BooksUkraine.com » 📖 Сучасний любовний роман » Під іншим небом, Вікторія Грош (Rouce) 📚 - Українською

Читати книгу - "Під іншим небом, Вікторія Грош (Rouce)"

17
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Під іншим небом" автора Вікторія Грош (Rouce). Жанр книги: 📖 Сучасний любовний роман. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!
Електронна книга українською мовою «Під іншим небом, Вікторія Грош (Rouce)» була написана автором - Вікторія Грош (Rouce), яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Бібліотека сучасних українських письменників "BooksUkraine.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "📖 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Під іншим небом, Вікторія Грош (Rouce)" в соціальних мережах: 
Звичайна дівчина з Японії захоплюється різними культурами та найбільше її приваблює та цікавить Україна. Її мрія побувати хоча б раз у цій країні. В один прекрасний день їй приходить лист про зарахування до Київського університету. І ось вона вже за крок до своєї мрії. Але, що станеться з нею у самому Києві вона й уявити не може.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 56
Перейти на сторінку:
1 глава "Приїзд"

Японія.

Хіна Кобаяші.

 

У кожної людини свої мрії. Хтось мріє влаштуватись на високооплачувану роботу, хтось про щасливу сім’ю, а у мене мрія глобальна. Я мрію потрапити в іншу країну. Країну, яка мене зачаровує та цікавить вже як десять років. Це — Україна. Все, що я знаю про Україну мене захоплює.

Я прийшла з університету в якому вже вчусь третій рік. Навчання мені дуже подобається та щоб потрапити в цей університет я приклала багато зусиль, вчилась старанно у школі та склала всі іспити на відмінно. А зараз я вже зайшла у квартиру, що добре, бо дуже втомлена. На вулиці спека неможлива, адже зараз кінець липня, а це означає, що весняний семестр закінчується. І скоро буде трішечки відпочинку, що дійсно треба. Зайшовши у свою кімнату, я поклала листівки з поштової скриньки та почала їх передивлятись. Цим практично завжди займаюсь саме я. І один лист так й зачарував мене своїм малюнком. На ньому був у лівому кутку кольору прапора України та Тризуб. Я його відкрила та дістала лист, а після почала читати:

“Шановна пані Кобаяші Хіна! Ми раді повідомити, що Ви отримали стипендію на навчання в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Ми чекаємо Вас, Хіно, в Києві 29 серпня. Ласкаво просимо до України!” Прочитавши всього два рядки тексту, у мене очі налились слізьми.

— Це правда? Україна... Київ — мої сльози замінила усмішка на всі мої тридцять два. Я сіла на ліжко та перечитувала цей лист знову й знову.

 

Вечір. У нас в сім’ї заведено вечеряти у колі сім’ї. Тож за столом сиділи мама, тато та молодший брат.

— Сім'я, у мене для вас є важлива новина — всі подивились на мене — мені прийшов лист з України. Мене зарахували до Університету в Києві — я почала усміхатись та дала лист мамі. Мама почала читати в голос все, що там було написано. А після передала татові. Після того як тато прочитав лист, то подивився на мене.

— Ти впевнена, що хочеш потрапити до іншої країни? — запитала мама.

— Так. Мені подобається ця країна... я трохи вчила українську мову, ази я знаю.

— Ти ж будеш зовсім одна у тій країні — мама налила зелений чай у чашки.

— Але я дуже хочу там вчитися.

— Якщо ти так хочеш там вчитися ми підтримаємо тебе, Хіно. Аби ти була щаслива — сказав спокійно тато, а у мами сльози на очі виступили.

Після вечері та розмови з сім’єю я подзвонила своїм найкращим подругам. Їх у мене дві, одну звати Юмі, а другу Наомі. Вони мої одногрупниці та моя підтримка. Я подзвонила їм по відеодзвінку.

— Дівчата у мене є для вас новина.

— Ми так й зрозуміли. Ти світишся від щастя.

— Що сталося?

— Мене зарахували до Київського інституту — сказала з усмішкою я — схоже, що я лечу у Київ — дівчата дивились на мене з усмішками.

— То ми тебе більше не побачимо? — запитала Наомі.

— Я лечу лише у кінці серпня. У мене є місяць аби зібратись та погуляти з вами. Ну, і довчитися цей семестр — додала я.

Ми з подругами ще поговорили приблизно годину. Вони мене випитували як мені вдалося це зробити. Бо я їм нічого не розповідала. Просто не хотіла наврочити. З нашого класу ще двоє хлопців про це просто мріють, але цей шанс випав лише мені. І я ним неодмінно скористаюсь!

Після розмови, я почала в Інтернеті шукати путівники та словники з українсько-японської мов. Засиділась так, що про домашнє завдання забула на завтра вивчити. Сіла вчити лише вночі, але знаючи, що рано вставати намагалася вивчити все швидко.

Місяць потому.

Я стою в аеропорту, дивлюсь як їдуть на злітну смугу літаки та тримаю квиток на літак. У мене буде пересадка в Стамбулі, бо як виявилось прямих рейсів немає. Про це я звісно, що не знала, тому у мене стався невеликий шок.

До мене підійшла мама. Вона поклала свою долоню мені на плече чим привернула мою увагу.

— Хіно, візьми цей амулет для удачі та захисту — вона дала мені омаморі. Це такий амулет, в його силу мама вірить, тому я не здивована такому подарунку.

— Дякую, мамо — сказала я та обійняла її. В цей час до нас підійшли тато та молодший брат. Вони також мене обійняли. Юмі та Наомі також хотіли проводити мене, але у них не вийшло, але ми з ними вчора вдома у Наомі посиділи, поспілкувались за чайною церемонією. Це до речі мені дуже подобається. Адже чайна церемонія — це особливий ритуал, який я полюбляю. Мені його буде дуже не вистачати.

— Ми сумуватимемо за тобою — сказав братик.

— Я теж буду сумувати — я погладила його по голові. Я попрощалась зі всіма та пішла до пункту перевірки документів.

Через годину я вже сиджу у літаку, який тільки що злетів у Стамбул. І зрозуміла, що я лечу в минуле, адже час між Японією та Україною різний, а саме шість годин. Тож коли я тільки лягатиму спати мої рідні скоро будуть прокидатися. І мені треба буде звикнути до того іншого часу... І до іншого неба.

Минуло багато годин польоту та очікування на наступний літак. Я вже загубилась у часі, адже він якось не зрозуміло летить. Очікування в аеропорту в Стамбулі, мені вдалось обійти весь аеропорт, ну майже весь. І ось нарешті я вже в міжнародному аеропорту України. Вийшовши з аеропорту, я роздивилась по сторонах. Яке ж тут все не зрозуміле, все інше не таке як у мене дома. Але це мені й подобається.

Викликати таксі було не складно, адже таке є й у Японії. І задати правильну адресу також. Таксі я чекала не довго, адже під'їхало майже зразу. Годинник автоматично перевівся на місцевий час. Я подивилась на нього. Зараз вже початок четвертої вечора. А це значить, що моя сім'я вже як дві години тому лягли спати. Вони частенько лягають спати о десятій.

Тож водій мене довіз майже до гуртожитку. На скільки я зрозуміла, що до гуртожитку він мене довезти не зможе, бо багато заторів, тому висадив мене за квартал від гуртожитку. І з цього моменту у мене почалась справжня пригода, бо як виявилось телефон розрядився, а карти у мене немає. Тому де я можна тільки здогадуватись.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 56
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Під іншим небом, Вікторія Грош (Rouce)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Під іншим небом, Вікторія Грош (Rouce)"
Біографії Блог