BooksUkraine.com » Сучасна проза » Коли війна стане спогадом, Нік Гравіско 📚 - Українською

Читати книгу - "Коли війна стане спогадом, Нік Гравіско"

13
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Коли війна стане спогадом" автора Нік Гравіско. Жанр книги: Сучасна проза. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 3 4 5 ... 16
Перейти на сторінку:
3. Закони починаються з правди

Між іншим, після російсько-українська війни, процеси що відбувались в самій Україні теж носили досить незвичний та цікавий характер.

Зразу після закінчення активних бойових дій на території України були призначені нові президентські вибори, на яких перемогу здобув новий президент. Він був вихідцем зі Збройних Сил в генеральському званні, але вже мав досвід дипломатичної роботи та досвід системних рішень як в армії так і в цивільній сфері, був справжнім патріотом та вихідцем з народу, він надзвичайно цінив, любив та розумів українських людей, їх ментальність та справжні бажання і прагнення. Президент Зеленський залишив свою посаду з почестями, він і далі залишався суспільним авторитетом, хоча його репутація і зазнала досить негативного впливу під час подальших розслідувань діяльності його команди впродовж 8 років керування державою. Президент Зеленський набрав досить багато голосів на виборах, та мав своїх прихильників, але український народ дуже хотів перегорнути сторінку своєї історії пов’язаною з війною і врешті решт зробив це. В цьому Зеленський став остаточно схожим на Черчилля, ореолу і  образу якого він прагнув весь час бойових дій, Зеленський став остаточно схожим саме на того Вінстона Черчилля який програв післявоєнні вибори в Великобританії в 1945 році, хоча мав ореол переможця і беззаперечний авторитет, нація остаточно пішла від війни, змінилось все, змінилась епоха і прийшли нові люди.

Зразу після обрання новий президент заявив про глибинні реформи в державному устрою, економіці, але почав з розмови з суспільством. Усвідомлюючи всю важкість історичного спадку, наслідків війни, морального стану суспільства, новий президент запропонував утворити конституційну раду, як тимчасовий орган, який би напрацював основні принципи і підвалини існування українського суспільства та держави і запропонував основні моральні норми на основі яких була написана та в подальшому прийнята нова Конституція України. Усвідомлюючи історичні шанси які дала Україні доля, кров героїв, та тяжка праця суспільства в останні роки, новий президент звернувся до народу з цією ініціативою і запропонував висувати кандидатів в таку раду. Умовами висунення були критерії морального авторитету людини, криштальної репутації, та поваги в суспільстві. Це були як прості люди – вчителі, лікарі, релігійні діячі, науковці, військові, письменники, журналісти, так і національні авторитети рівня Любомира Гузара, Ліни Костенко, Мирослава Мариновича. Критеріями включення до списку таких людей були: відсутність досвіду перебування у владних структурах, беззаперечний моральний та професійний авторитет, відсутність великих статків та бізнесу, служіння народу та служіння високим загальнолюдським цінностям. Зрештою в одному місці була зібрана справжня еліта нації, головною метою якої було надати справедливі правила та моральні норми майбутнього існування України та українського народу.  Кожен регіон мав та знав таких людей, кожен регіон зміг висунути та рейтинговим голосуванням обрати таких людей. Єдиною умовою для обраних делегатів було те, що після завершення роботи конституційної ради та напрацювання основних принципів та механізмів нової конституції, ці люди та члени їх сімей  більше ніколи не зможуть бути задіяні у владних структурах чи бути обраними депутатами і ніяк не зможуть пов’язати свою подальшу діяльність з владними органами чи політичними партіями. Єдиний випадок коли ці люди можуть знову впливати на хід політичних подій в державі, це скликання нової Конституційної Ради під час кризових чи загрозливих подій для українського народу і української держави.

Паралельно з формуванням та роботою Конституційної Ради, в країні відбувалася парламентська виборча компанія, були сформовані нові політичні партії та рухи основою яких стали лідери що мали авторитет в збройних силах та силових структурах, та під час війни проявили себе як справжні патріоти та стійкі бійці. Ці політичні сили також жадали змін, та відразу після обрання отримали нові напрацювання Конституційної Ради, і вже в перші місяці своєї діяльності прийняли нову Конституцію, та основні законодавчі акти що назавжди змінили Україну і відкрили шлях до нового достойного, вільного та заможного життя.

Новий Президент та нова Верховна Рада здійснили ще багато необхідних реформ та нововведень, а Конституційна Рада скликалася по спеціальній процедурі, ухвалювала рішення, які не були обов’язкові до виконання в законодавчому плані, але мали настільки високий моральний авторитет що завжди приймалися як керівництво до дії Президентом та Верховною Радою України.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 3 4 5 ... 16
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Коли війна стане спогадом, Нік Гравіско», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Коли війна стане спогадом, Нік Гравіско"