BooksUkraine.com » Детективи » Нездоланний 📚 - Українською

Читати книгу - "Нездоланний"

162
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Нездоланний" автора Лі Чайлд. Жанр книги: Детективи / Бойовики. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 62 63 64 ... 156
Перейти на сторінку:

Тоді вона застібнула її й запитала:

– Все гаразд?

Ричер кивнув та сказав:

– Нам потрібно піймати таксі.

30

Вони вийшли за двері, примружилися від яскравого сонця та зупинилися біля рецепції, щоб повернути ключ. Портьє виглядав занепокоєним через їхній ранній від’їзд, спочатку він злякався, що щось не так було з номером, проте коли вони запевнили його, що все гаразд, він припустив, що вони знайшли місце із погодинною зміною постільної білизни, і засмутився ще більше. Ричер пояснив йому, що в них просто раптово змінилися плани, лише бізнес, і нічого більше, проте він розумів реакцію портьє. Їхнє волосся було досі вологим після душу, і від них накочувалося хвилями таке сяйво, наче від джерела радіоактивного випромінювання.

На узбіччі через дорогу стояло таксі. Ричер засвистів і замахав руками, як і минулого разу, проте цього разу це спрацювало. Авто зробило повний оберт від одного узбіччя до іншого і зупинилося таким чином, що ручка задніх дверцят опинилася якраз на рівні стегна Ричера. Водій відчинив багажник та вийшов із машини, щоб допомогти Ченґ з її валізою. Він був міцним на вигляд чоловіком у сорочці з коротким рукавом, на його руках випинали м’язи, ніс у нього був зігнутим від давнього перелому, а брови здавалися широкими від обвислої рубцевої тканини. Ричер припустив, що в молоді роки він був боксером або ж йому просто не щастило. Водій підійняв валізу так, наче вона була невагомою, та помістив її до багажника. Ченґ ковзнула досередини на вінілове сидіння позаду водія, а Ричер сів біля неї. Водій усівся на своє місце за кермом та перехопив погляд Ричера в дзеркалі.

– Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса, – сказав Ричер. – «Американські авіалінії», внутрішні рейси.

Таксі рушило з місця, рухаючись тихо та повільно крізь сонячні промені, праворуч та ліворуч бічними вуличками в напрямку бульвару Санта-Моніка, звідки воно попрямувало на південь, а тоді на захід, до 405-го маршруту.


Цього разу хлопець у джинсах та з висушеним волоссям не чекав на дзвінок свого стаціонарного телефону. Він хотів випередити новини, тому подзвонив своєму інформаторові першим. Він запитав:

– Усе зроблено?

Його співрозмовник відповів:

– Не хвилюйтесь, усе буде зроблено.

– То ще нічого не було зроблено?

– Ще ні.

– Але ж Хеккет уже був там.

– Дозвольте нам робити те, на чому ми знаємося, гаразд? Двоє трупів у мотельному номері у Вест-Голівуді стали би просто катастрофою. На такі речі блискавично б відреагували. За одну хвилину туди б наїхало з десяток авто. Цією справою доручили б займатися чотирьом слідчим. Про це був би сюжет у вечірніх новинах. Хеккет не може допустити такого розголосу. Занадто ризиковано. Він повинен працювати далі.

– То коли ж тоді?

– Довіртесь мені. На літак вони точно не сядуть.

Маршрут № 405 був, як завжди, завантаженим, але транспорт поволі рухався. Три смуги, по всіх рухалися авто, усі яскравих кольорів, свіжопофарбовані, навощені та хромовані. Усі рухалися в променях яскравого та миготливого сонця на фоні рудих та коричневих пагорбів. Їхалося спокійно та приємно. Ченґ повністю опустила своє вікно і впустила тепле повітря. Її волосся розвівалося від вітру. На плечах у неї лежала футболка, досі трохи волога. Рухи водія були виваженими та обережними. Ніякої метушні. Він продовжував їхати по крайній правій смузі в одному ритмі з іншими машинами, дорога була такою ж чудовою, як і решта лос-анджелеських доріг. Вони дістануться туди, коли потрібно.

Ричер відкинувся назад на своєму сидінні, досі глибоко задоволений, досі розслаблено-гумовий, і Ченґ поруч із ним мала такий самий вигляд. Вона запитала:

– Волонтер у бібліотеці повинен бути місцевим, правда ж? Це ж невелика спільнота, власне. Не те щоб нам довелося обшукати Чикаґо повністю.

Ричер сказав:

– Тобі слід перевірити, що Вествуд написав чотири місяці тому. Нам потрібно знати, що було на думці в Мак-Кенна, до того, як ми з ним зустрінемось. Ми повинні з’ясувати, що примусило його зробити перший дзвінок.

Ченґ витягнула свій телефон та почала рухати великими пальцями по екрану, шукаючи сторінку «Лос-Анджелес Таймс». Мобільна мережа була значно повільнішою за Wi-Fi, проте врешті-решт і вона дала результат. Вона запитала:

– Рівно чотири місяці тому? Чи враховувати те, що він міг вивчати і його давніші дописи?

– Хороше запитання, – відмітив Ричер. – Думаю, якщо Мак-Кенн розуміється на Мережі, він міг би дізнатися будь-що. Але перегляд усього, що Вествуд написав за життя, нам не допоможе. Спробуй тримісячний інтервал. Чотири, п’ять, шість місяців тому.

Ченґ скористалася власним пошуковим рядком на сайті та надрукувала в ньому «Вествуд». У відповідь вона отримала купу інформації про район у Лос-Анджелесі під такою самою назвою. Тому вона змінила свій запит на «Ешлі Вествуд», цього разу взявши слова у лапки, що одразу спрацювало. Спочатку з правого боку з’явилося віконечко з фото та біографією самого журналіста. Фото виглядало так, наче його зробили декілька років тому, погожого дня.

1 ... 62 63 64 ... 156
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нездоланний», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нездоланний"