Читати книгу - "Феміна, Ріна Март"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Крім «пополамщиків», розбір польотів яким ми робили у попередніх статтях, існують на світі дивні єдинороги, які вважають, що жінка «по-природі» має гарувати вдома після роботи, а він має відпочивати. Бо він ходить НА РОБОТУ, а жінка на якусь там роботу. Як це виглядає у парах, на прикладі коментаря читатачки:
«Багато років тому, на початку нашого спільного життя з чоловіком я цю проблему вирішила раз і назавжди. Працювали ми з ним тоді на одному підприємстві, виїжджали засвітло і приїжджали вночі. Дітей тоді не було, але був город та господарка. Приїжджаємо ми з ним значить разом ніякі, він на диван, а я по дому бігаю, щоб встигнути поспати хоч трохи. Вимоталася в край. Сідаю якось з ним поруч на диван і говорю спокійно, але жорстко, - якщо ти хочеш щоб у тебе в будинку було пекло, воно буде. Я себе знаю, тож або ми разом займаємося будинком, або я за себе не ручаюся. З того часу минуло 30 років, чоловік завжди мені допомагає.»
Розумні жінки вирішують проблеми розподілу побутових обов'язків з ходу, як тільки "застовпили" в РАГСі одну локально взяту бойову чоловічу одиницю. Саме так і вчинила героїня коментаря вище. Інші йдуть стопами мам-бабусь - тягнуть на собі весь побут, при цьому працюючи нарівні зі своїм чоловіком і тишком-нишком ненавидячи всіх навколо.
Помітила одну закономірність: якщо чоловік займається побутом нарівні з дружиною (при цьому вони обоє працюють), то він вах який молодець і ветеран праці, чужі жінки захвалюють його до дірок. При цьому самі часто пишуть "МЕНІ чоловік підлоги вимив" або "чоловік мені ДОПОМАГАЄ по дому".
Схоже, у декого досі існує думка, що у жінок чистка унітазів вшита в гени і це "паприроді", ну подобається жінкам після роботи вдома прибирати-гладити-готувати-чистити-витирати замість відпочинку. Вони від цього отримують неймовірний кайф, особливо дивлячись на чоловіка, який захотів полежати після роботи. Чоловіки у нас ДОПОМАГАЮТЬ по дому, з дітьми, з покупками, незважаючи на те, що 70% заміжніх жінок працює.
Якщо чоловік гуляє зі СПІЛЬНИМИ дітьми, миє СПІЛЬНИЙ посуд, готує СПІЛЬНУ вечерю, де тут героїзм і чому тоді жінки досі не в медалях? Чи він харчується повітрям і має суперздатність до левітації, тому підлоги не бруднить? Чому з мовчазної згоди суспільства все це звалюється на жінку? Якщо побут зараз це "натиснути пару кнопок", як кажуть чоловіки, отже, ці чоловіки насправді вдома нічого не роблять. Тому що знали б, скільки зусиль вартують ці "кнопки".
Ну, чи як варіант - якщо побут настільки легкий і так нещадно знецінюється чоловіками, чому б їм не зайнятися цими "кнопками" самим, а не спихати це все на жінку зі словами "та там ділов-то"? Адже справа навіть не в "важко - легко", суть у тому, що побут - він щодня. А полички чоловік прибиває раз на 5 років.
Чоловікам іноді потрібно на пальцях пояснювати елементарні речі, а ще краще малювати плакат. Якщо дружина працює і при цьому надає повний комплект побутових послуг, вона апріорі не може бігати в напівпрозорому пеньюарчику та грайливо косити лівим оком, закликаючи до постільних ігрищ – у неї на це просто не залишається сил.
Жінка, яка приходить з роботи і заступає на другу зміну біля плити, мріє лише про одне – коли всіх нагодує, вона хоче здохнути.
І на користь чоловіка не доводити дружину до такого стану. Розумний чоловік чітко розуміє - чим більше він вмикається в "битовуху", тим менше у нього шансів прожити життя з вічно незадоволеною і втомленою мегерою.
Усіх люблю та обіймаю, ваша Ріна Март. Не забудьте тицьнути кнопку «Підписатися».
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Феміна, Ріна Март», після закриття браузера.