BooksUkraine.com » Не художня література » Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee 📚 - Українською

Читати книгу - "Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee"

11
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Щоденник туриста або Кільцева по Європі" автора Yu Lee. Жанр книги: Не художня література. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 16 17 18 ... 45
Перейти на сторінку:
День 5

День п'ятий

Мадрид, Іспанія

В Іспанію ми в'їхали, коли всі дружньо спали (ну як всі…, я страшенно змерзла і весь час ворочалася, не знаючи як заснути, і коли почало світати, зовсім закинула цю затію). Дуже хочу встати і розім'ятися, а ще гарячої кави.

Пейзаж, який я спостерігала, відрізнявся хвилястими жовтими полями та червоною землею, цей контраст різко впадав у вічі після великої кількості зелені, яку я бачила в попередніх країнах. Але коли зійшло сонце, все стало набагато казковіше. На горизонті височів високий шпиль якогось старовинного палацу, хмари пофарбувалися в червоний колір упереміш з жовтим, і між ними прозирало блакитне небо.

Весь пейзаж нагадував картини епохи ренесансу, я, напевно вже, ніколи не забуду мій перший світанок в Іспанії. 

 

Надворі холодно, але обіцяють, що в Мадриді буде тепліше, я сподіваюся на це.

Через деякий час небо затягнуло хмарами і мені здається той одяг, який я підібрала для королівської столиці Іспанії трохи не підійде, але головне те, що я дістала кофту, і мені стало трохи тепліше. 

Дощ застав нас на шляху, а точніше навіть злива, скеляста місцевість тепер повністю відрізнялася від яскравої зелені тієї самої Франції. Сірі скелі, жовта трава та червона глиняна земля, це те, що я бачу з вікна автобуса вже протягом деякого часу, тут навіть дерева не відрізняються зеленню.

Не розумію, чому Іспанія так притягує всіх, але сподіваюся, що в мене вийде знайти і для себе щось цікаве, як подвійну веселку, яку я побачила після дощу, і вона сором'язливо виглядала з-за скелі. 

 

У Мадриді виявилося аж ніяк не тепліше як обіцяли, плюс був холодний вітер, тому ми все ж таки дістали валізи і одягнулися за погодою (якщо це можна так назвати, адже переважно у всіх був приготований легкий одяг, бо після більш ніж як тридцять градусів за цельсієм у Парижі, плюс чотирнадцять у Мадриді було не дуже привітним). Все що з одягу готувалось на сьогодні довелось запихнути подалі в валізу, і дістати все саме тепле, що було в сумці, а такого було мало. Кеди і шкарпеточки (щоб тепленько), білі джинси, чорна майка і зверху атласна кофта-бомбер, от і все що в мене знайшлось теплого, і на диво цього виявилось достатньо. 

Нам провели оглядову екскурсію, під час якої ми проходили багато ресторанів, і навіть знаменитий у якому любив обідати Хемінгуей. Нас водили різними вуличками, після чого ми зовсім загубилися у своїх орієнтирах.

Чи то вулиці міста незрозумілі, чи карта жахлива, але по ній дуже складно було зорієнтуватися.

 

Нам провели екскурсію чинним королівським палацом, в якому, на жаль, не можна було знімати на камеру, але від якого ми просто були в захваті.  Такої розкоші та краси я напевно не бачила ще. У цьому палаці більшість стін прикрашали гобелени, яким багато років і вони збереглися у відмінному стані. Оздоблення кімнат чарувало, адже були кімнати, в яких стеля та стіни прикрашала порцеляна. Порцелянові деталі пригвинчувалися до стін і виходили об'ємні аплікації або навіть різноманітні статуї прямо на стелі. Стіни обтягнуті шовком з об'ємною вишивкою сріблом, величезні дзеркала,  з позолоченою оправою, годинники, що дивилися один на одного різної форми і виду, що стояли в кожній кімнаті. Так само величезний зал зі зброєю та обладунками ще тих часів, які вражали майстерністю майстра. Такі обладунки я тільки в кіно бачила і навіть не думала, що зможу в живу їх роздивитись.

 

З туристами нашого автобуса ми вже встигли потоваришувати і весело говорили, коли випадково зустрілися під час прогулянки містом у вільний час. Виявилося, що у нашій групі дуже багато людей з Харкова, що було дивовижно.  На екскурсію в палац пішло всього п’ять людей, не рахуючи гіда та екскурсовода, були ми з Ветою і три веселі жінки які сидять з нами в авангарді в автобусі, і всі ми з одного міста (виходить не даремно вони мені сподобалися, свої виявились).

Одна з жінок відзначилася тим, що у замку випадково завалила металеву огорожу, через що було багато галасу, а від нас багато сміху. Я дуже раділа і навіть дивувалася, що не я головний герой цієї події, адже зазвичай це моя специфіка все руйнувати і перевертати (не спеціально звичайно, воно само так виходить).

Після всіх екскурсій нам хотілося одного, поїсти, адже нормально поснідати не вдалося з цим нічним переїздом, а вже було близько третьої години дня. Тому Вета, яка ну дуже любила поїсти, була практично в непритомності. Мені чомусь так сильно їсти не хотілося, мабуть організм згадав, що зазвичай вдома мій сніданок починається в обід і то обмежується чашкою кави, от яку мені якраз дуже й хотілося випити. 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 16 17 18 ... 45
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щоденник туриста або Кільцева по Європі, Yu Lee"