Читати книгу - "Моя ніжна крутихвістка, Марина Тітова"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
— Ой, довга історія. Сестрички, майте терпіння. Все завтра, завтра, — чувся збудженний голос Міланки через мобільний зв'язок. — Це не телефона розмова, повірте мені. Там таке, ТАКЕ, — аж запищала емоційно.
— Тоді не морочь нам голови. Все. Мені треба бігти. До зустрічі, дівки. Солодких снів, Юліандрессо, а тобі, зайчик-пострибайчик вдалого побачення, — проторохкотіла швидким темпом Алінка і від'єдналась від нашої конференції.
— До завтра. Пішла і я. Спати, — в'яло кажу у слухавку і тисну на відбій.
Настрій після доби праці не найкращий, а після п'ятихвилинної телефоної розмови з моїми бабами, ще й гірше став. Чого тільки варто було почути голос закоханої Мілани.
Вона два дні поспіль бігала на побачення і дякувала нам, що ми тоді згодились піти до караоке у суботу. З ким — і собаці зрозуміло вже. Хоч вона не називала його імені, але фраза: "Розповідатимемо дітям, що їх батьки познайомились на набережній і в перше ж знайомство наклюкались в доски" й сама все за себе каже. І поки вона емоційно белькотіла про це — мені хотілось плакати.
Плакати — це найкраще, що я вмію робити. Якби ж мені платили за це — я б наплакати могла собі на пентхаус десь за морями і неодмінно б влаштувала своє життя таким чином, щоб не було потреби перетинатися із чоловіками. Сиділа б в своїй оселі-фортеці й носа надвір не потикала б.
Наразі ж маю на плач вагомі причину, тому можу собі дозволити зайнятим ним, навіть без стимулу у вигляді матеріальної винагороди.
І бодай натяку не давала Міланці, що той, до кого вона летить вечорами — зустрів зі мною найкращий світанок в моєму житті. Найкращий і найгірший водночас.
Ярослав так і не передзвонив мені. Ні вчора. Ні сьогодні. І я не думаю, що зробить це. Його цікавлять нині побачення з моєю верткою й запальною подружкою...
Одного не розумію. Навіщо? Навіщо Ярослав взагалі співав для мене того ранку? Навіщо ділився душевними муками? З якою метою побачення призначив, якщо й не збирався на нього йти?
Було до біса прикро і образливо. Але я подружці своїй не ворог. Якщо Яр зробить її щасливою, а не мене — доведеться змиритися з цим. І забути все, що ятрить мою душу. Моменти удвох, його обіцянки зробити мене щасливою, мої сподівання, що стали нині розбитими вщент іллюзіями...
Поки була добу на роботі — це все ще якось можна було пережити, але тепер на мене чекають півтори доби безнадії. Навіть заснути ось вже годину не можу, хоча треба відіспатися, однак — думки, що післядощові черв'яки, штурмують й трощать моє серце. А завтра ще зустрітися треба з дівчатами після обід. І найважче буде усміхатися, спостерігаючи за щасливою подругою, котра нарешті розповість нам детальніше про свої амурні справи та спекотні побачення. Та вже й так напівпрозоро натякнула, що в них, все що треба і не треба вже сталося.
Не зважаючи на головний біль і стан, ніби в космічній невагомості, очі, що заплющувалися — лежання на ліжку ніяк не завершувалося сном. Нервова система зазнала напруження і мене калатало від недосипу та терзань душі. Розсердившись на власний мозок, який ніяк не хоче розслабитися, пішла на кухню поїсти. Поїм — і спати захочеться. Це ж закон життя. Хто ж на голодний шлунок засинає?
Однак, залишки гречки і відбивні знищуються мною швидко, а я не наїдаюся. Трясця! Все ще зла і не засну. І ці думки, думки: "як він міг, як тепер бути"... Треба руки зайняти чимось. Зварити вареничків з сиром? Чом би й ні. Хоча й не мамині, але аби шлунок набити зійде і цей десерт з напівфабрикатів.
І справді, як тільки перший гарячий вареник потрапляє до роту, а від дахозносного смаку хочеться заплющувати очі — настрій підскочує, як тиск у тих, кому за двадцять п'ять.
Ой! Так мені ж уже також за двадцять п'ять. Мабуть саме тому через хвилину з настрою бере приклад і артеріальний тиск. Бо почувши мелодію виклику на телефоні та побачивши, хто мені вирішив зателефонувати — я не відмовилась би від уколу магнезії.
І що він тепер хоче? Спитати вподобання Мілани, щоб здивувати її сьогоднішнім ідеальним побаченням? Чи вибачитись надумав?
Мене знов душить зсередини ненависть і гіркота скоєної мною нещодавньої помилки. А тим часом "Ярик побачення" вже встигає двічі поспіль набрати мене. Неохоче, але здаюся від цієї наполегливості.
— Ви телефонували мені в неділю. Вибачте, був зайнятий. Ось — передзвонив, — чую приємний й трохи хрипуватий знайомий голос.
— Довго ж передзвонюєте. Вже зайве, — відрізаю розгнівано, до посиніння пальців стиснувши свій гаджет.
— А що ви хотіли?
— Кажу ж — вже зайве. Нічого, — ще більш зле відказую.
— Юлю? Це ти? Вибач, не впізнав одразу по голосу. Багатою будеш, — приголомшує мене.
Ну це вже ні в які ворота, ні в калітку не лізе. Він навіть не бачить кому телефонує? Яке неподобство! Яка зневага!
— То он як. Звичайно, закоханому й море по коліно. Нащо впізнавати якусь Юлю. Ти б мені ще довше не дзвонив — то я ще б багатшою була.
— Ти чого? Вибач, я не хотів тебе образити, — стелитися почав хлоп.
— Та нічого. Все, що ти хотів — вже все зробив.
— Та ні — не все. До тебе он на побачення ніяк не дійду. Хочу це виправити. Пам'ятаєш нашу домовленність? Вона все ще в силі. З мого боку. Ти як на це дивишся?
В мене зникають миттєво всі мовленеві навички, які ще з пелюшок розвивала. Подиву не має меж. Як і нахабству Яра.
— Що? На побачення зі мною хочеш? А ні з ким більше не хочеш? Га? — лютую, розуміючи, що тиск підскочив ще вище і мені от-от стане зле. В голові вже паморочиться — перший пішов.
— Ні. Тільки з тобою, — неначе так й треба чую від нього тепер.
— А з Міланкою вже не хочеться? — буркаю ще раз, часто й тяжко дихаючи носом, що нагадую сама собі звук пропелера.
— Ой. То ти вже в курсі подій мабуть. Слухай, в мене з колишньою вже нічого немає. В неділю був чистої води фарс. Я відкритий до нових спроб створення стосунків, то ж тому тобі й пропоную побачення.
Інформація спантеличує. Як це "з колишньою"? Чому "з колишньою"? Це хто "колишня"?! Міланка? Два дні і вже колишньою її назвав?! Але ж в них сьогодні мало бути третє побачення! Що сталося? Вона помітила, який він хтивий пес? Такого огиря лозиною б тільки й шмагати за його непорядність.
!Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Моя ніжна крутихвістка, Марина Тітова», після закриття браузера.