відлягло. Перелому немає й це дуже добре.

Ми приїхали додому до Даринки. Я їй допоміг зайти у квартиру. Звичайно це могла зробити Поліна Дмитрівна та я наполіг, щоб допомогти. Дарина звісно була не проти такої допомоги, тому з радістю погодилась. А після, сказала, щоб я йшов додому та допоміг сестрі з Кірою, бо це важливіше, ніж Даринка. Вона сказала так: “Йди допоможи своїй сестрі. Їй допомога не завадить, а зі мною нічого не буде поганого... чому будеш біля мене сидіти. Я ж не помираю”. Я звісно з нею згоден та все ж хотілось побути саме біля своєї дівчини. Але сестрі дійсно допомога потрібна.

1 ... 36 37 38 ... 50
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Випускний клас, Вікторія Грош (Rouce)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Випускний клас, Вікторія Грош (Rouce)"