Читати книгу - "Пригоди бабусі та Натусі. Книга 1. Знайомство, Ньюбі Райтер"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Натуся наскільки часто робила всілякі дурниці, настільки ж попадала в неласку до Бабусі. Систему покарань було затверджено на сімейній раді, документ був урочисто підписаний обома чарівницями й приклеєний на зворотній частині дверей шафи. Ця система включала такі пункти:
1). У разі невиконання домашніх завдань з навчальних предметів Натуся мусила доглядати за садом із фотошпалер, тобто прибирання сухого листя восени, напування й годівля пташок улітку тощо.
2). Якщо не виконувались хатні обов’язки, вона повинна була протягом години допомагати іншим чарівникам по господарству в домі. Особливо не любила Натуся бувати в бабусиної найближчої подруги. Вона жила неподалік. Її забудькуватість, любов до експериментів із травами й вільна натура створювали такий безлад у хаті чарівниці, що дівчинці доводилося ледь не до самого вечора наводити лад у цій оселі.
3). У разі поганої оцінки із якогось предмета відмінялися нічні польоти містом. Важке покарання! Натуся намагалася не отримувати двійок і трійок, адже ніщо так не радувало малу чарівницю, як нічне патрулювання вулиць.
4). Якщо в щоденнику з’являлось зауваження про погану поведінку, Натуся змушена була купати їхню домашню тваринку – білочку. А та так не любила купатися, що кожного ранку нагадувала дівчинці вести себе чемно й не дратувати вчителів.
5). Найгіршим проступком вважалося самостійне повернення в минуле. За це було серйозне покарання: місячне ув’язненням у власній кімнаті без права зустрічатися з друзями, літати, гуляти в саду й подорожувати в часі.
Останнє покарання якраз і було використано після випадку з порятунком Жанни Д’Арк.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пригоди бабусі та Натусі. Книга 1. Знайомство, Ньюбі Райтер», після закриття браузера.