BooksUkraine.com » Інше » Феномен доктора Хауса 📚 - Українською

Читати книгу - "Феномен доктора Хауса"

263
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Феномен доктора Хауса" автора Євгенія Сергіївна Захватова. Жанр книги: Інше. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 39 40 41 ... 61
Перейти на сторінку:
«Так, це я». «О, дивина! Вони що, накладають вам спеціальний макіяж, який зістарює вас? І, напевно, вони вдягають на вас якийсь спеціальний одяг, який вас повнить, так?» Я зрозуміла, що незнайомка хотіла зробити комплімент не мені, а тій Лізі, яку я граю. Жінка намагалася сказати, що в житті Ліза виглядає молодшою, красивішою та стрункішою. Незважаючи на добрі наміри прихильниці, ось що вона сказала насправді: тисяча людей, яких мені пощастить зустріти протягом тижня, побачать мене молодою та стрункою. Але решта 29 мільйонів по всьому світу, які дивляться серіал, бачать мене старою і товстою.

— Я дійсно думаю, що між Кадді й Хаусом буде гарячий секс. Але я гадки не маю, як до цього дійде, і просто не знаю, чим усе це скінчиться.

Інші факти

— Ліза Едельстін — вегетаріанка.

— Вона незаміжня. По своїй доброті прихистила кота і трьох собак, з якими вона і мешкає у власному будинку, що має столітню історію.

Актриса та її домашні улюбленці

— Система йоги, за якою займається актриса, — одна з найефективніших систем хатха-йоги. Аштанга-віньяса-йога вчить: не йогу треба пристосовувати до слабкості й недосконалості практикуючого, а навпаки, той, що практикує цю систему, повинен розвивати себе відповідно до ідеалів.

— Ліза Едельстін сама написала сценарій мультфільму, продюсером якого хоче виступити. За її словами, він дуже похмурий і хвилюючий, тому доведеться його випустити під псевдонімом, аби не зруйнувати власного екранного образу.

— У вільний від роботи час пише музику та прозу, а також малює.

–Едельстін дуже самокри тична, не любить дивитися в дзеркало, навіть коли вона з зачіскою та макіяжем, оскільки їй ніколи не подобається те, що вона там бачить. Дуже важко переносить перегляди фільмів за власної участі.

— Обожнює діаманти.

Роберт Шон Леонард

Як театральний актор класичної школи, Роберт Шон Леонард (Robert Sean Leonard), даючи численні інтерв’ю після успіху «House M. D.», так і не може відповісти на питання, чому він опинився в кіно й на телебаченні. На сцені Роберт з одинадцятьох років, працював на Бродвеї і номінувався на престижну театральну премію «Tony» як виконавець ролі в постановці «Кандида» за Бернардом Шоу. Він також зіграв Клаудіо в інтерпретації «Багато галасу даремно» режисера Кеннета Брана. У театральних акторів, що зробили успішну кар’єру, вважається поганим тоном із головою пірнати в кіно, а тим більше — в телевізійні «мильні опери». Але театральні успіхи Роберта Шона Леонарда згадують лише в офіційних біографічних довідках. З 2004 ро ку і до сьогодні він — насамперед доктор Джеймс Вілсон із «Доктора Хауса».

Актор Роберт Шон Леонард

Справжнє ім’я актора — Роберт Лоренс Леонард. Він узяв ім’я брата — Шон — як друге ім’я, тому його знають як Роберта Шона. Хоча друзі для простоти спілкування звуть його Боббі. Він народився 28 лютого 1969 року у Вествуді, штат Нью-Джерсі. З другом дитинства Роберту пощастило, як і Омарові Еппсу: з перших днів життя мама Боббі вивозила його на прогулянку разом із мамою Каспера Ван Дьєна.

Роберт Шон Леонард на сцені, у бродвейскій постановці «Аркадія»

Нащадок старовинного роду Ван Дьєнів був на званий Каспером за дав ньою родинною традицією. В спадок йому передалася яскрава зовнішність, і, ставши актором, Ван Дьєн почав грати красенів у серіалах, героїв у фантастичних бойовиках і, що дивно, жертв у фільмах жахів. Нашому глядачеві відомі «страшилки» за його участі «Пітон» (Python, 2000) та «Сонна лощина» (Sleepy Hollow, 1999). Проте друзі дитинства Роберт і Каспер разом так і не зіграли: Леонарда вабила сцена. «Я досяг усього, чого хотів, — говорив пізніше актор. — В дитинстві я хотів бути Кевіном Кляйном і Семом Ватерстоном. Я виріс на спектаклях нью-йоркського «Публічного театру», на Шекспірі, на грі Меріен Селдес. У мене 14 спектаклів на Бродвеї, але про це зараз потрібно всім нагадувати, таке життя».

Роберт на початку акторської кар’єри

Роберт Шон Леонард закінчив Колумбійський університет. Почавши грати в театрі, все-таки піддався впливу Каспера Ван Дьєна і спробував себе в кіно. Після маленьких ролей у фільмах «Мангетенський проект» (Manhattan Project, 1986) і «Мій найкращий друг — вампір» (My Best Friend Is A Vampire, 1988) актор домігся великого успіху, зігравши Ніла Перрі, чутливого та вільнодумного студента, що вчинив самогубство у фільмі «Товариство мертвих поетів» (Dead Poets Society, 1989). У колах інтелектуалів цей фільм режисера Пітера Віра вважається культовим. Свого часу картину номінували на премію «Оскар». Щоправда, її мусив отримати колега Роберта Шона — Робін Вільямс.

Роберт Шон Леонард в образі Ніла Перрі

Наступне десятиліття після тріумфального фільму не принесло Леонарду ні гучних акторських успіхів, ані нищівних поразок. І лише в 2001 році Роберт Шон отримав премію «Tony Award» як найкращий актор за виконання головної ролі у фільмі Тома Стоппарда «Винахід кохання» (The Invention of Love). За рік його номінували ще раз. Проте Роберт Шон Леонард, не беручи участі в гучних проектах і не прагнучи зоряної слави, як і раніше, залишався одним із багатьох майстрів своєї справи.

Роберт Шон Леонард — доктор Вілсон

Все змінилося, коли для серіалу «Доктор Хаус» знадобився актор саме класичної театральної школи на роль Джеймса Вілсона, найкращого друга і водночас — вічної жертви доктора Грегорі Хауса. Ця людина повинна була володіти внутрішньою силою, яку до певного часу стримує в собі. Саме ця сила допомагає Вілсону, витримуючи кепкування Хауса, зберігати справжню чоловічу дружбу. Як показав час, Роберт Шон Леонард ідеально втілив на екрані задум продюсерів.

Роберт Шон Леонард — про себе, Хауса і Джеймса Вілсона

— Я не дивлюся «Доктора Хауса». Сама ідея дивитися на самоті на себе в телевізорі здавалася мені божевільною. Щось із розряду розпиття пляшки віскі «Maker’s Mark» з пістолетом напоготові, аби після того застрелитися. Тому я не дивився жодного сезону.

— Я ніколи не був би щасливіший, ніж за такої кар’єри, яка у мене зараз. І поки що я не хочу нічого міняти. Гроші — це добре, і я радий, що отримую їх та можу відкласти на подальше життя, коли гратиму в Лінкольн-центрі п’єси Тома Стоппарда, нічого при цьому не заробляючи. Але правда, я чудово почуваюся і не переживаю, що працюю лише два дні на тиждень. Бо ось ці головаті хлопці, котрі просувають серіал, або команда монтажу, — вони по 16

1 ... 39 40 41 ... 61
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Феномен доктора Хауса», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Феномен доктора Хауса"