BooksUkraine.com » 📖 Сучасний любовний роман » Фортуна на всю котушку, Ірен Кларк 📚 - Українською

Читати книгу - "Фортуна на всю котушку, Ірен Кларк"

16
0
На сайті BooksUkraine.com ви знайдете великий вибір книг українською мовою різних жанрів - від класичних творів до сучасної літератури. "Фортуна на всю котушку" автора Ірен Кларк. Жанр книги: 📖 Сучасний любовний роман. Зберігайте свої улюблені книги у власній бібліотеці, залишайте відгуки та знаходьте нових друзів-читачів. Реєструйтеся та насолоджуйтесь читанням на BooksUkraine.com!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 56
Перейти на сторінку:
1

Єва

Мене звати Єва, і я народилася в родині спадкових юристів. Якщо точніше — у справжньому юридичному культі, де кожен член сім’ї знає більше про кримінальний кодекс, ніж про власних дітей.

 

Мій тато очолює одну з найвідоміших адвокатських контор країни. Успадкував її від свого батька, той — від свого, а той, мабуть, ще від якогось князя Ярослава Мудрого. Хто у нас не юрист? Хмм… О, точно! Я.

 

Мама, тато, дядько з тіткою, брат, двоюрідна сестра, дідусь, бабуся — всі вони метри юридичної науки. Якщо у цій країні трапляється гучний судовий процес, то є велика ймовірність, що серед адвокатів сидить хтось із моїх родичів.

 

Тому, коли я оголосила, що не хочу бути юристом, у них почали з’являтися серйозні підозри щодо моєї адекватності. Втім, вони й раніше мали сумніви, бо я ще в дитинстві проявляла підозрілу схильність до креативу замість вивчення судової практики.

 

Найбільше мене бісили суботні «родинні вечори». Це була мамина геніальна ідея: «відпочивати від роботи», обговорюючи роботу. Усі збиралися за столом, обговорювали справи фірми, тільки не в конференц-залі, а під келих доброго алкоголю. Я ж у ці дні намагалася знайти собі термінові й вкрай важливі справи, щоб не брати участі у цьому святі бюрократичної душі.

 

І ось на одному з таких «веселих» вечорів я й повідомила, що планую вступати до архітектурного.

 

Тато ледь не вдавився своїм вісімнадцятирічним віскі. Мама побігла капати валер’янку. Брат покрутив пальцем біля скроні, явно натякаючи, що мозок у мене давно пішов у відпустку.

 

Тільки дідусь, якого, схоже, теж уже втомив цей юридичний клан, підтримав мене. Перед моїм випускним він узагалі вчинив нечувано — купив будиночок біля моря, залишив фірму на тата й пішов насолоджуватися життям. І тут він, у своєму неперевершеному стилі, видав:

 

— Відчепіться від дівчини. Їй самій вирішувати, ким бути!

 

Я й без того його любила, але після цих слів він для мене став святим.

 

Заручившись підтримкою найавторитетнішого члена сім’ї, я вступила на дизайнера інтер’єру.

 

Батьки, звісно, ще довго сподівалися, що я схаменуся. Але з кожним роком навчання я тільки більше переконувалася, що зробила правильний вибір.

 

Ще один бонус — університет був в іншому місті. Це означало, що мене не могли контролювати на кожному кроці. Але коли тато почув, що я збираюся жити в гуртожитку, він припинив зі мною розмовляти. В результаті мені купили двокімнатну квартиру в центрі. Дідусь теж не залишився осторонь і «скромно» підкинув мені під під’їзд новенький «Porsche Cayenne».

 

Я була щаслива. Навчання подобалося, і мені навіть запропонували практику в доволі відомій архітектурній фірмі. Думаю, не обійшлося без родичів, але на цей раз я була їм навіть вдячна.

Там я й познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Якби ж я тоді знала, у що це виллється, обходила б ту фірму десятою дорогою, перехрестилася б і, можливо, навіть прочитала інструкцію «Як уникнути дурних рішень». Але тоді мені здавалося, що все йде чудово.

 

На практику я потрапила під керівництво Доманського Сергія Дмитровича — молодого й симпатичного спеціаліста відділу дизайну інтер’єру. Справжній офісний Аполлон, у якого таємно (а дехто й відкрито) були закохані всі дівчата в фірмі. Я ж на його харизму дивилася з професійною холодністю. Бо, по-перше, в мене були серйозні кар’єрні амбіції, а по-друге, мені ліньки було заводити романи.

 

Але Сергій Дмитрович виявився наполегливим. Він розвинув таку фантастичну діяльність із завоювання моєї уваги, що я, зрештою, погодилася на побачення. Чисто щоб він відчепився. А потім ще на одне. І ще… І якось так сталося, що в один момент він став моїм хлопцем.

 

Чи шаленіла я від нього? Ні. Чи була закохана? Та таке. Просто мені було лінь щось змінювати. Є хлопець — і добре.

 

У мене ніколи не було проблем із грошима, житлом чи кар’єрою. Мені не доводилося працювати на десяти роботах, щоб вижити, як це робили мої одногрупниці. Іноді я навіть їм заздрила — вони не мали часу нудьгувати. А от у мене цього часу було хоч греблю гати. Саме від нудьги я й погодилася зустрічатися з Сергієм. А потім просто звикла.

 

Чи було між нами кохання, як у дешевих романах? Ні. Але коли через рік він зробив мені пропозицію, я погодилася. Весілля — це весілля, а в глобальному сенсі нічого не змінювалося. Ми й так уже жили разом (причому в моїй квартирі, бо його мені не подобалася).

 

Мої родичі були в шоці від мого вибору, але нічого не сказали. Лише дідусь, дивлячись на мене, зморено запитав:

 

— Ти його хоча б кохаєш?

 

На це питання я і сама не знала відповіді. Брехати діду я не любила, тому просто знизала плечима. Він покрутив головою, але промовчав.

 

Так і почалося моє сімейне життя. Не скажу, що веселе, але принаймні якась зміна обстановки.

 

Я закінчила університет і завдяки діду відкрила свою невелику фірму. Нас було всього вісім людей, але всі талановиті, і замовлення швидко почали сипатися одне за одним.

 

Сергій вирішив, що йому теж треба перебратися в мій бізнес. Ідея мене, м’яко кажучи, не потішила. Я й так почала від нього втомлюватися, а бути разом 24/7 — це було вище моїх сил. Відмовила. Він образився. Мені було байдуже.

 

Кілька років ми жили, як середньостатистична пара. Він на своїй роботі, я на своїй. За вечерею обговорювали плани на вихідні, поїздки до родичів і новини, які нас особливо не цікавили. Його мама мене не любила, що було взаємним, тому частіше ми їздили до моїх. Або кожен окремо.

 

А потім Сергій завів розмову про дітей.

 

Я отримала різкий напад головного болю. Не те щоб я не любила дітей, просто не бачила себе мамою ЙОГО дітей.

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 56
Перейти на сторінку:

!Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Фортуна на всю котушку, Ірен Кларк», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Фортуна на всю котушку, Ірен Кларк"
Біографії Блог