BooksUkraine.com » Історичний роман » Знак Ареса. Частина четверта. Калинів день., Родослав Світланін 📚 - Українською

Читати книгу - "Знак Ареса. Частина четверта. Калинів день., Родослав Світланін"

78
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Знак Ареса. Частина четверта. Калинів день." автора Родослав Світланін. Жанр книги: Історичний роман. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 27 28 29 ... 44
Перейти на сторінку:
Розділ 12.

 26 липня 2024 року відбулося відкриття ХХХІІІ літніх Олімпійських ігор у Парижі, воно було незвичним, оскільки вперше церемонія відкриття відбувалася не на стадіоні. Сценою для виступу артистів слугували вулиці та будівлі французької столиці, глядачі зібралися біля берегів та мостів Сени, водами якої на катерах та човнах під акомпанемент дощу відбувся парад спортсменів з усіх країн учасниць Олімпіади.

 На площі Трокадеро на одному з восьми пагорбів Парижа перед Ейфелевою вежею було піднято Олімпійський прапор, який організатори осоромилися підняти перевернутим...

 Неподалік Лувру та його сучасної Піраміди в саду Тюїльрі знамениті французькі спортсмени Тедді Рінер і Марі-Жозе Перек запалили Олімпійський вогонь у 30-ти метровому казані, який було піднято в повітря на великій повітряній кулі.

 Але всі незвичайні мистецькі задумки змастило травесті-шоу, яке було пародією на монументальний розпис «Таємної вечері» Леонардо да Вінчі, в якому знаменитий художник зобразив останню трапезу Ісуса Христа зі своїми апостолами.

 - Кошмар, - промовив Родіон, вимкнувши кнопкою пульта дистанційного керування телевізор. - Більш жахливого відкриття Олімпіади мені ще не доводилося бачити. Париж обіцяв вразити, але, швидше, шокував...

 - Родіоне, я тобі скажу більше, я дивилася все це "шоу", немов потрапила на бал сатани в романі «Майстер і Маргарита», - говорила Елла. - Що стосується цих трансгендерів, які зображували персонажів «Таємної вечері», то в центральному образі «Вавилонської блудниці», з променями в голові, як у Статуї Свободи, відобразився збірний образ Гекати та Ізіди, дружини Баала. Тобто збірний образ "богинь" пекла та місячного світла, магії та чаклунства, а також проституції та гомосексуалістів, сидить на місці, де сидів Ісус Христос?!

 А в якій хворій голові народилася ідея подачі до столу учасникам трапези на блюді оголеного чоловіка блакитного кольору, що поєднує в собі збірний образ давньогрецького бога вина Діоніса та кровожерливого Баала. При цьому під час трапези танцюють і біснуються, зокрема й на столі, чоловіки, переодягнені в жінок.

 Але це ще не всі жахи, представлені організаторами відкриття «стародавніх змагань», як високохудожні театральні постановки. Смолоскип приносить людина без обличчя, а річкою "скаче" вершник Апокаліпсису на блідому коні, немов зійшовши з гравюри Дюрера.

 У шостому розділі Одкровення це описано так: «Я глянув, і от - кінь блідий, і хто сидів на ньому, ім'я того "смерть", і ад ішов слідом за ним; дано їм владу над четвертою частиною землі - убивати мечем, голодом і мором, і звірами земними».

 Вершника Апокаліпсису урочисто з тріумфуваннями зустрічають, йому вручають як майбутню жертву - згорток, він приносить цей згорток, фактично Олімпійський прапор, до подіуму, спорудженого у вигляді сходинок Пергамського вівтаря Зевса – «престолу сатани», у верхній частині якого ми бачимо зображення рогатого бика - символу Баала.

 - Так, Елло, недарма ми з побоюванням очікували початку цієї Олімпіади... Я особисто був вражений, коли нам показали годинник зі зворотного боку, а на ньому було виставлено стрілки, як і на "скіфському будильнику" в більш ніж двотисячолітній загадці Олени та Аріха, залишеній у кургані Мамай-Гори! Продовжу символізм: це тридцять третя Олімпіада; Ісусу Христу було повних тридцять три роки, коли його було розіп'ято; тридцять три роки цього року виповнюється незалежній Україні; тридцять три роки виповнюється також і новій Росії.

 - Можна також згадати і Пушкіна, який багато чого передбачав, чи не про тридцять три роки після 1991 року поет дав пророцтво для своєї Росії: «Как жар горя, тридцать три богатыря»?

 - Так, ми знаємо, що скоро жар війни перекинеться на Росію, знаємо, звідки будуть випущені "стріли" відплати, але ось тільки може бути й удар у відповідь... Як же нам попередити наших цивільних людей, Елло, щоб і не видати планів наших військових, які, до речі, відмітною відзнакою на своїй техніці для подальшого штурму після удару вибрали "Трикутник".

 - Трикутник Хассалеха?

 - Можливо, але давай згадаємо слова пророцтва, які говорять нам про те, що станеться після атаки "тринадцятьма стрілами"? Отже, нагадаю, в останньому пророцтві Дорофія нам дано попередження:

 «Що викличе страшний гнів Гаруду,

 Що ревниво спостерігає за мечем в оточенні чотирьох свідків

 І пильно стежить за ним з висоти.

 

 Коли це станеться, з вогнем і гуркотом Гаруду

 Спрямує з небес до Землі, ведена ниткою перлів,

 Вона немов яструб встромиться в тіло гордовитої змії,

 Що безрозсудно перекрила собою течію багатьох вод.

 

 Це виглядатиме так, наче

 Зірка з неба впала на Велике місто,

 Змія ж в одну мить загине, випустивши у води,

 З яких п'ють люди, залишок смертоносної отрути».

 

У першому пророцтві Дорофія про це сказано:

 

 «В інше ж місце на семи пагорбах з небес на землю буде посланий вогонь,

 Величезна стіна похитнеться і зруйнується від удару з неба,

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 27 28 29 ... 44
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Знак Ареса. Частина четверта. Калинів день., Родослав Світланін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Знак Ареса. Частина четверта. Калинів день., Родослав Світланін"