Читати книгу - "Щоденник Яти Ольше. Том 1, Наталія Шепель"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
- Звісно розповім. Хай йому грець.
- Разом підемо. Як отримувати догану, то вдвох. Може не так сильно буде лаятись, - запропонував Леорі.
- Але про одне прошу замовчати, - попросив вампір, - про те, що я вилікував Імара. Мені й так від вчителя перепаде.
- А що то була за магія? Я бачив й не раз як зцілювали, але це щось інше.
- Це суміш зцілення та некромантії. Я вже місяць вивчаю обидва напрямки.
- Але об’єднувати їх вдавалось лише елметам! - Здивовано викрикнув хеда.
- Того й прошу, про мене не розповідати. Не вистачало знов купу питань та перевірок проходити у Німідора.
- Будемо мовчати. Але й не обіцяю, що вдасться тримати довго це в таємниці. Рано чи пізно, не знаю як, але Лавер постійно про все дізнається, - запевнив хлопець. – Хотів запитати: Ята, а чого ти й досі в напівтрансформації? Відчуваєш ще загрозу?
- Ні. Просто в мені з одягу вижили лише чоботи та куртка.
Леорі почервонів наче томат зрілий. До нього щойно дійшло, що під лускою я повністю гола.
***
В місто ми повернулися пізно ввечері. Другокурсники одразу ж пішли до Фіони з подругами, щоб переконатися, що з ними все добре. А я з Гором додому. Й залишившись на одинці розповіла, що помітила як за нами спостерігали від самої зони до міста зграя незнайомих вовків-перевертнів.
03.10.157р.
Околиця Маг-Рівіка
Першого дня тижня пан Калрін Лавер спокійно вислухав нашу з Леорі розповідь про злогоду в зоні. Потім хлопця відпустив, а зі мною провів чергове заняття з контролю емоцій. Задовольнившись моїми результатами відпустив й мене, а на наступний день забравши з уроків потягнув до аномальної зони.
- Некромантією смердить, гірше чим на фермі гноєм. Таке враження, що тут відбувся конкурс, хто швидше підійме мерця. Та не один, а декілька.
Декан дійшов такого висновку по завершенні двох годинної перевірки магічного фона цього місця. Хоч некромантія й була офіційно дозволенна, все ж за її практикою пильно слідкували, того я побоювалась, щоб декан не здогадався, що тут й Вальдегор руку приклав.
- Залишки кісток вже майже розтягли на обереги селяни. Й нащо вони їм здалися? Користі нуль. Але декілька вдалося знайти. Сподіваюсь їх зможемо дослідити, - завершивши розгрібати попіл, декан подивився на мене. - Більше подробиць пригадати не вдалося?
Я чесно намагалась, але запах згарища заважав зосередитися. Та де що все ж змогла згадати.
- Портал був тут, - тикнула я рукою майже в центр попелища, - він не мав стабільної форми, але навряд перевищував півтора на півтора ларка. Ще на відміну від наших в нього була відсутня рама. Але перед усім лякало що він клуботався, наче не портал, а пожежа. Та ще з нього інколи виривалися блискавки. А! Ще згадала. Якось дим розійшовся й мені, на тій стороні порталу, вдалося розгледіти контури ще одного демона. Він на відміну від ларгінців мав лише дві руки, а на його голові були велетенські роги. Чи то шолом такої форми. Часу розглядувати його більш ретельно не було, я майже одразу розпочала пожежу.
- А він тебе помітив? - з тривогою в голосі запитав Лавер.
- Так. Я це відчувала. Й не тільки бачив, а ще й добре розгледів та запам’ятав.
- Звідки така впевненість?
- Я відчула. Він дуже здивувався, коли я перекинулась драконом.
- Це не добре.
- Знову будеш наполягати на цілодобовій охороні?
- Оцінюючи, як ти впоралась з ларгінцями, то буде марна трата ресурсів.
Нарешті. Й пів року не пройшло.
- Але..., - продовжив декан, та я його перебила.
- Хтось наближається.
- То Німідор. Треба це місце взяти під охорону.
Але декан помилився, це були селяни які ще не встигли набрати “оберегів”. Розігнавши шукачів, ми присіли в очікуванні ельфа з загоном охоронців. А щоб не гаяти час, декан вчив як встановити зв’язок з фамільяром, щоб бачити його очима, коли він знаходиться на відстані.
04.10.157р.
Дикий Ліс, Маг-Рівік
- Й нащо ти це все притягла? - запитав мене Вальдегор, спостерігаючи як я розставляла зміст підвалу вежі у своєму підвалу.
- Щоб спокійно з ними розібратися. Може щось знадобиться.
- Дійсно дракон. Все до своєї печери тягнеш. А раптом там щось небезпечне? Якась хвороба, наприклад?
Тяжко зітхнувши, з частиною слів погодилась. Мій підвал дійсно все більше нагадував звалище. Тут вже знаходились деякі речі з Гаяв-Тока, та ще й додала з зони. Якщо чесно кажучи я дуже ризикувала телепортуючись прямісінько до підвалу, раптом сховище знайшов Німідор та також його обстежує. Та на моє щастя схованка залишалась не поміченою.
- Я ж не збираюся відкривати ці флакони прямо посеред міста, - намагаючись трохи виправдатись, відповіла я. - От навчуся встановлювати захисні бар’єри як магістр Стер, щоб жодна бактерія його не перетнула, тоді й почну досліджувати.
- А сама захворіти не боїшся? Може там спеціальний вірус проти драконів?
- Може. А може й ні. Час покаже. А ти знов зібрався до фот Хейнна?
- Так. Повернуся на при кінці наступного тижня. Якщо впораюсь з завданням звісно.
Я трохи засмутилася, адже на наступний тиждень в мене були деякі плани. Та не стала наполягати, щоб вампір вмовив його відпустити раніше. Все ж не останній рік тут живу. Сподіваюсь. Бо мені подобався цей світ, він дійсно став мені домівкою.
Попрощавшись з другом я пішла до школи, а він до лісу, тренуватися.
***
- Вчора відбулася дуель між Віткаром та Конном, - тихенько на вухо сказав Філл, поки магістр Семо малював схеми на дошці.
Я трохи запізнилася, того й не встигла зібрати свіжі плітки за день який була відсутня.
- Дійсно. Тиждень же пройшов! - голосніше, чім слід, відповіла я.
- Пані Ольше, ви хочете щось додати? - закінчивши малювати запитав вчитель.
- Ні. Вибачте.
- Тоді продовжимо. Як бачите на дошці намальована схема властивостей каменю парлон. Хто розповість що це за камінь? Пан Шое, прошу.
- Цей камінь включений у групу парліетмінів. Він здобувається лише у двох місцях, це острови Шейм та Лург, розташовані в Синьому морі. В основному ці камені використовуються для оберегів-амулетів, але іноді як звичайні прикраси.
Філл відповідав чітко та швидко, без зупинок, чим заслужив прощення від вчителя, за розмову на уроці. Мені ж дісталась доповідь
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник Яти Ольше. Том 1, Наталія Шепель», після закриття браузера.