Читати книгу - "Феміна, Ріна Март"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Часом у коментарях під власними статтями можна випадково зустріти справжнє джерело чоловічої мудрості. Навіть не криницю, а не побоюсь цього слова – поклад. Так, під статтею "Як помирає кохання жінки" один із представників сильної половини суворо написав, мовляв, не вигадуйте, якнайменше дивіться цих ваших бразильських серіалів про кохання, не буває такого в сім'ї: теплі слова дружині, чай і ніжні обійми - це тільки в книжках бувають у заможних людей. А якщо ти не живеш на Лазурному березі, тоді твій світ суворий і аскетичний. І жінка має вже радіти такому героїчному знаку уваги, як повернення найдорожчого чоловіка в рідні пенати. Ні, це не жарт, ось аутентичний коментар:
«Дуже добре ви розписали бажане, але це можливо за ідеальних умов. Десь на березі блакитного моря, купаючись у променях теплого сонця та зв'язках стиглих бананів.
В нас інша реальність. Ніхто не заперечує приділяти один одному знаки уваги, але не варто переходити межу. Хіба важко філософськи ставитися: ну не купив квітку, не вкрив пледом, не налив чаю з медом. Але ж він прийшов додому, розігрів собі вечерю і помив за собою посуд! Хіба це не знаки уваги? Чи обов'язково пурхати метеликом?
Вам простіше скласти «транскрипцію поведінки чоловіка», повісити її на холодильник та сімейний затишок вам забезпечено»
Розумієте, до чого дійшов чоловічий героїзм у стосунках? Він прийшов додому! Розігрів вечерю! Помив за собою тарілку! Ну, хіба це не знаки уваги? Ну чого вам, вічно незадоволеним бабам, ще не вистачає? Важко хіба ставитися філософськи до чоловічої лінощів і бажання комфорту за ваш рахунок?
Суворий чоловік СОБІ розігрів вечерю, поклав їжу СОБІ в рот, ЗА СОБОЮ помив посуд! Причому, вечеря не приготовлена ним особисто, а розігріта. Де у цьому харчовому ланцюжку увага до жінки? Це якийсь новий вражаючий подвиг від чоловіка – ПОЇСТИ самостійно? Я знову пропустила все найцікавіше? Поясніть, коли вже оплески підвозити. Коли він сам поїсть чи коли тарілку за собою прибере?
Так і бачу цього відчайдушного сміливця, що гордо демонструє дружині вилизану тарілку: "Я все з'їв, люба, ще й сам розігрів." І вона, в накрохмаленому фартушку, зі сльозами на очах: "Боже, це чудово. Ти ж моя розумничка, йди я тебе поцілую. Це найкраще, що я бачила у своєму житті - мій чоловік сам поїв. - І витираючи скупу жіночу сльозу краєм сукні, голосом, сповненим трагізму, додає - Скоро зовсім дорослим станеш".
Ви тільки вдумайтеся, який подвиг – "прийшов додому, розігрів собі вечерю". Ось тобі й увага, жінко. Справжній подарунок долі – навіть додому не забув прийти. Пам'ятаємо, любимо, пишаємося. А потім дивуються, що жінки заводять "таємних" чоловіків або зовсім в закат звалюють. Він же надавав їй знаки уваги - приходив додому і добре їв, чого їй, невдячній, не вистачало. Пісня)))
На цю відповідь чоловіків припас просто вбивчий аргумент:
«Нісенітницю якусь несете. Прям до сарказму з істерикою. Ви вважаєте неправильним, якщо чоловік поколупався в куховарці дружини і розчаровано відсунув тарілку? Мені вірніше, якби він похвалив навіть несмачну їжу, зробивши приємно дружині, адже вона готувала. Так, і «боже, це чудово». Чудово те, що вона нагодувала його.
Прекрасно й те, що він собі розігрів, не відволікав дружину від відпочинку або домашніх справ.»
Не відволікати дружину від домашніх справ - це сильно, звичайно. І заслуговує на медаль "За особливу мужність і відвагу в шлюбі". Слова не хлопчика, а мужа. Включитись у ці справи схоже ніхто не пробував. А навіщо? Він же додому прийшов, радуйся та танцюй, жінка. Справжній чоловік вище цього - якогось побуту, та й що там побуту цього, дві кнопки натиснув і мультиварка білизну випрала, а потім там же і суп зварила, щоби двічі не вставати. Так що не стогніть, якщо тільки не займаєтеся сексом. Один громадянин тут нещодавно захоплено розповідав про дивовижні властивості сучасного прання, мовляв і білизну завантажить, і випре і висушить, і в шафу складе, а наприкінці ще послуги самі знаєте якого характеру надасть. Дружина навіщо?
Чоловіки дуже люблять зручність і комфорт за рахунок жінки обернути в красивий фантик і облагородити. Розписати красивими фразами всю пишність особливого "жіночого призначення" та знецінити жіночу працю одночасно. Мовляв, справжню жінку хлібом не годуй, дай померти за високу ідею – когось нагодувати, наприклад, не відволікаючись від домашніх справ, отримуючи за це найцінніше у її житті – повернення блудного папуги додому. А не квіти, обіймашки та те, що ви там собі нагледіли у бразильських серіалах. Це тільки на Лазурному березі. Іди котлети смаж і не вигадуй. Ти зобов'язана радіти, що чоловік прийшов додому і з'їв за 3 хвилини все, що ти готувала 3 дні, нахвалюючи твоє куховарство на всі лади, а не копирсаючись виделкою і розчаровано відсуваючи тарілку. Не догодила.
Окремі чоловіки досі живуть у фентезійному світі "особливо паприродних жінок", який самі ж і вигадали, щоб зосередити у своїх руках маніпулятивні важелі впливу, а тому смішно погрожують неслухняним жінкам відсутністю немовлят. Теж перл під однією зі статей: "Жінка потрібна, щоб тішити чоловіка". На відповідь читачки "А чоловік навіщо жінці?", цей громадянин впевнено відповів: "Вам немовлята потрібні? То то й воно. Тож надавайте нам комфорт або живіть без дітей". Це ж чергова жіноча висока ідея, яку чоловіки наполегливо нав'язують жінкам – немовлят народжувати без перерви на їжу та сон. А якщо ти з цим не згодна, або не дай Боже щось там вимагаєш від чоловіка, якихось грошей та відповідальності, значить ти неправильна, аморальна та меркантильна. Сенс життя справжньої жінки - задовольняти чоловіка в односторонньому порядку.
Ні, я анітрохи не применшую прагнень люблячої жінки нагодувати і вкласти коханого на диван. Це чудово - готувати для милого смаколики. Проте вважати, що вся увага до жінки – це добре їсти та повертатися додому, виглядає як мінімум дивно. Дитинство закінчується тоді, коли жінка перестає розчулюватися тому, що ти все з'їв. Але, схоже, до деяких чоловіків ця проста істина так і не доходить, і вони продовжують перебувати в глибокій впевненості, що поневіряння його шлунка є для жінки головним сенсом життя та високою ідеєю, за яку і голову скласти не соромно.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Феміна, Ріна Март», після закриття браузера.