BooksUkraine.com » 📖 Не художня література » Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee 📚 - Українською

Читати книгу - "Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee"

13
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Щоденник туриста або Кільцева по Європі" автора Yu Lee. Жанр книги: 📖 Не художня література. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 37 38 39 ... 45
Перейти на сторінку:

Озеро Гарда велике та оточене горами, складається враження, що це фіорд. Сірміоне ділиться на дві частини, більш нову та історичну. Друге це свого роду півострів який можна обійти за годину і єдиний вхід схожий на фортецю, що охороняє його,  зроблений і для людей і для машин.

В цьому місті немає розподілу доріг на автомобільні і пішохідні, адже територія півострова не дуже велика. Містечко маленьке і красиве, і щедрість його безмежна. Адже місцеве морозиво було просто велетенських розмірів, їм можна не тільки перекусити, а й пообідати, повечеряти і заочно поснідати на наступний день. Тут будинки гарно обплетені яскравою бугенвілією, а на хвилях озера, гойдаються качечки.

Гуляючи мої очі натрапили на вітрину магазину з найрізноманітнішими статуетками фей, від якої мене Вета ледь віддерла, адже я просто в захваті від цих фентезійних істот, і в свій час колекціонувала їх. Але все ж таки поки я не зробила фото кожної феї не пішла звідси. 

 

Залишаючи позаду маленьке чарівне місто, ми попрямували до романтичної Верони.

Місто пристрастей та романтики. А для мешканців України всі квитки до музеїв безкоштовні, варто лише показати паспорт. Уряд це зробив на подяку за те, що Українські прикордонники знайшли сімнадцять картин викрадених із музею Верони. Звичайно, хочеться перевірити, чи це так на рахунок безкоштовності квитків, але не впевнена, що вдасться встигнути.

Коли ми тільки в'їхали в місто, у всіх, хто не був у ньому раніше, читалося розчарування на обличчях, бо будинки були обшарпані. Але коли ми гуляли історичною його частиною, то думка у туристів змінилася.  Всі дороги вкриті мармуром, адже тоді це був найдешевший матеріал. Історична частина Верони – це всесвітня спадщина Юнеско. Люди, що живуть і працюють там, не мають права нічого переробляти, навіть стіни в центрі міста можна перефарбувати тільки тією фарбою, яка використовувалася в ті часи (на трав'яній основі), тобто практично неможливо відремонтувати нічого. Тому всі будинки облізлі і старенькі.

Я нарешті відвідала дворик Джульєтти. Не скажу що це було моєю метою, швидше моя подруга минулого разу дуже хотіла сюди потрапити але тоді було вже пізно і дворик був зачинений. Ми побачили її знаменитий балкончик і статую Джульєтти, груди якої блищали від туристів. Кажуть, що якщо сфотографуєшся зі статуєю, тримаючи її за праві груди, то знайдеш кохання, а якщо за ліві, то здаси іспити. Ліві груди вона прикриває рукою, тому кажуть, що іспити скласти складніше ніж знайти кохання. Я, звичайно ж, теж сфотографувалася і як ви розумієте іспити мені складати не потрібно тому мацала я її праві груди. Якщо бути чесним то скульптор зробив статую зі своєї сусідки, яку хотіли в результаті купити, щоб та виконувала роль Джульєтти, але він відмовлявся, і тільки після його смерті статую все ж таки забрали для виконання своєї ролі.  На вході у дворик є довгий арочний прохід на якому повно написів, що вже навіть не читаються, кожні два місяці цей прохід фарбують у білий колір і як нам сказали, минуло два тижні з останнього фарбування, а стіни вже чорні від маркерів.

Так само туди приклеюють папірці з текстами або пишуть на пластирях і клеять, але нам пощастило (чи не дуже) побачити найоригінальнішу річ до якої здогадалася дівчина, чому я вирішила, що це дівчина? Та тому, що ця кмітлива написала послання Джульєтті на засобах гігієни і приклеїла це на стіну (на чистих звичайно а не на використаних, бо то було б гидко).

Я завжди задавалася питанням «Ромео і Джульєтта» це правдива історія, чи все ж просто вигадка написана Шекспіром, і в цьому місті мені дали відповідь на це запитання.  Виявляється вся ця історія правдива, тільки персонажів, можливо, звали інакше, адже в офіційних документах міста не були вказані їхні імена, тільки прізвища сімей, з відмінністю в одній букві (Шекспір ​​трохи не правильно прочитав трактати іншого письменника).

Нам ще показали, де жила родина Ромео, на стінах його будинку так само були написи від закоханих туристів, але не так багато як у його неповнолітньої коханої.

Недалеко від будиночка Джульєтти є площа Ербе, в центрі якої знаходиться фонтан Веронської Мадонни. Гід нам показала вікна квартири, що виходять на цю площу, яка належить знаменитій співачці з таким же ім'ям «Мадонна». Вона буває вкрай рідко в цьому місті, але все ж таки коли приїжджає, це можна впізнати по чоловікові який живе навпроти.

Завжди коли знаменита артистка відвідує Верону, він вранці виходить робити зарядку на свій балкон в одних трусах (і це з тим, що чоловіку вже за шістдесят).

 

Звернувши у провулки, прямо на вулиці ми побачили саркофаги: один – правителя, якого отруїли, а другий – його племінник, кажуть, що саме він отруїв короля, щоб стати правителем.

1 ... 37 38 39 ... 45
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee"